Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Wednesday, 11.02.2009, 15:43

Wioska - czas budowy..

wchodzimy w zakładkę WIOSKA (ikona pierwsza od lewej)
mamy 1 albo też parę budowli w kolejce...
u góry jest informacja kiedy skończy się budowa
natomiast kiedy najedziemy na jakąś budowle ten sam czas..(zależny od kolejki)

-----o co mi chodzi----
czy nie można tego zmienić aby najeżdżając na konkretny budynek mieć informacje ile on się będzie budował - nie zależnie ile czasu zostało do końca.
tzn. kiedy klikniemy np. stodołę i jej czas to 5min. u góry jest informacja że zostało np. 3min do końca a kiedy najedziesz na grafikę też czas budowy to 3min.. a lepiej by było gdyby na grafice pokazywało że 5min do czas budowy..
DLACZEGO?
ano dla tego że kiedy chcemy coś anulować okazuje się że nie wiemy ile czas zaoszczędzimy.
tak byśmy wiedzieli że jeśli stawiamy totem który buduje się 5h a została 1h do końca informacja po najechaniu na grafikę pokazała by nam czas 5h i wiemy że trwa to już 4h i można się zastanowić czy anulowanie budowy nam się to opłaca...

przydaje się to też kiedy budujemy coś np. kopalnie kryształu a możemy postawić np. "kopalnie" koni.. wtedy wiedząć ile czasu oszczędzamy można anulować kryształ i robić konie.. 8)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "gawlinski1" (11.02.2009, 16:59)


2

Wednesday, 11.02.2009, 16:09

Kombinujesz jak koń pod górkę.

Przecież możesz rzeczy w kolejce dowolnie anulować i wznawiać, żadnych surowców to nie kosztuje. Możesz sobie całą kolejkę skasować i układać od nowa jak chcesz i ile razy chcesz.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

gawlinski1

Nierejestrowany

3

Wednesday, 11.02.2009, 16:18

chyba że już coś ci się buduje.. i masz długi czas budowy..
to że można dowolnie kolejkować to wiem :)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 11.02.2009, 16:53

Według mnie przydatne...

PS Pisze się dlaczego a nie "dla czego"
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Aliar" (28.02.2009, 14:02)


5

Wednesday, 11.02.2009, 18:37

Ja tam zwykle pamiętam ile ma się budować coś co kazałem stawiać. Wg mnie niepotrzebny bajer, ale jak ktoś chce to nie protestuję przeciwko wstawieniu.

PS Pisze się "według" a nie "wesług" ;)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

6

Wednesday, 25.02.2009, 13:46

witam
jestem nowy, nie czaję jeszcze wszystkiego więc nie wiem czy w dobrym miejscu pytam, ale zapytam.
kiedy będę mógł założyć drugą nową wioskę, co muszę zrobić i czy można wogóle.
dzięki za odp.

7

Wednesday, 25.02.2009, 13:50

No to tak pytasz w złym miejscu najlepiej w Poradach.
1. Drugą wioskę będziesz mógł założyc jak opracujesz Technologie ogień potem masz dwa wyjścia, albo zakładasz obleg, albo trenujesz osadnika i zakładasz nową wioskę klikając na pole na mapie a następnie na załó.ż nową wioskę tutaj.

8

Wednesday, 25.02.2009, 20:07

Zgadzam się z Gawlińskim. Tak by było lepiej.

gawlinski1

Nierejestrowany

9

Wednesday, 25.02.2009, 21:12

możesz się zgadzać i tak administracja do moich wątków nie zagląda bo jestem obłąkany;)
czy ktoś kompetentny kiedyś na ten temat się wypowie? będzie, nie będzie, może..

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 25.02.2009, 22:21

Moim zdaniem jest to mało istotna sprawa. Mi podczas gry to całkowicie nie przeszkadza i nie widzę sensu zawracaniem sobie głowy nad tą kwestią.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

11

Thursday, 26.02.2009, 09:59

dziki D@nio

12

Thursday, 26.02.2009, 10:05

Dahoman upomnienie ustne.
Od porad służy dział Porady.
Jeśli potrzebujesz jakiejś informacji, przeszukaj sobie tam tematy - może ktoś miał takie same pytanie jak ty i ktoś już udzielił na nie odpowiedzi.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny