Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] 2 wioska w sredniwieczu

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 29.01.2009, 20:52

2 wioska w sredniwieczu

Z góry przepraszam ze zakładam 2 wątek o tym samym temacie,ale poprzedni został zamkniety zanim się wypowiedziałem,wiem moja wina ,

rzadko zagladam na forum .

wiec ku wyjasnieniom kto mnie nie zrozumiał

nia załozyłem oblegu na przejecie, miałem techy na 2 wiochy , posiadałem jedną z której załozyłem obleg na zamiane

a 2 wioche chciałem załozyc wysyłając osadnika, niestety nie mogłem do chwili zakonczenia oblegu.

Ale za to znalazłem jeszcze jedną ciekawostke, zaraz po zakonczeniu oblegu w mojej nowej wiosce wydobycie drewna wynosiło coś ponad 100 koszt utrzymania armi wynosił 0 (zero) mimo ze posiadalem armie (około 30 piechur) , z tych surowców które były w wiosce udało mi się zakolejkowac do produkcji jeszcze 16 piechurow po ich wykonaniu koszt utrzymaniu armi wynosil -64

Jezeli tak jest po kazdym oblegu to ladną armie mozna sobie stworzyc, idac od 1 oblegu do 2 ,najlepiej opuszczone wiochy zeby strat w woju nie było.

Jeszcze 1 prośba do tych bardziej aktywnych prosze o nie wytykanie moich błędów ort. nie jest to forum dotyczace problemów ortografi ani poprawnej polszczyzny a o zupełnie innej tematyce.

dziękuje pozdrawiam

2

Friday, 30.01.2009, 11:16

Mając jedną wiochę nie możesz założyć oblegu na zamianę.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Friday, 30.01.2009, 16:42

Ciężko jakoś mi idzie tlumaczenie albo komuś zrozumienie mając na mysli jedna wioche chodzi mi o:
stolica + 1 jedna wiocha
więc mając jedna wioche i stolice moge zalozyc obleg na zamiane