You are not logged in.

[nie bug] problem

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, February 7th 2009, 4:04pm

problem

mam problem, nie wiem jak to jest z tymi lokacjami specjalnymi, moj bohater doszedl juz do 4 poziomu i atakujac lokacje nie zobaczyl gilgamesz ani goliata ani jeden raz dlaczego? wszystkie ataki byly wygrane. rozpoczalem od poziomu 1 atakujac tylko portal mocy na przemian z wilkolakami dodszedlem do poziomu 2 to tylko portal mocy czasem jaskinie gdy przeszedlem 3 poziom i nic sie nie pokazalo zglupialem ale gralem dalej teraz mam 4 poziom 15pnkt brakuje do 5tego a portal mocy wystawia przeciwnikow jak do poziomu 1 np 1 harpia i 5straznikow.

Człowieku nikt nie jest ślepy - pisz następnym razem normalną czcionką - VeiN

VeiN to samo mozna napisac o twojej czcionce i kolorystyce ;)))

This post has been edited 3 times, last edit by "askobar" (Feb 10th 2009, 6:26pm)

tristan

Beginner

• Send private message

2

Saturday, February 7th 2009, 4:07pm

Hmm, a może więcej informacji? Linki do walk, ID? Nie jesteśmy wróżkami, potrzeba więcej szczegółów jeżeli chcesz pomocy.
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

3

Saturday, February 7th 2009, 4:12pm

A może na nieodpowiednie piętro chodziłeś? Goliat jest na 3 poziomie Jaskiń a Gilgamesh na 2 poziomie Portalu Mocy...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

4

Saturday, February 7th 2009, 5:24pm

bez linków lub odpowiedzi na które piętro chodziłeś nie pomożemy ci

5

Saturday, February 7th 2009, 6:27pm

problem

rozpoczynajac od pierwszego poziomu, wykonywalem lokacje specjalne odp. dla wymaganych 2poziom atakowalem caly czas portal mocy i nic gdy wszedlem na 3 atakowalem jaskinie i nic teraz mam 4 poziom i dalej nic gdy atakuje potral mocy lub jaskienie dalej pokazuja mi sie przeciwnicy z poziomu 1 czyli 1 harpia 5 straznikow etc etc

6

Saturday, February 7th 2009, 6:34pm

ale to nie chodzi o poziom bohatera a o piętro w danej lokacji gdy klikasz na dana lokacje wtydy ci pokazuje na które piętro chcesz iśc w jaskini wybierasz 3, a w portalu 2

7

Saturday, February 7th 2009, 6:39pm

problem

zaraz to sprawdze, dzieki za inf i wsazowki.