You are not logged in.

[rozwiązany] Zniknęła Armia ;/

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, February 6th 2009, 8:09pm

Zniknęła Armia ;/

Dzis rano jescze wszystko było ok , armia 160 Piechurów stała w wiosce to wysłałem ją na farme na kilka godzin i poszełdme do szkoły;] Logowałem sie z telefonu to armia zawsze była. OK 16 sie zalogowałem i zauwazyłem ze do powrotu z farmy zostało 1h 15 min ;] Gdy zalogowałem sie ok 19 z telefonu zadnej armii nie było;/ wszystkie jednostki zginęły w każdej wosce został tylko bohater. ?(

2

Saturday, February 7th 2009, 8:15pm

Zaden operator tutaj nie zagląda?? ;/

3

Saturday, February 7th 2009, 9:35pm

przez weekend admini maja wolne. wpdaja tylko przelotami.

do pon na bank ktos sie wypowie.

4

Saturday, February 7th 2009, 10:18pm

Podaj swój ID z gry (zakładka konto premium -> http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=premium, nad loginem masz swój ID), na pewno pomoże to sprawdzić co się mogło stać :)

Na pewno nie masz żadnego raportu z ataku na Ciebie?
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

5

Sunday, February 8th 2009, 10:38am

1550

Własnie nei ma zadnych raportów ;/ Gdybym miał to nie byłoby sprawy :)

Zniknęły armie w 3 wioskach wszedzie piechurzy ;]

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Monday, February 9th 2009, 1:21pm

Tak po prostu? Bez wykonywania żadnych akcji?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Monday, February 9th 2009, 2:47pm

Może ktoś się włamał na konto?

8

Monday, February 9th 2009, 2:57pm

Może puścileś na akcje zwiadowczą i coś nie wyszło :D

9

Monday, February 9th 2009, 3:04pm

Tak porostu. Nie wysyłałem na szpiegowanie ani nie wykonywałem żadnej akcji ;] Armia miała do powrotu

1h15min jak sprawdzałem na telefonie. Później zalogowałem się w domu i nie było tej rami z 164 piechurami ani w innych wioskach 4 piechurów łącznie (do szpiegowania trzymałem).

To było w dniu kiedy byl wprowadzany patch moze to cos ma wspólnego ;]

Żadych wiadomości tez nie miałem . Nic ;/

Konrad

Administrator

• Send private message

10

Monday, February 9th 2009, 3:11pm

Ktoś wszedł na twoje konto o Fri Feb 6 17:18:19 z IP 79.191.79.* neostrady, podczas gdy ty zwykle logowałeś się z sieci 195.189.142.* (prawdopodobnie komórka). Wiesz coś o tym?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Monday, February 9th 2009, 3:18pm

KONTO 1 ( 1550 ) - Fri Feb 6 17:18:19 CET 2009 79.191.79.* (neostrada)
KONTO 1 ( 1550 ) - Thu Feb 5 19:42:06 CET 2009 212.2.99.* (plus net)

Dokładnie te dwa logowania w twoich logach były inne, niż twoje IP z domu / komórka.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

12

Monday, February 9th 2009, 4:07pm

nic mi o tym nie wiadomo ;/

13

Monday, February 9th 2009, 4:45pm

Sugeruję sprawdzić komputer w poszukiwaniu trojanów oraz zmienić hasło.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

14

Monday, February 9th 2009, 4:47pm

hasło zmienione od razu po tym jak się dowiedziałem :S no nic , musze się pogodzić ze zniknięciem armii X( ;(

15

Monday, February 9th 2009, 5:16pm

Skoro wyjaśnione to zamykam :)

W razie czego PW.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0