Nie jesteś zalogowany.

1

Friday, 20.02.2009, 15:28

Zadziwiająca zbieżność nazw osad

Od jakiegoś czasu gdy badałem plansze zauważyłem że bardzo dużo osad ma nazwe :wioskowo, są z różnych klanów, lub niezrzeszeni
niewiem czy jest to specjalne posunięcie, zmylenie przeciwnika, czy ułatwienie dla gracza lub graczy którzy mają po kilka kont.
Dla mnie jest to o dziwo zaskakujące
Proszę o analize i opinie
pozdro i do boju :thumbsup:

2

Friday, 20.02.2009, 15:33

wioskowo to automatyczna nazwa kolonii, a to bardziej nadaje sie do Misz-Maszu

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 20.02.2009, 16:02

Przenoszę do misz - maszu

Jest to związane z lenistwem graczy, którym nie chce się zmienić nazwy swoich nowych osad i po pozostawiają nazwę automatyczną "wioskowo"
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

4

Friday, 20.02.2009, 23:29

A ja myślałem że to wymóg Komisji Unii Europejskiej ds. Nazewnictwa Wiosek w Grze Time Edge... :|
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

5

Saturday, 21.02.2009, 12:58

Wiecie coś, coś w tym jest. Większość części komputerowych produkowana jest przez firmę "Warranty void if removed", a w Anglii czy to kupujesz w Primarku czy w H&M, to na metce producent - "Keep away from fire". Zadziwiajace :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki