Nie jesteś zalogowany.

1

Tuesday, 24.02.2009, 11:06

lojalność ważniejsza.......

z powodu dylematów moralnych w stosunku do obecnego i przyszłego klanu ( będzie wojna po miedzy nimi ) oddaje konto - 3 era obecna pozycja 78..................-------------------------------------------------------sorry -wygłupiłem się chyba......mądrzejsi ode mnie czyli Święty Wacek,Scorpiuss czy beta jaf wytłumaczyli mi, że to ja jestem w błędzie i byłem w błąd wprowadzony----za co IM, za otwarcie oczu oficjalnie dziękuję......(i przepraszam ) ...............................................proszę temat zamknąć jako nieaktualny...............
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "wASabi" (24.02.2009, 15:08)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 24.02.2009, 14:33

Wypadałoby jasno napisać czy chcesz oddać konto czy też nie bo po twojej edycji to już nie wiadomocz czy cię nawrócili na dalszą grę czy też nie.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Podobne wątki