Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] pomoc przy oblegu

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Tygrys

Trainee

  • "Tygrys" started this thread

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 06.02.2009, 23:14

pomoc przy oblegu

Mam maly problem, zalozylem oblezenie na przejecie wioski i niemoge doslac 2-giej mojej armi bo wyskakuje komunikat: "Nie możesz jeszcze wykonywać operacji klanowych! Masz za mały staż w tym klanie!". Ja rozumiem ze dołaczylem dopiero do klanu ale to ja sam osobiscie wysylam 2 moje armie bez wsparcia moich klanowiczow:/ Mam wybudowane w 2 wioskach Misje dyplomatyczne na 2 poziomach wiec powinienem moc 2 armiami oblegac, czyz nie??

a to z tutoriala:

Armia może dołączyć do oblężenia jedynie wtedy, kiedy:

  • jest armią gracza oblegającego,
  • jest armią gracza należącego do tego samego klanu, co oblegający, a gracz ten przebywa w klanie co najmniej 24 godziny (por. status Nowicjusza),
No to sa 2 moje armie wiec powinienem moc wedlug tego co napisane w 1 punkcie, tylko niewiem czemu 2 punkt mnie wyklucza:/ czy jak bym niebyl w zadnym klanie to tez bym niemogl 2 armii wyslac??
Niewiem wlasnie czy to bug czy takie bylo zalozenie, ale niema nigdzie o tym wzmianki i pewnie przez to oblezenie mi sie niepowiedzie:/ licze na szybka odpowiedz:(

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 06.02.2009, 23:18

Do oblegu liczy się Misja Dyplomatyczna z wioski, z której zakładasz oblężenie. Inne nie mają znaczenia dla tego oblegu.
Jak jesteś w klanie krócej niż 24h to nie możesz dołączyć armii do oblężenia. Ale w tym wypadku system potraktował Twoją drugą armię jak armię kogoś z klanu...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Tygrys

Trainee

  • "Tygrys" started this thread

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 07.02.2009, 14:35

Hehe, tyle to sie domysliłem że mnie tak system potraktował:P ale czy tak jest zawsze??:/

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 07.02.2009, 14:41

Nigdy nie próbowałem... Ale chyba minęło już te 24h więc teraz już nie będzie problemu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Tygrys

Trainee

  • "Tygrys" started this thread

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 07.02.2009, 14:58

Niestety 24h nie mineło jeszcze, a po za tym moge sie dołaczyc tylko przez pierwsze 8h, a ten czas juz uplynął:(
Ogolnie wedlug tutka i tych punktow to jakis konflikt interesow wystapil, bo te 2 punkty sobie zaprzeczaja w moim przypadku:(

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 09.02.2009, 10:54

Musi być spełniony dowolny z powyższych warunków.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Monday, 09.02.2009, 11:41

Z tego co zrozumiałem, kolega skarżył się, że system wymagał od niego spełniania obydwu warunków na raz. A nie jednego dwóch.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Tygrys

Trainee

  • "Tygrys" started this thread

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 09.02.2009, 12:50

Dokladnie, mialem spelniony 1 warunek tj. "jest armią gracza oblegającego" bo tylko maja armia brala udzial w oblegu no i chcialem do pomocy wyslac 2-gą swoja armie ale system mi nie pozwolił przez punkt 2 tj. "jest armią gracza należącego do tego samego klanu, co oblegający, a gracz ten przebywa w klanie co najmniej 24 godziny (por. status Nowicjusza)" gdyż fakt faktem dołaczylem do klanu i nie upłynął wtedy jeszcze czas 24h wiec postanowiłem zrobić oblega to na własna ręke bez pomocy klanu, a system potraktował mnie jak bym był klanem w klanie?? według pkt 1 mogłem to zrobić:/ dlatego wiec pytam czy to normalne zjawisko czy bug??

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 09.02.2009, 13:20

Ok od teraz stan nowicjusza będzie sprawdzany tylko w przypadku, jeśli nie jesteśmy założycielami oblężenia. Powinno to rozwiązać tego typu problemy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Tygrys

Trainee

  • "Tygrys" started this thread

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 09.02.2009, 13:27

To by dużo wyjasniło :D Dzieki ;)