You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, February 18th 2009, 4:29pm

Brak możliwości dołączenia do oblężenia

Armia może dołączyć do oblężenia jedynie wtedy, kiedy:

  • jest armią gracza oblegającego,
  • jest armią gracza należącego do tego samego klanu, co oblegający, a gracz ten przebywa w klanie co najmniej 24 godziny (por. status Nowicjusza),- W klanie jest od parunastu dni (ja też jestem w klanie :) )
  • gracz, który chce dołączyć do oblężenia, musi być w tej samej
    lub o 1 wyższej lub niższej epoce, co gracze oblegający i oblegany,(pierwsza epoka ja mój gracz i gracz oblegany )
  • w wiosce, z której pochodzi armia oblegająca, znajduje się
    przynajmniej 1 poziom odpowiedniego budynku (w pierwszej epoce jest to
    Namiot Zmysłów), Namiot zmysłów jest na 4 poziomie
  • w armii dołączającej do oblężenia musi być bohater.DAAA też jest
I nadal nie mogę dołączyć do oblężenia CZEMU ?!

Za szybką i sprawną odpowiedź bardzo dziękuję ;)
serdecznie pozdrawiam
Qwadi

VeiN

Moderator

Posts: 543

Location: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Send private message

2

Wednesday, February 18th 2009, 5:09pm

A ile armii już dołączyło do tego oblężenia?
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

viceroy

Intermediate

Posts: 243

Location: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Send private message

3

Wednesday, February 18th 2009, 6:43pm

jeśli namiot jest na 3 lvl a dołączasz jako czwarty to chyba zrozumiałe. policz najpierw levele i ile armii dołaczyło.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

4

Friday, February 20th 2009, 8:37am

żadna armia nie dołączyła była tylko armia oblegającego nie jestem kretynem żeby tego nie wziąć pod uwagę ....

na szczęście oblegający sam sobie poradził ale teraz pytanie czy to w przyszłości też będzie się działo czy co ? bo lipa jak założę oblężenie i nie będzie mógł dołączyć żaden członek klanu ...

5

Friday, February 20th 2009, 8:50am

Czy na pewno we wiosce, z której POCHODZIŁA armia, był wybudowany namiot zmysłów?
Musi to byc wioska POCHODZENIA armii, a nie wioska, w której stacjonowała i z której zostało założone oblężenie.

Najlepiej byłoby jakbyś pokazał raport.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Prop

Intermediate

Posts: 199

Location: Opole

  • Send private message

6

Friday, February 20th 2009, 9:04am

Thorga,
oblężenie można założyć TYLKO z wioski pochodzenia armii. Nie można założyć oblężenia armią stacjonującą poza miastem pochodzenia. Sam się o tym niestety przekonałem ;(

7

Friday, February 20th 2009, 9:09am

Podaj ID twoje, gracza oblegającego, raport (jeśli masz) itp.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Friday, February 20th 2009, 2:02pm

a czy na pewno zgadzal sie czas dolaczenia do oblega? 8h od momentu klikniecia zakladania oblega przez glowna armie oblegajaca jest, moze walsnie czas sie nie zgadzal? :huh:

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

9

Friday, February 20th 2009, 2:06pm

Albo odległość była zbyt duża i czasowo armia by nie wyrobiła?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

10

Tuesday, February 24th 2009, 10:53pm

mozemy tak sobie gdybac jak Qwadi nie podaje dokladnie wszystkich informacji.


- czy armia zakladajaca obelg z wioski ktorej pochodzila byl budynek na tyle wysoki zeby dolacyczyc kolegow (namiot zmyslow itd itd). - pisal ze byl min 1 lvl wiec chyba spelnione
- czy proba dolaczenia do oblezenia byla w trakcie 8h od momontu zalozenia + czas dojscia. dobrze bylo by pisac dokladnie - kiedy zalozony kiedy proba dolaczenia itd. - nic nie napisane wiec mozemy gdybac.
- czy w wiosce z ktorej pochodzila armia wspomagajaca oblezenie byl odpowiedni budynek (namiot zmyslow itd itd).

11

Friday, February 27th 2009, 12:06pm

1. Wszystkie wymogi zostały spełnione nie wiem czemu nie mogłem dołączyć ale kolejny obleg się udał więc jest już ok.

Przypuszczane powody:
- gracz który założył oblężenie ściemnił mi że ma namiot zmysłów na odpowiednim poziomie (chociaż się zarzeka że tak nie było)
- wcześniej 2 razy atakowałem gracza na który był obleg ale pewnie to nie ma nic wspólnego ;)

Dzięki za chęć pomocy a teraz z innej beczki nowy serw często się wysypuje bynajmniej mi, używam przeglądarki Mozilla 5.0 nie próbowałem na innych ktoś jeszcze ma podobny problem ?

P.S.
w pewnym momencie wali mi się ukochany komunikat "404 - Not Found" :D

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

12

Friday, February 27th 2009, 12:12pm

[rozwiązany] t2 nie dziala?
Poczytaj sobie tutaj.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)