Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 30.01.2009, 17:36

co jest ? - problem z polami........

- jedna z wiosek po przejściu do kolejnej epoki nie spełniła moich oczekiwań - mam prawo ja zniszczyć - i to czynię - ale z myślą taką , że będę to miejsce obserwował w kolejnej - jakby nie było 6 wysokich gór , góry niskie , wzgórza itp. złota w bród......- No i tu mały problem - czekając na osadnika obserwuję co po mnie zostało......A TU INNE POLA , INNE BONUSY NIŻ WTEDY GDY MIAŁEM TAM WIOSKĘ !!!!
To normalne ? Jeśli tak , choć to czasochłonne i kosztowne , to przy stolicy będę zakładał i burzył wioskę tak długo , aż trafię na taka która mnie zadowoli..............................................
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 30.01.2009, 17:43

Z tego co mi wiadomo to bonusy są ustalone w momencie wygenerowania pola na mapie dla wszystkich epok. Przy zmianie epoki bonusy się zmieniają, ale tereny są te same (wgrza dalej są wzgrzami itp.). Przy burzeniu wiosek się nie zmieniają chyba, że ktoś usunął konto. Wtedy regenerowane jest pole na którym stała stolica. Z ciekawości podaj namiary na to pole ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Friday, 30.01.2009, 18:03

Po zniszczeniu wioski pole na którym była jest generowane od nowa :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 30.01.2009, 18:07

Chmmm... nie wiedziałem. Można to do FAQ wpisać i w jakimś widoczniejszym miejscu go umieścić.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Friday, 30.01.2009, 18:11

z tutoriala:
"Uwaga: Zniszczenie wioski spowoduje ponowne losowanie terenu, na którym się znajdowała."
http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.php?title=%C5%9Awiat

Dopisane do FAQa :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


6

Friday, 30.01.2009, 18:13

no właśnie - po co latać po kilkadziesiąt nieraz minut między wioskami jak można po kilku próbach wygenerować po nosem stolicy cuuuuuuudo wioskę .......................dziękuję Corvus corax...........................
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

7

Friday, 30.01.2009, 18:20

Jak się ma szczęście i dużo czasu, to mozna probować :D

Skoro wszystko jasne zamykamy :) Gdyby ktoś chciał coś dodać - to PW do mnie :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (30.01.2009, 18:35)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 31.01.2009, 11:26

no właśnie - po co latać po kilkadziesiąt nieraz minut między wioskami jak można po kilku próbach wygenerować po nosem stolicy cuuuuuuudo wioskę .......................dziękuję Corvus corax...........................
Dodam, że takie było założenie - jeśli ktoś ma czas i za dużo surowców (osadnik tani nie jest, zbudowanie go też kosztuje trochę czasu), to może sobie losować tereny do bólu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki