Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 27.01.2009, 15:54

2 wioska w średniowieczu

Mam mały problemik.

Po przejściu do 3 epoki zniszczylem 1 wioske bo spodobal mi sie inny teren.Opracowalem technologie Feudalizm i Rada Królewska co upoważnie mnie do posiadania 2 wiosek.

Zrobilem osadnika i lipa nie moge zalożyc nowej wioski , napis "zaloż nowa wioske tutaj"jest na czerwono i nie moge kliknąc.

W zwiazku z tym mam pytanko: czy jest jakas kara za zniszczenie wioski,a może potrzebuje opracowanie technologi Gildie i Cechy ,ale ona jest do 3 wioski.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (27.01.2009, 21:10)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 27.01.2009, 15:58

Masz wszystkie potrzebne technologie na obsługę dwóch wiosek... Też tak zrobiłem i wszystko było ok. Spróbuj się przelogować. Może pomóc.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Tuesday, 27.01.2009, 16:03

Od godziny 13.00 sie z tym mecze jest 16.00 wylogowywalem sie juz kilka razy nic nie pomaga

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 27.01.2009, 16:17

Jak rozumiem wcześniej problemu nie było? A osadnik w armii siedzi czy przez niedopatrzenie nie?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Tuesday, 27.01.2009, 16:21

Z osadnikiem juz probowalem i samego i w armi i z przodu i z tylu
Może drugiego zrobie ten jakiś leniwy :)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 27.01.2009, 16:25

przenoszę do działu bugi - podaj id
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

7

Tuesday, 27.01.2009, 16:30

Id takie jak na forum:
naklikm

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 27.01.2009, 16:32

ID to numer... ten z zakładki Premium.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

9

Tuesday, 27.01.2009, 16:34

12575
sorki nie wiedzialem

10

Tuesday, 27.01.2009, 20:00

Nie wiem czy problem zostal naprawiony przez operatorów gry, czy przyczyna był obleg który załozyłem w pierwszej wiosce (chociaż nie wiem co ma jedno z drugim wspulnego),ale po skonczonym oblegu problem sie skonczył i sie ciesze nową wioseczka.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 27.01.2009, 20:44

Jak był na przejęcie to masz rozwiązanie problemu.
Wspólnego!
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 27.01.2009, 21:13

następnym razem pamiętaj, że obleg z przejęciem wiochy = zarezerwowanie jednego miejsca dla nowej wiochy =.=

/zamykam - chyba , że ktoś ma coś do dodania to na pw
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Podobne wątki