Nie jesteś zalogowany.

1

Saturday, 07.02.2009, 21:29

Armia wraca do wioski - czas -1234037290 s

Bug pojawia się w momencie, gdy próbuję zawrócić armię którą wcześniej wysłałem z jednej swojej wioski do drugiej (też swojej). Po wciśnięciu [anuluj] oczom mym zdumionym ukazuje się obraz mniej więcej taki:

(http://img231.imageshack.us/img231/1589/…ny123403ig5.jpg)

Armia momentalnie pojawia się w wiosce, co w normalnych okolicznościach może i nie byłoby nawet takie przykre, ale akurat zdarzyło się tak że wpadła na atakującą mnie armię i została momentalnie zmieciona, a surowce które miała chronić przejęte. Trochę w tym i mojej winy (jakbym się nie mógł wstrzymać jeszcze parę sekund z naciśnięciem tego [anuluj]; pośpiechu mi się zachciało), co nie zmienia faktu że tak się chyba dziać nie powinno.

Mniejsza już nawet o tę surówką, było tego niecałe 300 koników których za bardzo nie potrzebuję a wywoziłem jedynie przez wzgląd na to by nie wpadły w łapy złodzieja. Mniejsza o samą armię - głupich 20 piechurów (choć przyznam że na te 400 złota że o drewnie nie wspomnę znalazłoby się lepsze zastosowanie). Chodzi tylko o to że na moich oczach jakiś dziad dobrał się do mojego mienia i jeszcze dostał 50 punktów doświadczenia za rozwalenie armii której tam być nie powinno!

2

Saturday, 07.02.2009, 21:32

potwierdzam ten problem

poprostu nie ma zawracania po uzyciu doplacza ;)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 07.02.2009, 22:06

czytaj tematy zanim jakiś powielisz. bug już został zgłoszony wcześniej.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

4

Saturday, 07.02.2009, 22:36

NEW 0.8.2.1..

Zamykam i czekamy na naprawę :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0