Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 05.02.2009, 18:07

znikające surowce z wioski

Przez ostatnia godzinę nie logowałem się - w logach wyjaśnienie czemu
Miałem atak na wioskę

Ale problem brzmi tak, w wiosce była jakaś ilość surowców i magicznie zaginęła, powinno ich być tyle że agresorzy powinni zabrać trochę.
Ale ich ilość zmalała do zera, i agresorzy nic nie dostali.

Wydobycie w wiosce wynosi netto ok 125 surowca na godzinę. To czemu po zalogowaniu miałem go tylko ok 70? Z drugim surowcem podobnie, też jak bym startował od zera pół godziny temu.
Problem dotyczy 2 wiosek, z trzeciej nie zniknęły surowce, jeszcze.

vid = 27423

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 05.02.2009, 19:33

Jeśli dostałeś bana za antybota, to chyba wiesz, że w trakcie bana surowce nie przybywają :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 05.02.2009, 22:12

Konrad,
że sprawa dotyczy mojego klanowicza, to pozwolę sobie zabrać głos, zwłaszcza, że "hmmm" poszedł na kilkudniowy urlop.

Sprawa antybota to jedna sprawa, ale sprawa stanu zerowego surowców to inna rzecz. Przecież po antybocie nie ma ujemnego przychodu, prawda?

4

Thursday, 05.02.2009, 22:48

Dobrze sprawa przyrostu surowców została wyjaśniona, w takim razie zgłaszam zaginięcie surowców w wiosce nr 3.
Ostatnim ekranem z przeglądarki miałem ekran przejścia na urlop, a tam sprawdzanie odbywa się w kolejności armie poza wioskami, produkcja w kolejce, i szpiegowanie. budowy anulowałem, więc surowce powinny nadal być w wiosce. (zabrane podczas napadu, ale to osobny problem)

14:06 budowanie
14:26 burzenie

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "hmmm" (09.02.2009, 14:16)