Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Saturday, 21.03.2009, 11:05

lub ludziom odpowiada simowanie. Nam nie odpowiada, a że jestesmy nieobliczalni to chyba kazdy wie.


Choć to nie moja sprawa (jeszcze..) to jednak muszę co nie co powiedzieć.
Tyle gadacie o tym że jest simowanie, no jak ma nie być k.... simowanie jak klany z TOP 5 są ze sobą powiązane sojuszami??!! Jak chcecie konkretnych przeciwników to ponapieprzajcie sie nawzajem!!! A nie sie wyżywacie na słabszych klanach prowadząc jednostronne wojny :evil: tyle!
Gram pod innym nickiem

42

Saturday, 21.03.2009, 16:00

Zgadzam sie z Davcio, jak jestescie tacy "dobrzy"(do MW) to zerwijcie sojusze z nalepszymi i wypowiadajcie wojny, wtedy pokazecie ze macie jaja (w co bardzo watpie).Gram od niedawna ale gdy kiedys wszedlem na strone klanu MW to sie posmialem, piec albo szesc armii rozwala gracza Mushi, mial taka armie ze kazdy z was wracalby od niego z podwinetym ogonem z samym hero (albo i bez). Ale dla was to powod do dumy szesciu na jednego i jeszcze wygraliii, wow. A tekst "gracz Mushi must die" to juz nie skomentuje. Potem czepiacie sie neutralnego klanu ktory w opisie zaznacza ze jest klanem nie prowadzacym zadnych wojen, nastawionym na pokoj, dlaczego ?, bo jest slaby i nie bedzie z nim problemow. Krotka mowiac, jesli jestescie chlopcami z podstawowki to jest o'k a jesli jestescie starsi to panowie serdecznie wam wspolczuje
Ps. Mam nadzieje ze teoretycznie slabszy klan, Arcyzule skopie wam te wilcze d**y.
Przepraszam nie wilcze a szczeniackie d**y

// Ostrzeżenie za wulgaryzmy.
KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (21.03.2009, 23:07)


43

Saturday, 21.03.2009, 16:31

Po pierwsze poczytaj sobie dział o wojnie MW-Arcyzule a zwlaszcza wstęp. My gramy 1 vs 1, żule graja 4 vs. 1. NIKT z naszych sojuszników nie pomaga nam w oblegach na żuli. Dotarło??
Poza tym sile klanu (oraz pojedynczych graczy w klanie) tak jak ktos to juz napisał i wszyscy przytakneli nie określa sie na podstawie rankingu.

Swoja drogą z dobrze poinformowanych żródeł (m.in. od żuli) wiem iz przygotowywali sie do wojny od ok. miesiąca, to nie mało czasu.
Jesli zazdroscisz tego że my cos potrafimy zrobic, a Ty nie to juz twój problem i Twoja ułomność.

Dlaczego niby mieli bysmy zrywac sojusze które sa praktycznie od poczatku serwera?? Dlatego że Ty tak chcesz...śmieszne. Celem tego sojuszu od poczatku była dominacja na serwerze i cały czas do tego dazymy i dążyc bedziemy.

Swoja drogą jesteś kolejnym userem z 1 postem który zarejestrował sie tylko po to aby napisac troche bzdur, wczesniej forum jakos mało Cie interesowało.

44

Saturday, 21.03.2009, 20:48

hah

Najwyraźniej sama dominacja nie wystarcza.. :whistling:
I nie p..... głupot, żule to nie jest wcale jakiś tam super klan,
[b] 336 pkt. (MW) a 247 (zul) to jest pewna różnica, więc mają powody żeby dokładać wsparcie, a co do tego Mushi, to faktycznie, zrobiliście z siebie bandę szczeniąt, czyżby ktoś od was sobie z nim nie radził że trzeba było go dojechać do zera? żal.. i jeszcze ta podnieta że ubili jednego gracza [/b]
:rotfl:
Ułomność? odbiorę to jako obrazę, i niczego wam nie zazdroszczę tylko.. współczuje. Aha i jeżeli ktoś ma mało postów to wcale nie oznacza że jest n00bkiem który który pisze bzdury, może po prostu jest ogarnięty i nie potrzebuje zadawać głupich pytań na forum a i odpowiadać na głupie pytania? pomyślałeś o tym?
Gram pod innym nickiem

45

Saturday, 21.03.2009, 21:05

davcio to ty p.... głupoty co ma lv głównego boha do poziomu gracza jak ktoś rozwija równomiernie to nie ma dużego poziomu pozatym NIE KAŻDY GRA GŁÓWNYM! Nie masz nam czego współczuć, to im będzie trzeba współczuć jechali na bugu i się nie rozwineli więc coś nie tak.

46

Saturday, 21.03.2009, 21:45

KazMax, nie, nie jestem ulomny, a to ze mam malo postow i dla Ciebie jest to jakims wyznacznikiem, to tylko uteierdza to mnie o twoim poziomie intelektualnym. Czytajac Twoje posty, grozby do innych graczy, cwaniactwo i brak taktu, stwierdzam ze w zyciu realnym jestes bardzo nidowartosciowanym czlowiekiem ktory wszystkie swoje niepowodzenia zyciowe przelewa na gre (z lepszym lub gorszym skutkiem ). I wcale nie zazdroszcze Ci tych Twoich wszystkich podboi a nawet wrecz przeciwnie(bo nie ma czego). Taka moia rada, wyluzuj troche, zrob sobie mala przerwe w grze (choc kilka godzin) wyjdz z kumplami na lody lub piwko (zalezy od wieku) i moze to troche pomoze. Nastepnie atakuj kogos naprawde rownego a najlepiej lepszego i wtedy bedziesz gosciu :).
Juz mam 2 posty, lepiej??????

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Saturday, 21.03.2009, 22:28

Panowie zluzujcie ton, szkoda nerwów bo was wykończą ;)

Jeżeli chodzi o różnice punktowe to nie ma co się na tym wzorować. Ranking nie jest miarodajny w ocenie możliwości klanów - zarówno taktycznym jak i siłowym. Pamiętajcie, że to jest strategia - słabszy (np. pod kątem ilości jednostek) ma szanse wykończyć silniejszego.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

48

Saturday, 21.03.2009, 23:03

Panowie zluzujcie ton, szkoda nerwów bo was wykończą ;)


Dokładnie tak jak napisałeś.

Widac do niektórych nadal nie dociera ze de facto my sami walczymy z 4 klanami...trudno jesli ktos jest tępy to cięzko do niego dotrzeć.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Saturday, 21.03.2009, 23:39

A przecież prosiłem ładnie - kazmax ost za offence - a wystarczyło tylko nie obrażać innych ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

50

Sunday, 22.03.2009, 00:17

Nikogo nie obraziłem, nie skierowałem swojego posta w kierunku konkretnej osoby. Pisałem zupełnie ogólnie że jesli ktos mało rozumie to możesz gadać i gadać i nici z twojego gadania.
Widać Diabeł moze rzucać burakami i innymi okresleniami i tłumaczone jest to ze nie wskazał konretnej osoby. ja równiez nie wskazałem, a dostałem warna. Wiem ze dązycie do tego abym dostał czwartego warna i bana na forum. trudno, zdaje sobie sprawe że wam pewnych rzeczy sie nie przetłumaczy. Niektórych userów (m.in. mnie) tepicie za to ze w ogóle sie odzywam.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Sunday, 22.03.2009, 00:46

Uściślę sprawę - ktokolwiek będzie wyzywał od tępaków, buraków, ułomnych itp. kogolowiek zostanie przeze mnie najpierw upomniany jak to miało tutaj miejsce (zbiorowo do 4 osób) - jeżeli się nie zastosuje do prośby i dalej będzie wyzywał otrzymuje osta (nie licząc skrajnych przypadków gdzie od razu dostaje osta.).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

52

Sunday, 22.03.2009, 00:57

W takim razie Diabeł mógł bezosobowo wyzywać, ja bezosobowo wypowiadać się nie mogę. jestem pewien że gdybym ja został złapany na takim przekrecie jak my złapaliśmy snajpera to ban gwarantowany. Swoim zachowaniem potwierdziłes po raz kolejny zasade która was obowiazuje - sa równi i równiejsi. Powinniscie umieścić ja jako pkt regulaminu bo stosowana jest przez was nagminnie.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Sunday, 22.03.2009, 01:03

Nie będę wyciągać konsekwencji wstecz, co dla ciebie jest zapewne niezrozumiałe. Moderowanie zostaw moderatorom, a język podwórkowy w domu.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

54

Sunday, 22.03.2009, 01:09

Owszem nie zrozumiałe. Trzeba być konsekwentnym od początku do końca, nie zmieniać decyzji jak wiatr zawieje - w ten sposób właśnie buduje się szacunek innych do siebie. Ty tego nie rozumiesz więc nie oczekuj od mojej osoby szacunku bo go nigdy nie będzie. Dla Ciebie jak widzę tez jest to mało zrozumiałe.

EDIT by VeiN: Dalsza rozmowa ma miejsce na prive i w tym miejscu kończymy oftop - dalszy oftop= warn

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (22.03.2009, 01:31)