You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Wednesday, January 27th 2010, 10:05pm

Odświeżam temacik!
Dawno nie aktualizowałem kalkulatora ale ze względu na przejście do V EP w połowie ją dodałem jeśli chodzi o budynki, no i pomęczyłem się z czasami które zostały wprowadzone w patchu v0.8.6, na razie są wprowadzone dla V EP, czyli do 15 poziomu liczy normalnie a potem dodaje po 8h, jak by coś źle działało to pisać poprawi się.

Pozdro Michoxx :D .

42

Thursday, January 28th 2010, 7:15pm

Dodałem nowe wzory uwzględniające skrócony czas budowy dla IV EP (jakby ktoś mógł to zweryfikować był bym wdzięczny).

43

Saturday, February 13th 2010, 8:45pm

Prawie wszystkie wzory w V EP.

44

Friday, February 19th 2010, 2:57pm

Kalkulator prawie dokończony, brakuję tylko VI EP, czas budowy zamku i cytadeli może się nie zgadzać, jeśli tak jest to napiszcie jaki jest poprawny dla danego poziomu.

Pozdro Michoxx.

45

Monday, March 1st 2010, 2:01pm

Dodane wydobycie w IV EP, koszt utrzymania jednostek (Piechota Zmechanizowana, Czołg) w V EP zmieniony zgodnie z patchem v0.8.8

Pozdro Michoxx :D .

46

Monday, November 8th 2010, 12:20am

może ktoś zrobić poprawkę na 6 epokę :)

47

Friday, July 29th 2011, 5:16pm

Moze ktos dokonczyc ten kalkulator chodzi mi o 6 epoke?:)

48

Friday, July 29th 2011, 8:35pm

Kalkulator_Time_Edge_0.9.5.xlsx -hotfile
Kalkulator_Time_Edge_0.9.5.xlsx - filesonic

Poprawnie liczy liczbę jednostek i wydobycie w 6 epoce, czasy są do poprawienia. Zamieszczam plik bez hasła, bo może komuś się będzie chciało poprawić i wstawi nam już w pełni działający kalkulator.