Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 29.05.2008, 10:09

Bohater

możliwość darmowego wskrzeszenia za 59 min. 10 sek.



Wybuduj Posąg bohatera, aby mieć możliwość wskrzeszenia bohatera w tej wiosce!

to moge to zrobić za darmo bez posągu czy musze posąg zrobić :/ bo niewiem mam tylko 8 surowca a potrzeba 400 :/ :cursing:

nauczyłem go :D ale tera mam 8 surka :/ a musze 400 :/ a leci 31h :/ to pomyśl cały dzien stracony ;/

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 29.05.2008, 10:12

Chyba trzeba mieć posąg. Jestem w podobnej sytuacji, i zastanawiam się, czy po prostu nie zrobić nowego bohatera zamiast wskrzeszać starego teraz (i tak nie zdobył jeszcze żadnych expów).
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 29.05.2008, 10:12

Samo wskrzeszenie jest za darmo, ale posąg bohatera musisz mieć.
Hint - warto nauczyć bohatera na początku latać, zdecydowanie mniej ginie ;)

Raziel, nie da się. Główny bohater może być wskrzeszony tylko w głównej wiosce, w głównej wiosce można wskrzesić tylko głównego bohatera.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 29.05.2008, 10:14

I omijać gniazdo T-rex'a i jamę wilków - bo tam biją latających.
Jak masz gdzieś w pobliżu jaskinię to tam chodź z latającym bohaterem :D

EDIT: -.- no to 9 godzin w plecy...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Thursday, 29.05.2008, 10:22

gdzie chodzic na wyprawy na poczatku gry?? wilki mnie gryza :/
podobno jaskinia, jakie trzeba mieć zaplecze militarne żeby tam wygrać?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Akashari" (29.05.2008, 10:27)


6

Thursday, 29.05.2008, 10:25

a jak zbuże budynki to coś da ?? i jeszcze jak zniszczyć armie bez bohatera moge zaatakoać coś bo leci 17/h a nie 32/h :/

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 29.05.2008, 11:00

Najlepiej do Jaskini.
Mając latającego bohatera można chodzić tam czymkolwiek, nawet samym bohaterem, bo jednostki które się tam znajdują nie mają ataku AA.
Nawet jeśli na początku nie wygramy, to zawsze można skubnąć trochę doświadczenia, żeby zwiększyć umiejętność Dowodzenie i mieć możliwość zabrania większej ilości jednostek ;)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Thursday, 29.05.2008, 11:02

weźcie przyśpieszcie tak razy 10 :D bo caly dzien w tyl mam :/

EDIT: usuwam konto zakladam nowe :D

9

Thursday, 29.05.2008, 11:04

Cóż, takie życie. Na razie nie mam tego problemu, ale jak mi zacznie to przeszkadzać to się przyłączę do marudzenia :D Dzięki Konrad za wskazówki, a nup widelec się coś uda :D

Khirion

Nierejestrowany

10

Thursday, 29.05.2008, 23:23

Wskrzeszanie

Nie uwarzacie ze wymuszanie na samym poczatku zeby wszyscy bohaterzy latali to nieco przegiecie? Nie powinno byc to jakos inaczej zrownowazone, zeby nie bylo sytuacji takiej ze nowy gracz zacznya grac, dopiero stawia pierwsze kroki w grze, wysyla swojego bohatera do atakui nagle okazuje sie ze po 3h gry wielki bohater, demon/aniol/nieumarly polegl dzielnie na polu walki zbity przez byle moba bo nie umial latac? Osobiscie wydaje mi sie to zdeczka dziwne...

Przydala by sie albo jakas mozliwosc wskrzeszenia tego bohatera szybciej, przynajmniej w pierwszych dniach gry, albo jakies rownowazenie, tak, zeby nie umieral potykajac sie o kamien w drodze do przygod.

No, a tak wogole to wyglada to narazie nie najgorzej.

11

Friday, 30.05.2008, 00:28

RE: Wskrzeszanie

Nie uwarzacie ze wymuszanie na samym poczatku zeby wszyscy bohaterzy latali to nieco przegiecie? Nie powinno byc to jakos inaczej zrownowazone, zeby nie bylo sytuacji takiej ze nowy gracz zacznya grac, dopiero stawia pierwsze kroki w grze, wysyla swojego bohatera do atakui nagle okazuje sie ze po 3h gry wielki bohater, demon/aniol/nieumarly polegl dzielnie na polu walki zbity przez byle moba bo nie umial latac? Osobiscie wydaje mi sie to zdeczka dziwne...

Przydala by sie albo jakas mozliwosc wskrzeszenia tego bohatera szybciej, przynajmniej w pierwszych dniach gry, albo jakies rownowazenie, tak, zeby nie umieral potykajac sie o kamien w drodze do przygod.

No, a tak wogole to wyglada to narazie nie najgorzej.
Nic nie jest wymuszone. Latanie jest na tyle umiejetnoscia dosc droga i posiadajaca swe minusy. Wiec jesli kogos nie zbawi te 100-150 xp z exp to moze zainwestowac w co innego. Zaprocentuje to potem.
(Podam przyklad - mozna albo wziasc 4-5 ataq + latanie/5 dowodzenia. Jak sadzisz, co wyjdzie lepiej na dluzsza mete ? )

12

Friday, 30.05.2008, 10:21

jak najlepiej ustawić parametry bohatera żeby dawał sobie rade? w walkach w jaskini i troszkę potem?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Friday, 30.05.2008, 10:27

Na jaskinię - latanie i reszta w atak, po czym zbierać expy na podniesienie sobie defa, żeby wytrzymać w walce z wrogim bohaterem :) A przynajmniej ja tak planuję ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

14

Friday, 30.05.2008, 10:39

strasznie mały def a nawet go niema bo -50defa co to oznacza.. czy ja mam -10 defa czy 220 na minusie?
3h lata mi postać w jedna stronę... fakt nieporozumienie.. bohater powinien mieć chyba 3x szybszego speeda:P
bo 12atakow na specjalne lokacje to nieporozumienie.. a to taka frajda naexpić postać:)
Atakuje jaskinie bez latania trochę mam defa i ataku.. czuje ze zgine...:L ale kupie chyba nowa postać bo w walkach z graczami latanie jest niezłe na to wychodzi.. ale nie wiem co z bohaterem jak się zmieni epokę.. powinien być nowy bohater... no poda przykład.. Napoleon i co on biedak by dzisiaj zrobił hehe
...tak po zatym jaskiń w tej epoce było najwięcej ... czym trudniejsze epoki to powinno być mniej takich miejsc do expowania a jest odwrotnie Oo

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "ExpPL" (30.05.2008, 10:45)


Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 30.05.2008, 10:43

Znaczy to dokładnie tyle, że jeśli przeciwnik ma 10 ataku AA, to zadaje mi 60 obrażeń :) Więc w walce z nielatającym bohaterem 1 na 1 mam przerąbane :) Dlatego zbieram expy na defa (mam już prawie połową na 1 poziom ^_^)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

16

Friday, 30.05.2008, 10:44

będziesz niezniszczalny ^^ odpisz na powyższy tekst troszkę więcej bo zedytowałem w tym czasie co odpisałeś:)

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 30.05.2008, 10:56

1) Bez latania i obstawy jednostek na poziomie wilczych jeźdźców i wyższym nie ma co chodzić na żadne wyprawy, bo cię zjedzą...
2) Latanie jest bardzo dobre do jaskini (gdzie przeciwnik nie ma ataku AA), ale w pozostałych lokacjach dostaje po czterech literach jak każdy inny.
3) W walkach z innymi graczami latanie jest niezłe, ale nie przegięte - ujemny def zwiększa otrzymywane obrażenia (10-(-50)=10+50=60!!!) Więc nawet od bohatera który nie ma podniesionego ataku AA dostajesz. Ale jeśli wróg nie ma bohatera, lub idziesz z obstawą (nawet dzikusów) to masz sporą szansę zaekspić (zresztą twój oponent też, jeśli jego heros wciąż dycha)
4) W wyższych erach, kiedy pojawią się standardowe jednostki z atakiem AA rola latającego bohatera się bardzo skurczy, jeśli nie stanie się nawet przekleństwem, bo będzie wtedy szybko spadał nawet od relatywnie słabych ataków.

Mam nadzieję, że to względnie wyczerpująca odpowiedź o latającym bohaterze.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

18

Friday, 30.05.2008, 11:01

dzięki bardzo za wskazówki
a bohater przechodzi z ery do ery kontynuując expienie?
czy cześć expa spływa na potomka i pozwala to rozdać od nowa?

lol

Nierejestrowany

19

Friday, 30.05.2008, 11:03

posag trzeba wybudować nieważne czy sie wskrzesza czy nie :)

20

Friday, 30.05.2008, 11:04

czyli nowy nawet bohater to już posąg potrzebuje? Zaraz mi zginie bo chce zrobic latającego...:/
... ale nadal nie wiem czy bohater przechodzi na wyższą erę z tymi statami...

może zdążę cofnąć bohatera wtedy wtedy posągu nie będę musiał stawiać.. bo z grabieży wieczorem sobie zarobie na niego..
ups nie da się cofnąć z wyprawy bohatera.. myślałem że wziął ze sobą komórek :)(róg do sygnałów)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ExpPL" (30.05.2008, 11:11)