You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

gawlinski1

Unregistered

1

Wednesday, February 11th 2009, 12:06pm

Zwoje

mam:
buty z 3 slotami
zwój - wymaga FEH - UR tylko dla butów
runy - FEH i UR
===================
ALE NIE MOGĘ TEGO WSADZIĆ BO NIKT TEGO NIE PRZEWIDZIAŁ.

O CO TU CHODZI?????????

PYTANIE DO ADMINISTRATORÓW:
dla czego mimo że przedmiot spełnia wymagania nie mogę go użyć na przedmiocie który ma 3 sloty..
to znaczy że mam za mocny przedmiot do zwoju?
trochę to absurdalne zwłaszcza że ZWÓJ ma wymagania 2 runa więc czemu robi się problem jak mam przedmiot który ma miejsce na te dwa runy i jeszcze parę wolnych slotów?
dla mnie to bug zwłaszcza że tak naprawdę nie wiem w czym jest problem..........

ktoś mógł by to w końcu zmienić bo chyba nie o to chodzi by pozbywać się dobrych przedmiotów bo na nich nie działają runa!

dziś wypał mi hełm z 3 slotami i mam ten sam problem
- to niczego mi się nie przyda bo mam zwoje z wymaganiem 2 runa a przedmiot ma 2+1 - porażka

Villentr

Trainee

• Send private message

2

Wednesday, February 11th 2009, 12:10pm

gawliński czasem jak cie czytam to nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać
TUTORIAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLL se poczytaj a potem bedziesz zrzedził
jak masz 3 sloty to znaczy ze to jest przeznaczone pod zwoje z 3 runami, wiec se poszukaj lub kup takich z dwoma slotami a te 3 slotowe (szczegolnie helmik) moge od ciebie kuic bo poluje na taki od 2 tyg

3

Wednesday, February 11th 2009, 12:12pm

Quoted

PYTANIE DO ADMINISTRATORÓW:
dla czego mimo że przedmiot spełnia wymagania nie mogę go użyć na przedmiocie który ma 3 sloty..

PRZEDMIOT NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ SŁOWA RUNICZNEGO.
Do tego słowa runicznego jest WYMAGANY przedmiot 2-SLOTOWY.
Tak jest i tyle.

Nie rozumiem problemu. Są aukcje - kup sobie buty 2 - slotowe albo słowo runiczne dla 3 slotów.
A to co jest ci zbędne sprzedaj na aukcji i nic nie będziesz musiał marnować ani wyrzucać.

Wiesz, to jak z siusiakiem - jak jest za mały, to mimo że się zmieści, to problemem jest właśnie to, że jeszcze trochę miejsca zostaje 8)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Villentr

Trainee

• Send private message

4

Wednesday, February 11th 2009, 12:16pm

Wiesz, to jak z siusiakiem - jak jest za mały, to mimo że się zmieści, to problemem jest właśnie to, że jeszcze trochę miejsca zostaje 8)

To chyba nie był dobry przykład, bo w tym przypadku jak sie popiesci to i urośnie i sie zmieści. :D

Temat słów runicznych wałkowany był dziesiątki razy, pomijam ze w tutku jest jak byk,

Gawliński powiedzjeszcze gdzie ci te 3-slotowce tak leca

gawlinski1

Unregistered

5

Wednesday, February 11th 2009, 12:19pm

gdzie tu logika?
czytałem tutka dla tego dałem to do systemu gry bo moim zdaniem powinno się to poprawić a nie rozwiązać:
jak mam za dobry przedmiot to kup se zwój lepszy albo sprzedaj swój przedmiot i kup słabszy......
to taki sposób dla mnie nie jest dobry. z reszta czemu nie można tego zmienic? to jakiś problem czy wszystkim tak odpowiada jak jest?

• Send private message

6

Wednesday, February 11th 2009, 12:25pm

Mnie odpowiada :) Nie zmarnuje się trzyslotowego przedmiotu na badziewne dwurunowe umagicznienie. ;)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

gawlinski1

Unregistered

7

Wednesday, February 11th 2009, 12:32pm

i tak potem możesz usunąć a puki co jak wypadnie ci coś lepszego to nie możesz na tym zwojów używać

8

Wednesday, February 11th 2009, 12:32pm

zresztą trzy runowe słowa są silniejsze więc nie wartoby było marnowac trzyslotowego na słowo dwu runowe :D

9

Wednesday, February 11th 2009, 1:16pm

Problem w tym, że zwojów 3-runowych dla hełmów jest mało:
  1. Potężny Zaklinacz Głodu - (Tylko dla hełmów, UR-FEH-FEH, AAb+9)
  2. Malachitowy Rycerz Mroku - (Tylko dla hełmów, UR-UR-FEH, HPb+5 Rj+2)
  3. NIEPOKONANY KRÓL GWIAZD
    dla hełmów
    KEN+RAD+RAD
    atak jednostek +4
    inicjatywa jednostek +2
Ja na forum znalazłem tyle, ale żadnego sam nie mam. Ze starożytności jest tylko jeden jak widać. No i mój hełmik z 3 slotami czeka na łut szczęścia aż wreszcie coś trafię.

10

Wednesday, February 11th 2009, 1:19pm

W każdej epoce jest przynajmniej kilka zwojów dla każdego typu przedmiotów, 2 i 3 slotowych
trzeba szukać :-)

gawlinski1

Unregistered

11

Wednesday, February 11th 2009, 1:33pm

to tak jak byś znalazł przedmiot PLECAK - ma miejsca na 7 przedmiotów
natomiast przedmiot który znalazłeś nie wsadzisz do PLECAKA bo ma wymagania 2 miejsca na przedmiot ;)
trochę dyrastyczne ale tak to wyglada ze zwojami.

rozumiem ze w przyszłości mając np. przedmiot z 4 slotami nie wsadzę 2 zwojów po 2 runa bo się nie da ?(
czemu nie? bo tak jest z góry ustalone i zawali się świat jak to się zmieni?

trochę bym się jednak zastanowił czy zmiana w zwojach by się nie przydała......

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

12

Wednesday, February 11th 2009, 1:35pm

Poczytaj sobie w tutku: http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…ioty#Przedmioty. Max slotów to 3...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

Konrad

Administrator

• Send private message

13

Wednesday, February 11th 2009, 1:36pm

Nie będzie żadnej zmiany w tym temacie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Wednesday, February 11th 2009, 1:38pm

Uprzedzając pytanie - dlaczego - dodam - BO TAK :P