Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 17.03.2009, 17:48

Od DW?? Faktycznie majaczysz o czym napisałem w innej wypowiedzi ;P
Pytasz o co poszło...hmm wazne że ja wiem o co poszło, innym nie musze sie tłumaczyc. Jesli nadal jestes ciekaw to odpowiadam - o nic. Zadowolony??

22

Tuesday, 17.03.2009, 18:50

Sory coś mi się kojarzyło z dark wizards miałem na myśli bloody kingdom

23

Tuesday, 17.03.2009, 19:34

Od DW?? Faktycznie majaczysz o czym napisałem w innej wypowiedzi ;P
Pytasz o co poszło...hmm wazne że ja wiem o co poszło, innym nie musze sie tłumaczyc. Jesli nadal jestes ciekaw to odpowiadam - o nic. Zadowolony??

Obraziłeś się o coś co ktoś wypisywał na forum? Stary ile Ty masz lat? Bo z Twoich postów wynika iż raczej jesteś dojrzałym facetem. I zastanawia mnie czy wywołabyś wojnę gdyby obraził Cię ktoś z jedynki.

Bo Panie (jeżeli jakies są) i Panowie z MW prowadzenie wojny ze słabym klanem gdy wynik jest z góry wiadomy to jest brak klasy.

24

Tuesday, 17.03.2009, 19:40

O klasie pogadaj z osobami ktorym na niej zależy. My jestesmy żadni zniszczenia, a savoir-vivre mamy głeboko gdzieś :d

25

Tuesday, 17.03.2009, 19:54

No tak to widać. Ale grę powinniście raczej traktować jak grę. A co tu ma savoir-vivre do tego. Przeciez kłaniać im się nie musicie. Tylko kopanie słabego to jest raczęj chęć wyrzycia się za jakieś własne niepowodzenia. Zademonstrujcie jakąś fajną wojnę z równorzędnym klanem to zaklaszczemy tu na forum.

26

Tuesday, 17.03.2009, 19:57

W takim razie jeszcze sie zdziwisz :D I to szybciej niz bys myslał :D

27

Tuesday, 17.03.2009, 20:09

No to dawajcie, zostawcie tych biedaków z BK, bo to bez sensu dajcie im pograć. Tym bardziej że jak zauważyłem jest to klan pokojowy i spokojnie się rozwijający. I raczej takie wojny nie interesują nikogo w tym wątku.

28

Tuesday, 17.03.2009, 20:11

Juz maja luz, priorytety sie zmieniają :D Co do biedaków, to kurde przyznam Ci ze to w ich wypadku bardzo trafne okreslenie ;)

BTW Xantorek powinni Cie wziąśc na swojego dyplomatę, bo niezle Ci idzie :D

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Wednesday, 18.03.2009, 07:25

To chociaż nie niszcz tej wioski co teraz przejąłeś :P Bo żal takiego klocka, rzadko się trafia (3bonusy do drewna i 3 do żelaza)
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

30

Wednesday, 18.03.2009, 12:30

Juz maja luz, priorytety sie zmieniają :D Co do biedaków, to kurde przyznam Ci ze to w ich wypadku bardzo trafne okreslenie ;)

BTW Xantorek powinni Cie wziąśc na swojego dyplomatę, bo niezle Ci idzie :D
No i spoko. Widzę że będzie coś ciekawego. Strzelaj linki, trzeba się uczyć od Mistrzów.

31

Wednesday, 18.03.2009, 13:53

hmmm--zabawię się i zagłębię się w treść tego co pisał KazMax - będzie wojna z równorzędnym klanem - co za problem rzucić okiem na listę klanów... - i co widzimy ? -sojusze - pomińmy je i co zostaje ? po kolei -Komando Szeol i ArcyŻule ---oba mają po 11 graczy - ale który wybrał do ataku ? - znów się zagłębiam i wychodzi , że będzie atakował ArcyŻuli bo to najbardziej równorzędny siłą klan ------- czy trafiłem nie będę pytał KazMaxa bo i tak nie odpowie --- ale najbliższy czas na pewno....kto obstawia inaczej ?.....
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Wednesday, 18.03.2009, 19:49

Trafiłeś:D
Tylko wojny to się najpierw wypowiada... KazMax mam nadzieję, że żałować nie będziecie później;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

33

Wednesday, 18.03.2009, 20:14

Tutaj zadziałał element zaskoczenia ;) Małego co prawda ale jednak :P
Nie ma ryzyka, nie ma zabawy :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Wednesday, 18.03.2009, 20:17

Fakt, małego;) Akurat wszyscy byli on-line:P
I zobaczymy co z tego wyjdzie...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

35

Wednesday, 18.03.2009, 20:20

To czy byli online to akurat najmniej wazne :P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Wednesday, 18.03.2009, 20:23

Że na nas się mierzycie to od jakiegoś miecha wiedzieliśmy:P
Nudno Wam było, sojusze z prawie całą czołówką... kto to mógł być jak nie my;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

37

Wednesday, 18.03.2009, 20:39

To wszystko co napisałes to prawda. Jak widac nie było smiałków na was, lub ludziom odpowiada simowanie. Nam nie odpowiada, a że jestesmy nieobliczalni to chyba kazdy wie.

A i wracajac do Twojego okreslenia - wojny. Na razie jej nie wypowiedzielismy, nazwijmy to akcja zaczepna i teraz poczekamy na wasz ruch ;D

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Thursday, 19.03.2009, 07:50

Kaz nie tacy znow nieobliczalni chyba, jak Lomnas wyraznie napisal, ze przeczuwali wczorajszy dzien od miesiaca :D

No kontry od razu poszly i to az trzy :D

Z jedna sie uporalismy bez trudu
Z druga poczekamy, az nasz obleg sie skonczy i puscimy kontry, bo poslaliscie komplet, a nasze najlepsze armie zajete w oblegu ;P
Zastanawia mnie tylko 3 obleg...armia jest niespotykanych rozmiarow jak na wioske 4lv, jak niema takiej armii nikt nawet w 5lv poziomach wioskach w calej 2 erze?...jak to jest mozliwe???

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=edd2c5388f
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

39

Thursday, 19.03.2009, 09:23

W każdym razie cierpiący na bezsenność ....
... no tak wilki atakują kiedy słońce zachodzi i tuż przed świtem :P

40

Thursday, 19.03.2009, 10:55

Z tego co widzę to raczej szykuje się wojna Unii / Sojuszów.

Ciekawi mnie czy MW atakują z wszystkimi swoimi sojusznikami czy Tylko "Wilczym Legionem". Jako kibic spodziewający się dobrego meczu czekam na więcej raportów i składy drużyn 8)