Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 06.02.2009, 15:56

NEW 0.8.2.1.

Powiem szczerze , że zostałem mile zaskoczony prowadzeniem forsownego marszu. Jednakże uważam, że opłaty są chyba "promocyjne"

Mam jakieś 150k koni a są tacy co mają ich milion.

opłata rzędu 50-100 to chyba jakaś pomyłka lub bug:P

Nawet przy sporym zużyciu koni , które na pewno nastapi , zasoby nie zostaną wyczerpane. Liczyłem na to, że wprowadzenie opłaty np. w koniach spowoduje po pewnym czasie ich brak a tym samym popyt na rynku. Czy admini o tym pomyśleli?

Uatrakcyjnienie gry mogłoby nastapić jednocześnie w dwóch kierunkach. - szybsza akcja armii oraz wzmożenie ruchu w handlu.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

2

Friday, 06.02.2009, 15:59

A pomyślałeś o tych co mają mało koni)o ile tacy w ogóle są) ?
Moim zdaniem nawet opłaty 0,5k nie spowodowały by znacznego obniżenia ilości koni.

EDIT: nie każdy chce szybciej niż wolniej
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Dario123" (06.02.2009, 16:05)


viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 06.02.2009, 16:02

dario wierz mi, że po dwóch tygodniach konie byłyby poszukiwane jak woda na pustyni. 500 za 1 wyprawe lub atak. 12 wypraw i x ataków. kazdy chce szybciej niż wolniej. sam policz.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

4

Friday, 06.02.2009, 16:05

A ja na ten przykład w ogóle nie mam zapasu koni... w tej chwili właśnie one mnie wstrzymują z dalszą rozbudową. A Ty mi jeszcze byś chciał podnieść ich cenę?
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

5

Friday, 06.02.2009, 16:16

Nie wiem jak wy ale ja w ciagu pol godz stracilm prawie 3k koni :) Fakt ze zaczalem uzywac ich nawet do szpiegowania (no bo po co czekac 50 sek jak mozna isc w 25 :E) goly hero zzera 50 szt,

Swoja droga pierszy wniosek jaki mi sie nasunal to ze troche zamiesznai ten forsowny marsz wprowadzi, daje to mozliwosc farmienia wiekszego terenu w krotszym czasie (praktycznie sfarmilem wszytki moje farmy juz teraz, a normalnie koncze kolo 20)

rumi_PL

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 06.02.2009, 16:48

Ja tam tylko uzywam marszu do lokacji bo szkoda mi koni(ołtarz pierwszy) 8)
Swoją drogą łatka jest super :thumbsup: tylko nie wiem po co to podświetlenie centrum ja tam zaglądam góra 1 dziennie bo po co częściej i drażnie mnie to. :huh:
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 06.02.2009, 17:12

Też mnie zaskoczyła ta mała ilość koni na przejazd... ale jak się pomnoży przez kilkadziesiąt wypraw dziennie to już nie wydaje się tak mało;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 06.02.2009, 17:31

co ten patch wprowadzil poza forsowaniem i "podswietlonym" centrum dowodzenia?? bo nigdzie niema napisane:/

9

Friday, 06.02.2009, 17:33

v. 0.8.2.1 6 lutego 2009
Wprowadzono opcję "Forsowny Marsz", pozwalającą skrócić czas marszu armii o połowę (co nie zawsze oznacza skrócenie czasu całej akcji o połowę), w zamian za jeden z surowców. Rodzaj surowca jest zależny od epoki, zaś jego ilość od rodzaju i ilości jednostek. Opcja jest dostępna od II Epoki.
Ikonka Centrum Dowodzenia w panelu gry będzie podświetlona, jeśli pojawią się jakieś nowe Zdarzenia.
Liczba wskazująca ilość wasali w profilu gracza będzie pokazywała rzeczywistą ilość wasali, nawet jeśli gracz ma ich więcej niż 30.
Mnóstwo poprawek i usprawnień w skryptach obsługujących inicjalizowanie akcji wysyłania armii.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 06.02.2009, 18:02

Ilosc klaczy zalezy od ilosci jednostek w armii. Mnie tam zjada pod 1k sztuk jedna wyprawa, wiec raczej to niejest malo :)

Wielkie dzieki za te jakze dlugo wyczekiwane zmiany. Juz niemoge sie doczekac kilku innych usprawnien :D. Nieuprzedzajcie, takie mile niespodzianki sa jeszcze wspanialsze jak nieoczekiwane.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

11

Friday, 06.02.2009, 19:19

Jestem ciekaw skoro po tak krótkim czasie został wprowadzony marsz to po jakim zo staną wprowadzone inne pomysły z kuźni.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 06.02.2009, 22:26

Też mnie zaskoczyła ta mała ilość koni na przejazd... ale jak się pomnoży przez kilkadziesiąt wypraw dziennie to już nie wydaje się tak mało;)
Ja nie wiem kto ma te konie w Ep2, w mojej okolicy bida. W moich rejonach do 0,5k można od kogoś wyciągnąć. Mam taki deficyt, że skupuje konie za brąz i kryształki.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Friday, 06.02.2009, 22:37

Ja zawsze miałem kupę koni i nie wiedziałem, co z nimi zrobić... Teraz to samo. Od 2 tygodni jakoś w średniowieczu i nie mam co z końmi robić. To się zmieni przy budowie ołtarzy ale na razie leżą i nic nie robią... poza przyspieszaniem dzielnych wojaków:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

14

Friday, 06.02.2009, 22:45

Usprawnień... nie wiem czemu ale od wprowadzenia tego patcha mapa mi haczy. Straszliwie.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

15

Saturday, 07.02.2009, 08:07

Czepiacie się tych koni może niektórzy tylko mają w nadmiarze w ep3 ożywił się trochę rynek od wczoraj i ludzie kupują konie :)

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Saturday, 07.02.2009, 08:38

Dokladnie. Ilosc koni jest przemyslana i dobrana poprawnie. Gracz silny, ktory atakuje duzo i licznych graczy zawsze bedzie mial wiecej koniaczy, ale i wiecej ich bedzie zjadal ;)

Jezeli ktos ma problem z ich nadmiarem, to niech poda tylko kordy, a chetni napewno pozbawia ich tego strasznego problemu nadmiaru, a mowia ze od przybytku glowa nieboli... hehe
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

17

Saturday, 07.02.2009, 09:25

Eh zaczynam miec problem z końmi w 2 wiochach, ktos mowil ze ma za duzo?

18

Saturday, 07.02.2009, 10:03

Od momentu wprowadzenia tego patcha zauważyłem złe działanie anulowania przemarszu pomiędzy wioskami. Po kliknięciu anuluj, czas powrotu do wioski, z której wyruszyła armia staje się dużą liczbą ujemną i armia natychmiast jest w wiosce z powrotem i to bez znaczenia jak daleko była w swej podróży.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Saturday, 07.02.2009, 10:04

Właśnie sprawdziłem u Mnie działa normalnie. A jechałeś na konikach czy bez?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

20

Saturday, 07.02.2009, 10:08

Bez koników. Zdarzyło mi się to kilka razy, dlatego napisałem.