Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 08.02.2009, 16:41

Centrum dowodzenia

Witam!
Czy podswietlona ikonka centrum dowodzenia nie moze przestac byc podswietlona po tym jak np przeczytam wiadomosc?
Wczesniej tak nie bylo.
Owszem, podoba mi sie mozliwosc skrocenia czasu marszu kosztem koni :thumbsup: no ale to juz nie :thumbdown: .
Zastanowili juz sie Panowie moderatorzy o kalkulatorze? Bo na chwile obecna to straszne zdzierstwo. Moze w ramach wykupienia konta premium 2 razy bezplatnie bedzie mozna z niego skorzystac? To w koncu gra i nie mam zamiaru w nia az tyle inwestowac. Troche powagi :!:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 08.02.2009, 18:04

Ikonka jest podświetlona jeżeli masz jakieś nieprzeczytane zdarzenia. Dopóki nie wejdziesz na centrum dowodzenia ikonka zawsze będzie podświetlona.
Jak nie masz ochoty z niego korzystać to nie korzystaj. Nikt Cię nie zmusza... Wszelkie informacje na temat wypraw znajdziesz na forum a PvP to jest często loteria i symulator nic Ci tu nie da.
A darmowy symulator już się pisze (dzięki wielkie dla jego Twórców!)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Sunday, 08.02.2009, 19:33

jednak taka świecąca ikonka trochę przeszkadza i denerwuje

4

Sunday, 08.02.2009, 19:47

Ja po prostu na niej klikam i mam z głowy aż coś nowego się stanie. Wtedy znowu klikam i znowu spokój.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

5

Sunday, 08.02.2009, 22:45

To jak sie pisze kalkulator to ja juz sie na niego zapisuje ;) :D
Co do ikonki... no coz, trzeba w takim razie z tym zyc :rotfl:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 09.02.2009, 10:57

Gdzie tu są jakieś błędy, bo się nie doszukałem? :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Monday, 09.02.2009, 11:17

No chyba błędem jest to ze swieci sie tylko 1 ikonka a 3 nie, klanowa by się świeciła gdyby ktos doszedł/odszedł, zbrojownia jesli jais przedmiot by sie kupił/sprzedał a mapka ... hmmm moze kiedy by obok wyrósł nowy las?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 09.02.2009, 11:44

To raczej się do systemu gry nadaje, choć wątpię czy potrzebne jest świecenie innych ikonek.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker