Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] zwoje

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Tuesday, 10.02.2009, 19:11

zwoje

mam:
buty z 3 slotami
zwój - wymaga FEH - UR tylko dla butów
runy - FEH i UR
===================
wkładam FEH i UR do butów bo zwoja nie można wsadzić bo pojawi się komunikat odmowy.
ale jak wsadze FEH i UR to przy próbie umieszczenia zwoju pojawia sie komunikat:
czy napewno? - wybieram tak
kolejny komunikat - nie prawidłowy rodzaj przedmiotu albo kombinacja run.

O CO TU CHODZI?????????

PYTANIE DO ADMINISTRATORÓW:
dla czego mimo że przedmiot spełnia wymagania nie mogę go użyć na przedmiocie który ma 3 sloty..
to znaczy że mam za mocny przedmiot do zwoju?
trochę to absurdalne zwłaszcza że ZWÓJ ma wymagania 2 runa więc czemu robi się problem jak mam przedmiot który ma miejsce na te dwa runy i jeszcze parę wolnych slotów?
dla mnie to bug zwłaszcza że tak naprawdę nie wiem w czym jest problem..........

ktoś mógł by to w końcu zmienić bo chyba nie o to chodzi by pozbywać się dobrych przedmiotów bo na nich nie działają runa!
=

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "gawlinski1" (10.02.2009, 19:51)


viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 10.02.2009, 19:13

buty 3 - oznacza ze mozesz tam wsadzić 3 runy

zwój pokazuje w jaki sposób te runy wsadzać. załóżmy ze masz zwój feh-feh-ur to znaczy ze masz wsadzac do przedmiotu z 3 slotami po kolei feh feh ur a potem tenże zwój.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 10.02.2009, 19:14

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Podobne wątki