Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Atak z obwodów??

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 13.02.2009, 19:16

Atak z obwodów??

albo te jednostki atakowały z obwodów albo wykonały atak w chwili przejscia z obwodów a z tego co mi wiadomo : "
Przejście z tyłów na front
W rundzie, w której nastąpiło przejście, jednostki przechodzące z odwodów na front atakują po jednostkach z frontu przeciwnika (niezależnie od ich inicjatywy). W kolejnych rundach atakują już zgodnie ze swoją inicjatywą." http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=25da5cf86e
chyba że się myle i poprostu moje jednostki wylosowały atak bohatera który lata? poprostu zdziwilo mnie gdyz nie raz atakowalem średniowecznych i zawsze procarze wygrywaly z 300+piechurów

2

Friday, 13.02.2009, 19:19

najpierw procki zaatakowały jednego piechura, a potem raszta piechurów zaatakowała twoje procki. Według mnie wszystko jest ok.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 13.02.2009, 19:23

Bo jest ok. Taka taktyka obronna... i jak widać się sprawdza.
Wszystkie Twoje jednostki zaatakowały tego piechura z frontów i tych 4 z garnizonu. Ponieważ przy przejściu z obwodów te zawsze atakują na końcu więc dostałeś dużo obrażeń sam zabijając tylko 5 piechurów, którzy byli na przynętę z przodu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 13.02.2009, 19:36

i jeszcze mała poprawka.

mówi się"z odwodów"

obwód to może być wyborczy.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 13.02.2009, 19:38

Fakt... cały czas się mylę:P
//Skoro wszystko wyjaśnione to zamykam.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)