Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 11.02.2009, 14:27

Dziwny wzrost siły wilków.

Niestety nie mam już raportu, ale pytanie dalej jest. Zawsze czyściłem Siedlisko Wilkołaków poziom 2 ośmioma sloniami i bohaterem w odwodach. Zawsze bez strat. I dzisiaj ze zdziwieniem odkryłem że zginęło 6 słoni, a wilki przeżyły. Jeszcze dwie rundy i by padł bohater. Czy to świadome podwyższenie ataku wilków przez adminów (6 krotne?), czy jakiś bug?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (11.02.2009, 14:47)


2

Wednesday, 11.02.2009, 14:37

RE: Dziwny wzrost siły wilków.

Niestety nie mam już raportu

My również go nie mamy.

Polecamy wątki:
Lista lokacji specjalnych
Lokacje specjalne - z czym to jesc ? [TUTORIAL]
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 11.02.2009, 14:39

Więc co temat zamknięty? To przynajmniej sprawdźcie czy ze statami wilków wszystko ok. Teraz nie wiem czy z wilkami wszystko ok i sie boje wysłać armie.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 11.02.2009, 14:45

1.Daj raport
2.Może miałeś sporego pecha ??

5

Wednesday, 11.02.2009, 14:45

A wiesz o tym ze kazdy mobek moze wystapic w 3 wersjach? Moze miales do tej pory farta i spotykałeś najsłabsze a tu nagle dopadli cie gwardziści i kaaaa-booom

6

Wednesday, 11.02.2009, 14:46

Poczytaj w Poradach tematy dotyczące lokacji specjalnych
Możesz zobaczyć na przykład również:
Lokacje specjalne vol. 1 - Epoka Kamienia
Nie widzę sensu tłumaczenia czegoś, co było wałkowane setki razy na forum
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 11.02.2009, 14:50

No rzeczywiście ale przecież tu mam samych gwardzistów http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…=7583238&type=1 a w tamtym padło mi 8 słolni na mniejszej obstawie.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 11.02.2009, 15:00

1. Bez tego raportu z niefartownej wyprawy nikt Ci nie jest w stanie powiedzieć, co się stało.
2. Jak wklejasz raport to korzystaj z linka na dole raportu a nie z okna przeglądarki...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)