You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "Peter Wiggin" started this thread

• Send private message

1

Thursday, January 29th 2009, 6:55am

[problem] Avatarek w grze

Mam premium,chciałem wstawić sobie avatarka. Dałem obrazek (w formacie jpg) na imageshacka, wkleiłem adres a TE odpowiada mi że nieprawidłowy format, bo ma być jpg.... ale to jest jpg! Co robię źle?

obrazek:
http://img520.imageshack.us/my.php?image=avatarekkz2.jpg
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

2

Thursday, January 29th 2009, 7:38am

Też tak miałem. Spróbuj ręcznie zapisać jako jpg i wgraj go jeszcze raz. Mnie pomogło...
PS. Używasz bezpośredniego linku? To takie na dole, trzeba "+" rozwinąć ;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

This post has been edited 1 times, last edit by "Lomnas" (Jan 29th 2009, 7:57am)

Konrad

Administrator

• Send private message

3

Thursday, January 29th 2009, 8:18am

UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

• "Peter Wiggin" started this thread

• Send private message

4

Thursday, January 29th 2009, 10:12am

Fakt, zadziałało. Dzięki wielkie, można zamknąć.

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!