You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 23rd 2009, 11:49pm

Zmiana głównego hero

Mam głównego hero level 10 człowiek i naprawdę człowiek jako główny hero jest całkowicie do d.... Lokacje specjalne nim się robi jak krew z nosa, a praktycznie do tego tylko służy główny hero. Czy nie można by zrobić opcji ze można wskrzesić, każdego hero w osadzie (czyniąc go tym samym głównym) albo zrobić nowego Sobie nowego hero głównego. Znacznie by to ożywilo grę przynajmiej tak mi się wydaje.

2

Monday, February 23rd 2009, 11:55pm

było myśleć jak się gre zaczynało ...
jak szarża wchodzi to każdą lokacje przejdziesz... na początku ciężko się ekspi człowieka ale później już zarzyna :)
modyfikator ataku dla szarży będzie masakrycznie wysoki ;] a tak swoją drogą pochwalę się że jakiś czas temu zrobiłem 3 szarże w jednej lokacji spec ;] ( przy 3 zostały tylko latające potwory xD czyli szarża w błoto ;] )

Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

3

Monday, February 23rd 2009, 11:57pm

tylko Ci sie wydaje poczytaj forum i zobaczysz że podobne kwestie były już poruszane pare razy i odpowiedź jest jedna - nie ma takiej opcji i nie będzie....
skożystaj z rad ludzi którzy już wielokrotnie wpowiadali sie na forum w podobnych tematach ;)

4

Tuesday, February 24th 2009, 12:03am

To gdzie expić najlepiej hero człowieka level 10 era 2 ? A co do szarzy też miałem przypadki ze mi wchodziła dwa razy i wszystko wyżynałem w 3 turze, ale to raczej nie zdarza się co atak i ogólnie to często bywa ze mi coś ubiją

5

Tuesday, February 24th 2009, 1:38am

trudno chcesz iść na łatwiznę to weź nie umarlaka proste expij go w T rexie 3 powinny byc mniejsze straty zresztą reszta bohaterów tez by byś miał tam jakieś straty ... kazdy boh ma swoje slabsze i lepsze strony

Który bohater najlepszy? [Wyniki]/[Ankieta]

poczytaj i zobacz że człowiek wygra każdą bitwę z szarża ;] musisz być cierpliwy im wyższy lvl tym się bedzię lepiej grało ;]

Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

VeiN

Moderator

• Send private message

6

Tuesday, February 24th 2009, 4:44am

Moja dobra rada: jak masz gł. bohatera 10lv to dobij troszkę punktów i przerób go na bohatera, który będzie przenosił surowce (z armią rzecz jasna) między wiochami. Rozpocznij trening innego bohatera w innej wiosce i go wysyłaj do lokacji. 10-13lv to nie jest taka "duża" strata.

Nie będzie zmian w tym obszarze. Tym bardziej, że informacje o utrudnieniach rozwijania bohatera w stolicy w kolejnych epokach są znane od dawna i można było to przewidzieć (bo widzę, że zaczynasz dopiero grę ;) ).

//zamykam bo nic się w tej sferze nie zmieni
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych