Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 18.02.2009, 16:29

Brak możliwości dołączenia do oblężenia

Armia może dołączyć do oblężenia jedynie wtedy, kiedy:

  • jest armią gracza oblegającego,
  • jest armią gracza należącego do tego samego klanu, co oblegający, a gracz ten przebywa w klanie co najmniej 24 godziny (por. status Nowicjusza),- W klanie jest od parunastu dni (ja też jestem w klanie :) )
  • gracz, który chce dołączyć do oblężenia, musi być w tej samej
    lub o 1 wyższej lub niższej epoce, co gracze oblegający i oblegany,(pierwsza epoka ja mój gracz i gracz oblegany )
  • w wiosce, z której pochodzi armia oblegająca, znajduje się
    przynajmniej 1 poziom odpowiedniego budynku (w pierwszej epoce jest to
    Namiot Zmysłów), Namiot zmysłów jest na 4 poziomie
  • w armii dołączającej do oblężenia musi być bohater.DAAA też jest
I nadal nie mogę dołączyć do oblężenia CZEMU ?!

Za szybką i sprawną odpowiedź bardzo dziękuję ;)
serdecznie pozdrawiam
Qwadi

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 18.02.2009, 17:09

A ile armii już dołączyło do tego oblężenia?
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 18.02.2009, 18:43

jeśli namiot jest na 3 lvl a dołączasz jako czwarty to chyba zrozumiałe. policz najpierw levele i ile armii dołaczyło.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

4

Friday, 20.02.2009, 08:37

żadna armia nie dołączyła była tylko armia oblegającego nie jestem kretynem żeby tego nie wziąć pod uwagę ....

na szczęście oblegający sam sobie poradził ale teraz pytanie czy to w przyszłości też będzie się działo czy co ? bo lipa jak założę oblężenie i nie będzie mógł dołączyć żaden członek klanu ...

5

Friday, 20.02.2009, 08:50

Czy na pewno we wiosce, z której POCHODZIŁA armia, był wybudowany namiot zmysłów?
Musi to byc wioska POCHODZENIA armii, a nie wioska, w której stacjonowała i z której zostało założone oblężenie.

Najlepiej byłoby jakbyś pokazał raport.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 20.02.2009, 09:04

Thorga,
oblężenie można założyć TYLKO z wioski pochodzenia armii. Nie można założyć oblężenia armią stacjonującą poza miastem pochodzenia. Sam się o tym niestety przekonałem ;(

7

Friday, 20.02.2009, 09:09

Podaj ID twoje, gracza oblegającego, raport (jeśli masz) itp.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Friday, 20.02.2009, 14:02

a czy na pewno zgadzal sie czas dolaczenia do oblega? 8h od momentu klikniecia zakladania oblega przez glowna armie oblegajaca jest, moze walsnie czas sie nie zgadzal? :huh:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 20.02.2009, 14:06

Albo odległość była zbyt duża i czasowo armia by nie wyrobiła?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

10

Tuesday, 24.02.2009, 22:53

mozemy tak sobie gdybac jak Qwadi nie podaje dokladnie wszystkich informacji.


- czy armia zakladajaca obelg z wioski ktorej pochodzila byl budynek na tyle wysoki zeby dolacyczyc kolegow (namiot zmyslow itd itd). - pisal ze byl min 1 lvl wiec chyba spelnione
- czy proba dolaczenia do oblezenia byla w trakcie 8h od momontu zalozenia + czas dojscia. dobrze bylo by pisac dokladnie - kiedy zalozony kiedy proba dolaczenia itd. - nic nie napisane wiec mozemy gdybac.
- czy w wiosce z ktorej pochodzila armia wspomagajaca oblezenie byl odpowiedni budynek (namiot zmyslow itd itd).

11

Friday, 27.02.2009, 12:06

1. Wszystkie wymogi zostały spełnione nie wiem czemu nie mogłem dołączyć ale kolejny obleg się udał więc jest już ok.

Przypuszczane powody:
- gracz który założył oblężenie ściemnił mi że ma namiot zmysłów na odpowiednim poziomie (chociaż się zarzeka że tak nie było)
- wcześniej 2 razy atakowałem gracza na który był obleg ale pewnie to nie ma nic wspólnego ;)

Dzięki za chęć pomocy a teraz z innej beczki nowy serw często się wysypuje bynajmniej mi, używam przeglądarki Mozilla 5.0 nie próbowałem na innych ktoś jeszcze ma podobny problem ?

P.S.
w pewnym momencie wali mi się ukochany komunikat "404 - Not Found" :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 27.02.2009, 12:12

[rozwiązany] t2 nie dziala?
Poczytaj sobie tutaj.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)