Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 29.01.2009, 16:33

Pewien klan

Witam jest pewien klan ktory uwaza sie za swiete krowy. Oni moga takowac ale jak ktos ich to zaraz wysylaja kolegow zeby zrownac a juz napewno to zrobia ze mna jak to przeczytaja .

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 29.01.2009, 16:59

A cóż cię skłoniło do podzielenia się na forum tym wielkim odkryciem :D

PS W sumie to chyba dobrze, że są zgrane klany, jak masz problem to sam się do takiego dołącz ^^
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Thursday, 29.01.2009, 22:31

Jak masz problem z takim klanem to pokaz im że jestes lepszy i to Ty ich zrównaj z ziemią :P
Ja i nasz klan tak własnie bysmy zrobili :D

Zresztą napisz co to za klan bo aż sam jestem ciekaw cóz to za śmiałkowie :P

4

Friday, 30.01.2009, 08:31

Przenoszę do działu Pola Bitew.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Friday, 30.01.2009, 14:49

hmm ciekawe czy chodzi tu o pretensje czy błaganie o pomoc. Mój klan to nawet nie czeka na to aż go zaatakują tylko sam jeździ po farmach. I jest to chyba całkiem normalna sprawa. Co więcej obawiam się że to twoje wioski są krowami ale dojnymi :) No i to chyba jeszcze nie ta epoka żeby równać wioski z ziemią to dopiero od epoki 5 będzie w praktyce możliwe.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

6

Friday, 30.01.2009, 16:01

No jak w każdej tego typu grze nie opłaca się grac samemu. Jednak będąc członkiem jakiegoś klanu zanim zostaniesz zaatakowany trzeba się liczyć, że może się okazać ze klan nie pozostawi swojego członka samego. Chociaż po ilości odpowiedzi w założonym przeze mnie temacie o wojnach można wywnioskować, że poza sielankowym farmieniem słabszych lub grupowym niszczeniem singlów to nic się tu nie dzieje:) Poszukaj może ktoś silniejszy będzie zainteresowany przerobieniem tego klanu na swoje farmy w co wątpię niestety.

7

Friday, 30.01.2009, 17:28

Za odpowiednia opłatą...może podejmiemy sie tego zadania :P
Wszystko zależy od tego co to za klan...

8

Friday, 30.01.2009, 19:23

hehehe haracz się ściąga widzę ;p heeheheh to mi podatek od tego ;p

9

Saturday, 31.01.2009, 21:07

no no tylko wara mi od krowy :P

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 31.01.2009, 23:03

krowka wsciekla jest, wiec ostroznie trza do niej podchodzic ;P
jak bodnie, to oponent zostanie na stolicy jedynie hehe

A wojen niema miedzyklanowych na wieksza skale, bo i stagnacja jest, potrzeba nam zmian w grze. Jedyna taka wojna, ktora SA miala nieszczescie prowadzic z MW toczylaby sie pewnie do dzis, gdyby niewyszly w koncu na wirch machlojki SA zalozyciela ;). No ale od tego czasu... nuuuda ;/
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

11

Saturday, 31.01.2009, 23:22

już była propozycja utworzenia tematu wojen na forum wtedy by może coś ruszyło


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Sunday, 01.02.2009, 02:51

na razie jest temat "Wojny w Time Edge" w tym dziale - jak pomysł chwyci to napewno powstanie osobny dział
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

13

Sunday, 01.02.2009, 08:28

Myślę, że może trzeba cos zaproponować bo taka gra bez większych konfrontacji nie ma raczej sensu szybko wpadasz w monotonnie a gra traci największe walory jakimi są możliwość sprawdzenia się w walce z innymi oraz sama idea tworzenia klanów staje się raczej bezcelowa (poza pomocą wyrazie gdy jakaś farma okaże się silna to członek może się wypłakać a inni zjada delikwenta co tez zniechęć ludzi do gry) Może by stworzyć jakiś "kodeks rycerski", czy jak my to nazwiemy w którym określimy na czym ma polegać wojna i jakie są możliwe scenariusze podczas konfliktu np. że wojna będzie miała ściśle określony czas trwania (np. 2 tygodnie) i musi zostać oficjalnie wypowiedziana, rękawica musi zostać oczywiście podjęta przez przeciwników. Rezultat wojen może być określany po ilości udanych akcji (wygranych bitew) przejętych wiosek itd. (wszystko zależy od pomysłowości graczy i zasad jakie stworzymy) Pytanie po co się bić skoro można spokojnie farmić i się rozwijać bez strat. Niestety w grach tego typu wojna raczej nie daje korzyści (gdy jest prowadzona miedzy 2 wyrównanymi klanami) a jedynie straty spowalniają rozwój itd. Ta gra jednak może dać nam pewne korzyści. Wiadomo nasi herosi dostają expa więc się rozwijają w walce o aspektach czystego sprawdzenia się jako taktyk itd. nie mowie. Można też dogadywać się ze wojna toczona jest o np. jakieś włości (przegrany zobowiązuje się oddać jakieś wioski lub płacić trybut przez np. tydzień itd. pełna dowolność co wymyślimy o to bić się będziemy ) Gram w "Czas wojny" od polowy stycznia jestem już w top 2500 i zaraz będę w 2 epoce ale powiem tak. Gra się stała strasznie monotonna a naprawdę widzę, że posiada duże możliwości. Potrafię bronić się przed (3 krotne silniejszymi tak wynika z punktów) To nie jest gierka typu masa rozwala wszystko. Bo to raczej gra w której nie ma tysięcy jednostek a ich odpowiedni dobór pod sposób gry oraz rozwój bohatera powodują ze naprawdę można pokombinować. Liczyłem, że troszkę uda się tu rozruszać towarzystwo ale narazi to widzę, że jest gra która opiera się na spokojnym farmieniu i nie ryzykowaniu niczego w walce z jakimiś nieaktywnymi lub słabymi graczami a chyba nie o to chodzi żeby spokojnie zbierać punkty i piąć się w rankingu. Sam tytuł gry cos sugeruje nie chodzi mi tu o totalne wyniszczenie poszczególnych graczy i tym samym zniechęcanie ich do grania. Raczej skłaniam się do rywalizacji miedzy nami graczami, która przyniesie nam sporo frajdy no i powie kto jest ekipa, która zasługuje na miano tej najlepszej w tym wirtualnym świecie (nie chodzi mi tu o statystyki punktów i poziomów bohaterów bo te bywają naprawdę mylne). Sora, że się tu tak rozpisałem kacyk męczy a temat został podchwycony przez graczy to się opanować nie mogłem. Może koderzy i moderatorzy gry się w dyskusje włączą i może zaproponują jakąś nagrodę np. darmowe premium jeśli stworzymy swoistą ligę klanów rywalizujących. lub inne atrakcje. Szkoda czasu grac tu tylko po to aby zbierać minerał i brnąc w kolejną epokę bez większego sensu. Pozdrawiam sor za brak spójności i błędy

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "Arnoldus" (01.02.2009, 09:14)


14

Sunday, 01.02.2009, 11:05

Cytat

To nie jest gierka typu masa rozwala wszystko

Wejdziesz do staro to zobaczysz.
W Blood Wars też jest słowo wojna, a często widzi się narzekania graczy na nudę aż w końcu nie wytrzymują i wojnę wywołują sądzę, że tutaj będzie podobnie kwestia czasu.
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

gluchy89

Początkujący

Postów: 12

Skąd: Inowrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Sunday, 01.02.2009, 22:18

wszystko ladnie pieknie ale czy dowiemy sie wkoncu co to za klan :?: :?: :?: 8) ;>
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Audi bogiem
Prędkość nałogiem
Turbo marzeniem
Quattro pragnieniem


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------