Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 23.02.2009, 23:49

Zmiana głównego hero

Mam głównego hero level 10 człowiek i naprawdę człowiek jako główny hero jest całkowicie do d.... Lokacje specjalne nim się robi jak krew z nosa, a praktycznie do tego tylko służy główny hero. Czy nie można by zrobić opcji ze można wskrzesić, każdego hero w osadzie (czyniąc go tym samym głównym) albo zrobić nowego Sobie nowego hero głównego. Znacznie by to ożywilo grę przynajmiej tak mi się wydaje.

2

Monday, 23.02.2009, 23:55

było myśleć jak się gre zaczynało ...
jak szarża wchodzi to każdą lokacje przejdziesz... na początku ciężko się ekspi człowieka ale później już zarzyna :)
modyfikator ataku dla szarży będzie masakrycznie wysoki ;] a tak swoją drogą pochwalę się że jakiś czas temu zrobiłem 3 szarże w jednej lokacji spec ;] ( przy 3 zostały tylko latające potwory xD czyli szarża w błoto ;] )


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

3

Monday, 23.02.2009, 23:57

tylko Ci sie wydaje poczytaj forum i zobaczysz że podobne kwestie były już poruszane pare razy i odpowiedź jest jedna - nie ma takiej opcji i nie będzie....
skożystaj z rad ludzi którzy już wielokrotnie wpowiadali sie na forum w podobnych tematach ;)

4

Tuesday, 24.02.2009, 00:03

To gdzie expić najlepiej hero człowieka level 10 era 2 ? A co do szarzy też miałem przypadki ze mi wchodziła dwa razy i wszystko wyżynałem w 3 turze, ale to raczej nie zdarza się co atak i ogólnie to często bywa ze mi coś ubiją

5

Tuesday, 24.02.2009, 01:38

trudno chcesz iść na łatwiznę to weź nie umarlaka proste expij go w T rexie 3 powinny byc mniejsze straty zresztą reszta bohaterów tez by byś miał tam jakieś straty ... kazdy boh ma swoje slabsze i lepsze strony

Który bohater najlepszy? [Wyniki]/[Ankieta]

poczytaj i zobacz że człowiek wygra każdą bitwę z szarża ;] musisz być cierpliwy im wyższy lvl tym się bedzię lepiej grało ;]


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 24.02.2009, 04:44

Moja dobra rada: jak masz gł. bohatera 10lv to dobij troszkę punktów i przerób go na bohatera, który będzie przenosił surowce (z armią rzecz jasna) między wiochami. Rozpocznij trening innego bohatera w innej wiosce i go wysyłaj do lokacji. 10-13lv to nie jest taka "duża" strata.

Nie będzie zmian w tym obszarze. Tym bardziej, że informacje o utrudnieniach rozwijania bohatera w stolicy w kolejnych epokach są znane od dawna i można było to przewidzieć (bo widzę, że zaczynasz dopiero grę ;) ).

//zamykam bo nic się w tej sferze nie zmieni
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych