Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Thursday, 05.02.2009, 03:47

Notatki + wiadomosci

dwa i one
--------------

NOTATKI:
fajna rzeczą by było aby dodać możliwość stworzenia 4-5 notatek.
uzasadnienie:
przydaje mi się to obecnie do zapisu: farm, osiągnięć sojuszu, mojego rozwoju postaci i rankingu
natomiast nie mogę tego zaznaczyć tak aby nie zlewało się w jedna całość. jako że nie ma styli (pogrubiony,ukośny,podkreślony) ani też kolorów
gdyby taka opcja sie pojawiła mógł bym sobie zrobić osobne notatki dla każdej kategori.
I tAK JESTEM SZCZEŚLIWY ZE MOGE W TEN OBECNY SPOSÓB NOTOWAĆ;)

WIADOMOSCI:
prawie jak wyżej tylko że też nie można podzielić wiadomości na wyprawy i ataki czy też inne. Nawet głupie dodanie kolorów wiadomości było by przydatne
idzmy do przodu i niech coś się zmieni. te 50 wiadomości jest dla mnie o kant D rozbić jak wszystko też się zlewa.
Nawet w BW każda rzecz jest inaczej pokolorowana i ma inna ikone tu nawet ikon nie ma.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 05.02.2009, 09:29

notatki nawet w BW są takie same jak tu. Jak do tej pory nikt nie narzekał. moze po prostu jako pracownik IT skorzystaj z klawiatury .

(podkreslenia, pogrubienia, itp )

co do wiadomości - za bardzo przyzwyczaiłeś się do standartów panujących na BW. Nikt tego wcześniej nie poruszał więc chyba dla większości z nas wiadomości są czytelne. Nie wydaje mi się aby to w jakiś sposób ulepszyło gre. to tylko kosmetyka.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

3

Thursday, 05.02.2009, 10:12

Ja osobiście przychylał bym się do prośby nawet nie wizualnego odróżnienia, ale wręcz oddzielenia w osobne kategorie raportów wojennych i wiadomości prywatnych. Nie wiem czy to duży problem - stworzyć dla nich osobne skrzynki, ale bardzo ułatwiło by to grę. Oczywiście nie jest to coś koniecznego, ale jednak - miłe by było. :)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

gawlinski1

Nierejestrowany

4

Thursday, 05.02.2009, 14:19

hm

zastanówmy się..
po najniższej lini oporu:
przesunąć zakładkę PREMIUM w lewo i dodać jeszcze jedna ikonę wiadomości prywatnych w stara podpisac jako raporty
inaczej:
dodać w wiadomościach jeszcze jedna zakładkę 8)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 05.02.2009, 15:05

Podobnie jak viceroy nie widzę powodu do zmiany tego. Skoro tak to zostało zrobione to tak ma być. Notatki możesz sobie w Wordzie robić a wiadomości są czytelne. W końcu i tak na każdą klikniesz i się przekonasz co w niej siedzi;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Thursday, 05.02.2009, 15:11

Ja tez nie widze sensu wprowadzania tego, zmiany kosmetyczne, mało praktyczne (jak mozna nie pamietac swoich farm :P a swoja pozycje w ranku zobaczysz z daleka bo jest na kolorowo, klanowiczow tez) lepiej niech tworcy skupia sie na eventach klanowych czy tez jak zwiekszyc xp w kolejnych epokach a nie beda sobie glowe drobiazgami nabijać

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 05.02.2009, 17:03

jak masz problem z zapamiętaniem farm to ćwicz pamięć ;)

Co do wiadomości - pamiętaj, że masz limit wiadomości (50 z premium) i 10 bez. To teraz podziel sobie to na dwa bez premium. Rozumiem, że wedle twojego pomysłu gracz bez premium miałby wgląd w 5 ataków i 5 wypraw. Ale może np. robi więcej ataków niż wypraw i go bardziej interesują, ale co się okazuje - wprowadzono podział, który mu zlimitował skrzynkę z ataków do 5 wiadomości ! BOMBA, zawsze każdy o tym marzył.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

8

Thursday, 05.02.2009, 19:29

A to w ogóle brany był pod uwagę podział kont graczy bez premium?
Jakbym miał 10 wiadomości (heh w ogóle da się tak grac?) podzielone jeszcze na 2 kolumny i na dodatek z kolorkami to bym ku...cy dostał. Moze od razu sobie nakleję 2 kawałki tęczy w miejscu pasków na jedno wyjdzie :D :D :D

gawlinski1

Nierejestrowany

9

Friday, 06.02.2009, 13:42

WIADOMOŚCI:
skoro nie czerpiemy wzorców z BW podsumuje:
ilość wiadomości w BW 10 tyle co tu premium BW 50 tyle co tu.
w BW masz jedna postać i koniec tu masz X Bohaterów i X.. wojska
w BW możesz zrobić jeden atak w tym samym momencie + oblega ale on trwa 24H i 30 min przed też nie możesz atakować
tutaj możesz przeprowadzić jednocześnie X.. ataków zależnie od Totemu i ilości wiosek
MIMO WSZYSTKO DALEJ TYLE SAMO WIADOMOŚCI
w średniowieczu nie ma sensu mieś normalnego konta bo masz tyle wiadomości że się nie mieszczą

CHYBA KTOŚ TU UTKNĄŁ W EPOCE KAMIENIA skoro wam to odpowiada.
ILOŚĆ wiadomości powinna być zmieniona jak widzicie przynajmniej dla epok jak już tak strasznie wam na kasie zależy.
============================================================
odp. tak pisałem o premium bo tam jest ich powiedzmy wystarczająco ale się zlewają i przydało by się je podzielić przynajmniej odgórnie na walkę, raporty z wypraw, wiadomości prywatne, aukcje + surki = łącznie może być ich 50 ale niech będą innymi kolorami a jak zależy wam by inaczej było niż w BW to wprowadźcie kategorie - proste ^^

ps. przepraszam że jestem aktywnym graczem i mi to przeszkadza 8)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 06.02.2009, 13:46

Ja też jestem aktywny i mi jakoś nie przeszkadza... Poza tym prawie natychmiast po przeczytaniu kasuję raporty z walk/lokacji/handlu. Tylko dyskusje zostawiam do kasacji na następny dzień. Jak coś ciekawe to zapisuję. I mi się jakoś to mieści;) Zakończ chomikowanie raportów to będzie ok.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

gawlinski1

Nierejestrowany

11

Friday, 06.02.2009, 13:51

chomikuje tylko raporty w wypraw ponieważ wiele razy zmieniam skład armii - zależnie od wyprawy.
nie chce mi się tego pisać w kompie wiec zapisuje i jak chce się wybrać jeszcze raz w daną kolacje sprawdzam raport i wszystko gra.
zapisuje też wiadomości od innych graczy ponieważ czasem mi się one przydają.
też nie trzymam tych wiadomości które są zbędne (sprzedane surki, aukcje)
np. info o atakach na mnie zapisuje aby w przyszłości odwdzięczyć się tej osobie..
tak samo jeśli atakuje kogoś kto jest daleko i nie zawsze pamiętam gdzie dokładnie się znajduje...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 06.02.2009, 14:02

Każdy ma swoją strategię... Mnie nie jest potrzebne takie rozróżnianie ale to nie znaczy, że nie znajdą się zwolennicy Twojego pomysłu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

13

Friday, 06.02.2009, 15:03

A po co zmieniasz sklad armii. Lubisz tracic jednostki na lokacjach? Przeciez to czysta matematyka i troche szczescia i poczytanie forum.
No dobra ja pamietam jeszcze swoje potyczki z 1 epoki, ale pamiec trzeba cwiczyc. Nie zadazylo mi sie jeszcze zebym mial wiecej jak 10 raportow . No ale jak widze kolega lubi sobie utrudniac zycie duza ioscia zakladek :)

gawlinski1

Nierejestrowany

14

Friday, 06.02.2009, 23:38

chłopak a jak to był byś tym pierwszym na lokacji? czekał być na innych aż napiszą o tym na forum? :D
takie informacje się przydają więc może ustalmy czy jest to przydatne co proponuje czy nie i zamykamy.
8)

15

Saturday, 07.02.2009, 07:39

szczerze wątpię że jesteś pierwszy na jakiejś lokacji :rotfl:

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Saturday, 07.02.2009, 07:55

Gawlinski, ja bym Ci proponował wrzucić na luz. Co chwile wymyślasz jakieś głupie pomysły, które nikomu się nie podobają. Pomyśl nad czymś sensownym/ przydatnym i wtedy pogadamy.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

17

Saturday, 07.02.2009, 09:28

Nie no zaczynam łapać sens w jego myśleniu, skoro chce rozdawać surówkę słabszym to logiczne ze che zeby każdy słabszy gracz u niego miał oddzielna zakładkę. Matka Teresa sie znalazła .... tylko ze ona nosiła sie na biało-niebiesko

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 07.02.2009, 10:08

Na łatwiznę idzie i tyle... Sto razy bardziej bym wolał jakiś pomysł stąd niż takie ułatwiaczki proponowane przez gawlinskiego (bez obrazy...).
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

gawlinski1

Nierejestrowany

19

Saturday, 07.02.2009, 12:33

spoko. tylko z tego co tam wyczytałem to część jest z info napisanego w 2008r, pozostałe są jak to ładnie ktoś określił zgapione z BW;)
ale luz.. fajnie że coś jednak będzie wprowadzane.

natomiast mi zależy na czymś co jest jeszcze możliwe do zmienienia i nie oznacza to że jeśli mój pomysł by ktoś wprowadził to innych już nie.
zdaje sobie sprawę ze pasek w zbrojowni jest bardzo przydatny bo już mam ten problem... ale spokojnie możemy chyba dyskutować nad innymi możliwościami rozwoju(zmiany) w grze.
każdy dobrze wie ze tu jest garstka ludzi z gry.

za każdym razem kiedy zakładam jakiś temat chciał bym przedyskutować warianty + i - tego co proponuje a nie wypowiedzi: tam są lepsze....
temat jest konkretny wiec piszmy konkretnie na tematy. jak ktoś się nie zgadza to niech pisze czemu.. np bo ma słabą przeglądarkę albo ze co zrobić z tym ze jest 10 wiadomości i będzie po 5 albo po 3.5 na zakładkę jak by to wprowadzić.. to sa dobre moim zdaniem pytania. tak samo nie lubię jak ktoś w poście pisze mi że jest za. jak jest za to niech napisze jak on to widzi...

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 07.02.2009, 12:39

gawliński widzę , że jesteś twórczy gośc. może się spotkamy we trójkę z lomnasem w jakiejś knajpie i pogadamy o pomysłach:P

mam pole kapusty pod krakowem ale mieszkam w krakowie. wy chyba też. a co do pisania to proponuję przenieść ten wątek do misz-maszu.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.