Nie jesteś zalogowany.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Monday, 16.02.2009, 22:47


Takie zmiany to się wymyśla w Alfa-testach, nie normalnym serwerze ;-)
taa zwłaszcza, że na alfie graczy, którzy doszli do 3 epoki na palcach jednej ręki można policzyć
Co do strzemion to i tak zazwyczaj wiekszość osób najpierw robi zwykłe bo są tańsze.
Mylisz alfę z betą ;). Alfa była zamknięta ;). No cóż z tego co thorga napisała jasno wynika, że żadnych zmian nie będzie :/
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

gawlinski1

Nierejestrowany

22

Monday, 16.02.2009, 22:52

może i będą. po co jest ten koncik w takim razie skoro zmian nie będzie innych niż te ustalone z góry?
usunąć ten kącik skoro nikt z niego nie korzysta i tworzy tylko złudną nadzieje dla stałych bywalców forum i aktywnych graczy.
zmiany trzeba prowadzać bo jaka by była współczesność bez innowacyjnych pomysłów? - podpowiem taka sama jak 5 epok wcześniej.

albo ludzie zaczną być otwarci na zmiany albo w każdej epoce będzie niemal że tak samo...

23

Tuesday, 17.02.2009, 08:44


Takie zmiany to się wymyśla w Alfa-testach, nie normalnym serwerze ;-)
taa zwłaszcza, że na alfie graczy, którzy doszli do 3 epoki na palcach jednej ręki można policzyć
Co do strzemion to i tak zazwyczaj wiekszość osób najpierw robi zwykłe bo są tańsze.
Mylisz alfę z betą ;). Alfa była zamknięta ;). No cóż z tego co thorga napisała jasno wynika, że żadnych zmian nie będzie :/


Alfa była otwarta.
Potem był reset i była beta.
Przejście z bety do pełnej wersji było bez resetu.
Beta start, dzisiaj godzina 18.00
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

24

Tuesday, 17.02.2009, 20:40

Zmian w technologiach żądamy .Przecież to żart co się teraz dzieje . 800set piechurów i co mam wystawić przeciw takiej sile mogę tylko 800 piechurów bo na rycerstwo szans nie ma a po drugie toż to badziew więc gra sprowadza się do -budujemy domki ,kupujemy techy,bijemy kogo trzeba ,tworzymy 800 piechurów i bijemy tych co mają ich 100 i myk do nastepnej epoki po to by-budować domki,kupować techy itd.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Tuesday, 17.02.2009, 20:47

Nie żądamy tylko pytamy o możliwość zmian... przeciwko piechcie/prockom bogami są halabardy/hopki więc ich produkuj. A jak się nie podoba to nie musisz grać bo taka jest mechanika tej gry. Nikt tu nikogo nie zmusza do grania.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

26

Tuesday, 17.02.2009, 21:14

To jest odpowiedź jak się nie podoba to wypad ,brawo .Może sie mylę ale zapomniał ktoś napisać że z samej różnicy w kosztach utrzymania przeciwko 800 piechurom mogę wystawić 400 halabardzistów ,30% większe obrażenia zadane więc wynik z góry wiadomy znów wtopa.
A tak na marginesie to gram i będę grał bo mam czas tyle tylko że jak do tej pory miałem nadzieję na rozwój gry ale nadzieja matką głupich, więc wiadomo już kim jestem a takiemu na wiele wolno i w miedzy czasie zawzięcie walczę z simsami też jest super może nawet ciekawiej.

27

Tuesday, 17.02.2009, 21:18

Zmian w technologiach żądamy .

MY, czyli kto? Bo ja sobie nie przypominam, zebym zcegos takiego zadal. Ale ja juz stary jestem, skleroze mam, dlatego bylbym wdzieczny, gdyby ktos mi taki postulat przyopmnial.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Tuesday, 17.02.2009, 21:18

awa6661 muszę ci powiedzieć ze jesteś w ostrym błedzie. rozwalam armię 200 piechurów swoimi 30 halabardkami. więc nie gadaj tu głupstw tylko zacznij grać z głową.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Tuesday, 17.02.2009, 21:19

Z ciekawości spytam: Sprawdzałeś?
Jeżeli jesteśmy przy tematyce zmian to co zaproponujesz skoro ich żądasz?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

30

Tuesday, 17.02.2009, 21:35

Chciałem poprzeć pomysł rozwoju technologi podanym we wcześniejszych postach .
A co do sprawdzania przebiegu takiej konfrontacji kolega ma rację, nie próbowałem bo opisy poszczególnych jednostek są zdaje się dokładne no chyba że to pic fotomontaż i nie warto ich czytać a czego jeszcze nie warto?
A może kolega nie uwzględnił że ja podaję teoretycznie czyli jednakowe parametry ,bohater,techy i zaplecze

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Tuesday, 17.02.2009, 21:43

Coś mam wrażenie, że oboje się zbytnio nadęliśmy i dalszej dyskusji w tym tonie raczej nie powinniśmy prowadzić. Thorga się już wypowiedziała na temat zmian w technologiach i można z tego wywnioskować, że na tym serwerze zmian nie będzie.
A nawet jakby je hipotetycznie wprowadzić to będą one działać dla wszystkich graczy więc sytuacja raczej się nie zmieni. Jedyne wyjście to chować armię i kitrać surówkę jeżeli masz takiego "wielbiciela";)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

32

Tuesday, 17.02.2009, 21:53

Sory ,wiadomo że jest jak jest i masz rację że militarnie to nic nie zmienia ale graczowi może wydawać się że ma wpływ na to w co inwestuje i tylko jego złe lub dobre decyzje wpływają na przebieg gry.Zaczyna kombinować .A tak sprowadza się to do ilości najtańszego woja ,które służy jako mięso armatnie.
Z tym żądamy to taka abstrakcja bo to ja i moje ego to razem dwóch.
Koniec tematu.

gawlinski1

Nierejestrowany

33

Tuesday, 17.02.2009, 22:02

jaki tam koniec trochę optymizmu... zmiany będą w swoim czasie..
zawsze jest szansa ze w następnych epokach coś nowego powstanie albo tez nie będzie abstrakcji ulepszania nie wymyślonej technologi..
wszystko jest przemyślane tylko jak ktoś siedzi cały czas w 1 epoce i atakuje ludzi z 2 epoki to już jest śmiesznie......
gdyby były ograniczniki budowy kopalni w danej epoce może pomogło by to aby nie było strasznie dużych dysproporcji..
ale ze gra cały czas się rozwija i nie ma wszystkich epok.. to nie wymagajmy cudów.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "gawlinski1" (17.02.2009, 22:33)


34

Tuesday, 17.02.2009, 22:34

prosze pokaż mi przykład ataku osoby z pierwszej epoki która atakuje kogoś z 3 - jeśli takowy znajdziesz to administracja napewno sie nim zainteresuje....

35

Wednesday, 18.02.2009, 08:11

...A tak sprowadza się to do ilości najtańszego woja ,które służy jako mięso armatnie...
Czyli jak w realu. Nie wiesz ze zeby osiagnac chociaz minimum kozysci z wojny miusisz poswiecic setki jak nie tysiace? ladujesz 400 piecurow zeby 50 haabardnikow spokojnie moglo robić sieczke, czysto ładnie i przyjemnie

36

Wednesday, 18.02.2009, 09:53


A nawet jakby je hipotetycznie wprowadzić to będą one działać dla wszystkich graczy więc sytuacja raczej się nie zmieni. Jedyne wyjście to chować armię i kitrać surówkę jeżeli masz takiego "wielbiciela";)


Nic dodać nic ująć.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki