Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 03.02.2009, 20:06

Podgląd aukcji

Brakuje mi tutaj ważnej(przynajmniej według mnie ;) )rzeczy.Chodzi mi o podgląd aukcji taki by osoba sprzedająca miała przynajmniej jakieś info o aktualnej cenie przedmiotu który wystawia.Wiem, że można wsadzić sobie taką aukcję do obserwowanych, ale czasem takich samych przedmiotów jest dużo i trudno się połapać.Myślę że coś takiego by się przydało.Można to by dać na przykład kontom premium. :D
Inną drogą można by było na przykład dodać podgląd liczby ludzi którzy tą aukcję obserwują(ale to już niekoniecznie)oczywiście tylko dla sprzedającego. :)



Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 03.02.2009, 20:10

Przedmiotów, które wystawiłeś na aukcji nie widzisz na niej więc nie dodasz jej do obserwowanych. Widzisz je w zakładce WYSTAWIONE/OBSERWOWANE w zbrojowni...
A info o ludziach obserwujących aukcję za bardzo obciążało by serwer.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Tuesday, 03.02.2009, 20:11

Swojej aukcji nie dodasz do obserwowanych, bo... jej nie widzisz!
EDIT: Lomnas mnie uprzedzil :P do kasacji.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 03.02.2009, 20:12

Widzisz :whistling:
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

5

Tuesday, 03.02.2009, 20:14

Wiem ale mi chodzi o to żeby mieć to wszystko razem z minimalną ceną itd.
A przedmiot który się wystawiło można wsadzić do obserwowanych tylko trzeba go znaleźć na liście aukcji,i właśnie mówię o tym żeby nie trzeba było szukać danego przedmiotu tylko mieć to jak na ręce w zakładce wystwione/obserwowane nie w obserwowanych tylko w wystawionych przedmiotach



6

Tuesday, 03.02.2009, 20:17

Przedmioty które wystawiłeś widzisz jeśli poszukasz w aukcjach 8)
Tylko jeśli TY wystawisz przedmiot to nie wiem czemu nie widać (jeśli go ktoś licytuje)zmiany ceny za niego ... do końca aukcji jest 0 PH a później tylko dostaje się wiadomość która informuje nas za ile poszła rzecz


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 03.02.2009, 20:21

Z widzeniem/niewidzeniem to fakt... pomyliłem z surowcami. Mea culpa.
W tutku jest, że ceny nie widać. A takie sprawdzanie ceny za każdym wejściem serwer by zamuliło. Podobnie jak z liczbą obserwujących.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Tuesday, 03.02.2009, 20:23

tak też myślałem czyli wystarczy że dodasz to sobie do obserwowanych :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

9

Tuesday, 03.02.2009, 20:42

no cóż czyli że na razie byłoby to nie możliwe ;) trzeba będzie będzie przeczesywać listę żeby znaleźć swój przedmiot ^^



VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 03.02.2009, 20:49

Prawda jest taka, że i tak nic ci to nie da, bo nie zobaczysz ile dano ph za twój przedmiot. Jak chcesz sobie na niego popatrzeć to wejdź do zbrojowni w "obserwowane/wystawione" - tam znajdziesz wszystkie dostępne informacje (nie licząc aktualnej ceny, co celowo nie jest wprowadzone, aby utrudnić push).

myślę, że nie ma sensu kontynuować tematu, gdyż nic się nie zmieni. Jakby ktoś chciał coś dodać to proszę do mnie pisać na pw - temat zostanie ponownie otwarty.

//zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych