Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 26.01.2009, 16:03

Nowy dział na forum??

Witka

Gram w Czas wojny dopiero około tygodnia ale niegdyś grywałem trochę w gierki tego typu. Wiem ze sezon wystartował dość dawno bo w lipcu i jednak na forum zaglądają nieliczni ale brakuje mi troszkę 1 działu który obok porad w tych innych gierkach cieszył się dużą popularnością. Chodzi mi o dział wojny. Gracze o zamiłowaniu fabularnym mogli tam naskrobać cos od siebie jak mieli wenę po wszelkich płynnych uciechach życia Dział może tez przedstawiać swoistą historię tego co działo się podczas całego sezonu kto z kim wojował jakie są układy w całym tym wirtualnym świecie. Podobnie jak w temacie walki miedzy graczami gracze mają tez okazję a raczej cale ekipy pochwalić się swoimi osiągnięciami na placu boju oraz ukazać potęgę swoich armii. Wiem że z 2 strony odkrywa to słabości oraz silne strony sojuszy i poszczególnych graczy ale myślę ze mimo tego dział może troszkę rozrusza forum Pozdrawiam i miłej zabawy

Zabronione jest podawanie linków/nazw innych gier MMO - VeiN

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (26.01.2009, 16:13)


2

Monday, 26.01.2009, 16:30

Świetny pomysł, sam chciałem o tym napisać na forum ale mi jakoś z głowy wyleciało :huh: . W sumie do dziś nie wiem na czym polega prowadzenie wojen między klanami w TE :S . Przydał by się taki dział na forum, np. wygranie wojny zależało by od tego, kto więcej expa zdobędzie w wojnie np. który klan pierwszy osiągnie 20k expa. Dowodem byłby raport wojenny wklejony na forum exp zdobyty by się sumowało i tyle, można by też wyznaczyć jakiegoś sędzie aby nad tym czuwał np. Mod lub gracz z innego klanu.


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 26.01.2009, 17:20

taki dział powstał.

GOSPODA.

mozecie tam pisac o przebiegu wojen. przy piwku, lub przy szklance wina.

wszystkie opowieści mile widziane
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

4

Monday, 26.01.2009, 17:23

mi nei chodzi o opowieści tylko wojny między klanami ;]


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 26.01.2009, 19:56

o kto ci broni zaproponowac dział wojen w gospodzie?

w gospodzie spotykają się wojownicy i rozmawiaja o wojnach. wymieniają linki. chwala się
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

6

Monday, 26.01.2009, 21:40

prędzej już tutaj w Polach Bitew niż w Gospodzie
Gospoda to gra taka w której można się pobawić w wojownika i pozmyślać różne historie a nie pisać o wojnach w GRZE a nie w wymyślonym świecie Gospody


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

7

Tuesday, 27.01.2009, 15:06

Tak jak napisał Pablo123 raczej chodzi mi o dział z realnymi wojnami, które obecnie trwają lub będą trwały. Oczywiście można tak jak napisałeś wykorzystać do tego celu Gospodę. Napisać tam jakiś opis fabularny lub wkleić cos ciekawego ale raczej ja miałem na myśli oficjalny dział gdzie będzie można np. śledzić przebieg konfliktu od początku do końca. Nie będę podawał nazw gier bo jest to zabronione ale np. rozpoczęcie tam wojny było jednoznaczne aby na forum ogłosić jej przyczynę przebieg no i wynik Wiadomo nikogo nie należy przymuszać do tego by jeszcze jakoś się zagłębiał jeśli nie ma ochoty nic na forum pisać czy tez upodabniać tą gierkę do innych na siłę. Ciekawi mnie czy są jednak na forum osoby, które takim sposobem relacji z wydarzeń na frontach są zainteresowane. Dlatego założyłem ten temat aby zapoznać się z opiniami innych może ankieta była by lepszym rozwiązaniem. Też uważam, że jeśli taki dział miał by być martwy to szkoda zachodu ale w innych grach cieszył się on naprawdę sporą popularnością. Gra się tu dla frajdy itd. ale ogólnie chyba każdy sojusz każdy gracz chce jednak zdominować innych bo to jest chyba cel każdej gry tego typu. Pozdrawiam

8

Wednesday, 28.01.2009, 08:22

Można to robić w "Polach bitew" ew. w Misz-Maszu.
Jeśli będzie dużo tematów na ten temat, to pomyślimy nad stworzeniem podforum :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny