Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 24.02.2009, 20:40

Oddam konto - 4 epoka - 575k pkt - top 80

Witam,
juz od pewnego czasu zastanawialem sie nad tym czy oddac konto czy dalej to ciagnac,
zawiodlem sie troche na tej grze, myslac ze gra bedzie coraz ciekawsza z czasem, tymczasem jest zupelnie odwrotnie (wg mnie).
Konto w 4 epoce, 4 wioski (do piatej brakuje tylko osadnika i dobrego terenu), konto premium do kwietnia, bohater aniol 25 lvl, kilkaset PH i takie tam ;)
chcialbys przejac konto? Napisz to w tym temacie nie zapominajac o dopisaniu: Dlaczego chcesz to konto? Jakie masz doswiadczenie w grze? i takie tam ;)
pozdrawiam

2

Wednesday, 25.02.2009, 10:21

Ja chętnie przejme to konto, gram w tą gre od początku jak jeszcze była alpha, caly czas ide w góre. znajduje się obecnie w 3 epoce. ok 213k punktow na obecna chwile ale idzie w gore caly czas.
Oczywiście to konto usunę jeśli oddasz mi swoje i zobowiązuje się, że zmienie adres e-mail by nie było nieporozumień. Myśle że to mi oddasz to konto. Pozdrawiam

3

Wednesday, 25.02.2009, 21:39

Sprawdź proszę PW.

4

Thursday, 26.02.2009, 00:34

konto wedruje do gracza "starplash"
//do zamkniecia

Podobne wątki