You are not logged in.

[nie bug] zwoje

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

gawlinski1

Unregistered

1

Tuesday, February 10th 2009, 7:11pm

zwoje

mam:
buty z 3 slotami
zwój - wymaga FEH - UR tylko dla butów
runy - FEH i UR
===================
wkładam FEH i UR do butów bo zwoja nie można wsadzić bo pojawi się komunikat odmowy.
ale jak wsadze FEH i UR to przy próbie umieszczenia zwoju pojawia sie komunikat:
czy napewno? - wybieram tak
kolejny komunikat - nie prawidłowy rodzaj przedmiotu albo kombinacja run.

O CO TU CHODZI?????????

PYTANIE DO ADMINISTRATORÓW:
dla czego mimo że przedmiot spełnia wymagania nie mogę go użyć na przedmiocie który ma 3 sloty..
to znaczy że mam za mocny przedmiot do zwoju?
trochę to absurdalne zwłaszcza że ZWÓJ ma wymagania 2 runa więc czemu robi się problem jak mam przedmiot który ma miejsce na te dwa runy i jeszcze parę wolnych slotów?
dla mnie to bug zwłaszcza że tak naprawdę nie wiem w czym jest problem..........

ktoś mógł by to w końcu zmienić bo chyba nie o to chodzi by pozbywać się dobrych przedmiotów bo na nich nie działają runa!
=

This post has been edited 3 times, last edit by "gawlinski1" (Feb 10th 2009, 7:51pm)


viceroy

Intermediate

Posts: 243

Location: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Send private message

2

Tuesday, February 10th 2009, 7:13pm

buty 3 - oznacza ze mozesz tam wsadzić 3 runy

zwój pokazuje w jaki sposób te runy wsadzać. załóżmy ze masz zwój feh-feh-ur to znaczy ze masz wsadzac do przedmiotu z 3 slotami po kolei feh feh ur a potem tenże zwój.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

3

Tuesday, February 10th 2009, 7:14pm

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Similar threads