Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 05.02.2009, 17:33

Nielot

od początku gry nie daje mi spokoju jedno pytanie ... po co nielatajacy bohater ???

musi byc gdzies sens uzycia nielota .... poki co niewarto mieć nielatającego , ryzyko utraty takowego jest o wiele wieksze niż bohatera latającego no i oczywiście nielot ma male szanse na lokacje solowe , nawet pancerny nielot dostanie te 10 dmg a jak bedxzie wielu przeciwnikow to wiadomo ze Herkules d...a jak jest ludu kupa , no tak zaraz ktos powie ze mozna dac kapłanow w odwody i hero pomyka do lokacji solo ale do kaplanow potrzebne sa budynki i techy itd... a napewno motyw z nielotem niesprawdzi sie w czasie ataku armii....

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 05.02.2009, 17:44

Zapewne latający bohaterowie będą w wyższych epokach (wyższych tzn. współczesność, przyszłość) w szanowne tyły dostawać jak nieloty teraz. Zauważyłem prefix do przedmiotów: skrzydlaty. Może on będzie coś dla nielotów robił ciekawego...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 05.02.2009, 20:57

Szczerze to nie wiem po co nielot ;). Myślałem, że sporo zmieni się gdy wejdą jednostki z aa w ep3, ale wiele osób ich nie buduje więc nie ma zagrożenia dla latających hero.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

4

Thursday, 05.02.2009, 22:07

Cytat

prefix do przedmiotów: skrzydlaty. Może on będzie coś dla nielotów robił ciekawego...
da im umiejętność latania...

Kto wie może nielot kiedyś do czegoś się przyda.
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 06.02.2009, 11:10

Właśnie o to mi chodziło. Tylko, że ten prefix jest prawie do wszystkiego więc albo będzie bardzo rzadki albo nie będzie dawał latania. Może np. dać atak zwykły przeciwko latającym:D
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Friday, 06.02.2009, 11:14

Pożyjemy zobaczymy, poki co nielot nawet na drugiej linii z leczeniem to bosow porazka a w pvp raczej tez cinko go widze

7

Friday, 06.02.2009, 19:16

Ja nielotów widziałem tylko u graczy,którzy zajerestrowali się raz weszli i koniec.Na początku też nielota miałem, ale jak zobaczyłem jego rychłą śmierc w jaskini 1 to reset i latenie.Może admini powiedzą co daje pref srzydlaty:D

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 06.02.2009, 19:56

Spadaj ja mam nielota a gram (dość)aktywnie :P

Przy okazji jakoś se radzi na froncie choć wolę go narazie na tyłach. ^^

9

Friday, 06.02.2009, 20:02

tak ale nikt ci nie wybije lotnika w 1 epoce więc na oblegi jak znalazł, a jeśli nawet trzymasz go w odwodach to powybiciu frontu 1 runda i hero dead

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 06.02.2009, 20:03

Ta,jestem w 2 pozatym ja wolę polegać na armii.

11

Friday, 06.02.2009, 20:04

jednak zawsze ktoś może miec ją lepszą od twojej a wtedy lotnik lepszy jest

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 06.02.2009, 20:07

Na razie, poczekajmy na np. 5 epokę wszystcy będą mieli duże AA(powinni)
A ja gram długo dystansowo szkoda że komp. mi siępopsuł ;(

13

Friday, 06.02.2009, 20:08

Jednak zawsze atak zwykły będzie większy(powinien)

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 06.02.2009, 20:10

No niewiem jeśli będą np. F-16 albo żołnieże z wyrzutniami rakiet wtedy zobaczą takiego to odrazu będą w nigo napierdzielać. :)
Ooł sorry coś mi się wklikło z czcionką.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 06.02.2009, 20:11

I będzie bo jest sporo tańszy. Żeby podwyższyć do 100 AA trzeba 3542 pkt. a zwykły 3958 pkt. na 170... różnica jest i to spora.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Friday, 06.02.2009, 20:12

Też prawda, może Thorga się wypowie??
A co do bossów w przyszłości to może Billaden na latającym Dywanie ??

17

Friday, 06.02.2009, 20:15

Nie wiadomo największy aa w 4e to 40 w tej epoce to już lotnik będzie miał co najmniej 60 df, a pewnie koszty utrzymania f-16 czy bazookowca to 100 monet:D
najlepszy będzie miał najwyzej 5 w armii to ci wychodzi tak ( zakładam że mają 60aa samoloty itd.)
hp ok.400 - 5*10*3rundy=250 czyli hero żyje

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 06.02.2009, 20:17

Chyba, że wprowadzą typowo herobijne potwory w postaci działek 88mm i po hero w 3 rundy...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

19

Friday, 06.02.2009, 20:20

A przewidziałeś koszty tych jednostek. Husaria 12 złota w 4 erze to ogromna liczba. To pewnie oni będą kosztowac jeszcze więcej złota czy tam czegoś. W stolicy nie wystawisz 10 husarii tak szybko to pomyśl o działkach 88mm.

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Friday, 06.02.2009, 20:22

No a może wtedy będą globalne wojny /??:P
Nieuzależniaj jednej epoki od 2 :P :P :P :P :P :P :P :P :P