Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 16.02.2009, 21:01

centrum dowodzenia

w zwiazku z tym, ze było wiele wypowiedzi na temat podswietlonej ikonki centrum dowodzenia proponuje:

całkowicie zrezygnować z informacji pojawiajacych się w centrum dowodzenia. poniekąd sa one zdublowane tym co pojawia nam się w wiadomościach. skoro wysyłam armię do ataku to po co mi informacja w panelu dowodzenia ze wysłałem armię? skoro wysłałem armię w celu zbadania lokacji , otrzymałem wiadomośc o powrocie i wyniku to po co mi dodatkowa wiadomosc w centrum dowodzenia? tak więc ZDARZENIA mozna by wykasować i zostawić cała resztę dotyczaca :

PODSUMOWANIE WIOSEK

AKCJE TWOICH ARMII

AKTYWNE BUDOWY

OPRACOWYWANIE TECHNOLOGII



efekt: mniej swiecacej ikonki i mniej informacji dublujacych się
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

2

Monday, 16.02.2009, 21:08

tak tylko że jak się usunie wydarzenia to non-premium gracze będą mieli centrum dowodzenia w ogóle bezużyteczne(nic by się tam nie pojawiało)
mnie też drażni trochę ta świecąca ikona ale już prawie nie zwracam na to uwagi;)



viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 16.02.2009, 21:30

ja bym tu nie polemizował w kwesti świecacej ikonki która wszystkich wnerwia a w temacie dublowania wiadomosci. pojawienie sie podswietlonej ikonki powoduje jakieś zdarzenie. informacja o tym zdarzeniu pojawia się w dwóch miejscach zupełnie niepotrzebnie. raz w wiadomościach drugi raz w centrum.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

4

Monday, 16.02.2009, 21:50

no to prawda masz rację
gdyby te wydarzenia się nie wyświetlały to nie byłoby dublowania (no i wrednej świecącej ikony ;) ), (nie dublują się tylko niepotrzebne wiadomości powrót armii itp.).Wystarczyłyby wiadomości w skrzynce...Przydatna jest tylko dolna częśc centrum dowodzenia do której nie mają dostępu non-premium userzy więc w takim razie nie mieli by oni w ogóle centrum dowodzenia
Albo można byłoby w wydarzeniach jakieś ciekawsze i jednocześnie rzadsze zdarzenia dawać np. przyjęcie nowego członka do klanu itp


Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Phoenix" (16.02.2009, 21:57)


5

Tuesday, 17.02.2009, 08:39

RE: centrum dowodzenia


całkowicie zrezygnować z informacji pojawiajacych się w centrum dowodzenia. poniekąd sa one zdublowane tym co pojawia nam się w wiadomościach. skoro wysyłam armię do ataku to po co mi informacja w panelu dowodzenia ze wysłałem armię? skoro wysłałem armię w celu zbadania lokacji , otrzymałem wiadomośc o powrocie i wyniku to po co mi dodatkowa wiadomosc w centrum dowodzenia? tak więc ZDARZENIA mozna by wykasować i zostawić cała resztę dotyczaca :


opcja ta została dodana na prośby graczy, którym nie wystarczały informacje we wiadomościach (bo tak duzo czytania) i chcieli to mieć w jednym miejscu - bo z wiadomości podobno nie mogli się połapać gdzie co jest i gdzie idzie.
to, że tobie nie jest potrzebne, nie oznacza, że będziemy to usuwać - bo za chwilę znajdzie się 20 innych graczy, którzy będą chcieli to przywrócić.

świecąca ikonka została dodana również na prośby graczy.

wszystkim nigdy nie dogodzisz - w związku z czym nie będzie zmieniane, zamykam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny