Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 03.06.2008, 09:52

namiot zmyslow a dwie wioski

Czy moze ktos naswietlic zasade dzialania tego budynku?
Czy to jest tak ze jak mam wioske A i w niej namiot na pierwszym poziomie to armia z tej wioski moze raz zaatakowac armie oblegajaca inna czy swoja wioske?
Czy tez moze powoduje to ze armia z innej wioski moze raz zaatakowac armie oblegajaca wioske A?

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 03.06.2008, 10:57

RE: namiot zmyslow a dwie wioski

Czy moze ktos naswietlic zasade dzialania tego budynku?
Czy to jest tak ze jak mam wioske A i w niej namiot na pierwszym poziomie to armia z tej wioski moze raz zaatakowac armie oblegajaca inna czy swoja wioske?
Czy tez moze powoduje to ze armia z innej wioski moze raz zaatakowac armie oblegajaca wioske A?


To jest tak że jeżeli jesteś oblegany i jesteś w klanie posiadasz namiot na poz 2 czyli twój klan będzie mógł zaatakować oblegających 2 razy.
I na odwrót jak ty oblegasz
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Elif

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 03.06.2008, 11:30

Ale liczy się suma wszystkich namiotów we wszystkich wioskach czy tylko w obleganej wiosce ??

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 03.06.2008, 11:33

Tylko w obleganej wiosce :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

5

Tuesday, 03.06.2008, 11:49

A jesli mam klan jednoosobowy to czy moge swoja druga armia atakowac?
Czyli nie ma najmniejszego sensu budowac namiotu w stolicy skoro ona nie moze byc oblegana:d