Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 25.02.2009, 15:52

Nowy domyślny styl forum

Z okazji otwarcia nowego serwera dodany został nowy domyślny styl forum.
Jednocześnie informuję osoby, którym nie przypadł do gustu, że można go zmienić w ustawieniach konta.
Mój profil >> Ustawienia >> Pokaż ustawienia >> Styl forum.

Uwagi co do wyglądu nowego stylu można zgłaszać w tym temacie :)

całuski, BW Team :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

rumi_PL

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 25.02.2009, 16:40

No styl fajowy chociaż można by dać obrazki do paint net-a i ustawic odcień/nasycenie na zielonkawy(greengold) tak dla urozmaicenia bo czerwony troche ostry jest(jak ja lubie zielony :P no i zmiany)
//idzie wiosna trza zieleni troche dodać
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

Ten post był edytowany 6 razy, ostatnio edytowany przez "rumi_PL" (25.02.2009, 17:08)


3

Wednesday, 25.02.2009, 21:23

ta czerwień taka trochę... zbyt agresywna :P
Popieram pomysł z zielonym ;]


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

gawlinski1

Nierejestrowany

4

Wednesday, 25.02.2009, 21:31

tło prawie jak w [ciach + upomnienie // Thorga] na forum.. reszta też mi się z nim kojarzy;)

takie kasowanie treści i dawanie upomnień kojarzy mi się raczej z komuną i nazywało się to cenzura..
dosadniej nie będę tego określał...
fakt faktem kogoś to boli że tło jest podobne do forum z inną grą online bo za co bym mógł dostać upomnienie

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "gawlinski1" (26.02.2009, 12:37)


5

Thursday, 26.02.2009, 08:29

Ja tam lubie czerwony, wiec jest ok :D

Gawliński czy na swiecie jest ktokolwiek kto ci dogodzi?
... lub coś?

gawlinski1

Nierejestrowany

6

Thursday, 26.02.2009, 12:36

im wyższe masz cele i więcej wymagasz tym więcej dostajesz...
fajnie by było gdyby jeszcze pojawiło się logo na niebieskim i zielonym tle;)

7

Thursday, 26.02.2009, 13:45

zielony hmm, w sumie ok uspokojajacy
niebieski to kolor dla psycholi dlatego wszytkie psychiatryki maja wymalowane sciany na niebiesko i sufity na błekitno

niech juz zostanie ten czerwono-rózwy

8

Thursday, 26.02.2009, 13:55

Przecież można przełączyć, podałam jak :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 26.02.2009, 21:16

niezaleznie od tego jaki styl graficzny będzie na forum nie zmieni to faktu, że forum wyglada na lekko olewane. ilość osób na forum nie przekracza 10 a jestem tutaj czestym gościem. czy ktos pomyslał nad tym w jaki sposób przyciagnąc tu graczy? link dotyczacy nowego serwera spowodował ze zalogowało się ponad 200 graczy i został pobity "rekord" ale było to od tzw dzwonu. według mnie popularnośc forum moze podniesc połaczenie akcji w grze i kontunuacji na forum. byc moze coś na zasadzie wolnego rynku, handlu. może będą jakieś inne pomysły. nie wiem. pomyślmy nad tym
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

gawlinski1

Nierejestrowany

10

Thursday, 26.02.2009, 21:38

atakujesz w grze a na forum dostajesz raport;)
hehe a po co więcej ludzi na forum?
kto ma zajrzeć do zajrzy.. a jak zaloguje się więcej takich gawlinskich1 ... aż strach myśleć;)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 26.02.2009, 22:07

niech sie loguja. mnie to nie przeszkadza. będzie ciekawiej . czasem siedzę na forum parę godzin i nie ma do kogo ust otworzyc.

dawno już powinnismy pomysleć w jaki sposób uatrakcyjnic pobyt na forum.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 26.02.2009, 22:23

ilość graczy nie odzwierciedla ilości osób uczęszczających na forum, czasami jest to 10% czasami 1%, za wiele tutaj nie zmienicie ;). Ludzie najczęściej poszukują pomocy lub chcą poznać nowe tajniki gry, przedmioty itp. I w sumie główne elementy są przedstawione. Przedmiotów wielu nie ma więc kombinacje co do tego zagadnienia są nikłe. Może brakuje mi tylko wątku o taktykach gry, ale nie zamierzam tego wypisywać - jak ktoś ma ochotę to zapraszam ^^ No i może jakiś uporządkowany wątek (lub część taktyki) odnośnie terenów pod wiochy w poszczególnych epokach. Może się też rozkręci jak pojawią się linki z burzliwych wojen szeroko skomentowanych przez uczestników ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

13

Friday, 27.02.2009, 00:12

Niech się gawlińscy rejestrują przynajmniej będzie więcej spamu do odpisywania ;]
a pomysł na uatrakcyjnienie gry podawałem ale chyba się nie przyjął ;/ Polach Bitew Topic Wojny w Te bodajże może jeszcze raz go przeglądnięcie ? Taka wojenka przenosiłaby akcję z gry na forum również mogłaby wprowadzić większą dynamikę i ciekawszą grę ;]
Może główny spamer forum wypowie się na temat :P ?? Chyba wiadomo o kogo chodzi :thumbup:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Monday, 23.08.2010, 19:55

mnie sie podoba i jest fajny niebieski i taki sobie ustawilem
czerwony za bardzo mi sie z domem kojarzyl :)

a co do forum bo bym zapomnial...kochani ja proponuje aby pozamykac i po likwidowac tematy sprzed roku czasu...jak i zbanowane multikonta...i tematy otym...jak niemacie za duzo czasu to ja sie zglaszam na ochotnika....ja mieszkam w Dortmundzie i pracuje sobie tylko 1 raz w tygodniu w soboty od 5 do 14
wiec od poniedzialku do niedzieli siedze sobie od rana do wieczorka na necie i nawalam w te gre i w deserta oraz w sp2
wiec mam wiele czasu i chetnie pomoge
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Monday, 23.08.2010, 21:42

Hmmm mamy rozumieć, iż bardzo chcesz nam pomieszac na forum.
Może podziekujemy za usługe, a i taka rada na przyszlosc zanim zaczniesz sie na moda zglaszac przeczytaj regulamin.
Nie reklamujemy innych gier na forum.
Edit.
Przypomniał mi sie taki fajny tekscik.
Archeologom mówimy NIE X( :!:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 23.08.2010, 23:27

zle pojoles..niereklamuje gier i nie zglaszam sie na moda
napisalem ze jak cos to moge pomoc...a pomoc moze wygladac w rozny sposob...np. napisanie dokladnych danych docelowych miejsc gdzie gracz nie jest aktywny od ponad roku...a mam wiele takich miejsc i to blisko mojej wioski...a przez to ja nie mam jak grac bo zajmuja miejsca nowym graczom..a ja nie mam nic ptk. z ataku bo zabilem juz ich....
wiec niepanikuj....
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Monday, 23.08.2010, 23:33

Moja, mojej ( tylko ja ja i ja) przenieś stolice w 2ep w okolice taka gdzie Cie zjada jak psa to w 3ep ( o ile dotrwasz) wrocisz do spokojnego zadupia
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Monday, 23.08.2010, 23:38

a ja siedze na bezrobociu w irce też nawalam w gierke mam pare krytycznych ocen ale na moda nie napieram pozdrawiam

i tak się zaczyna bezsensowna nagonka jednuch na drugich widać to na wielu forach dajmu spokuj z polityką

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Monday, 23.08.2010, 23:58

ebo ...niewiem czy masz zly dzien czy jestes dziadkiem ktory tylko patrzy na to aby lepiej mu do emerytury panstwo dodawalo...ale jak nie masz nic normalnego do odpowiedzi na post do napisania to lepiej bylo by dla wszystkich abys wogle nieodpisywal bo to takie bezsensowne zasmiecanie forum....

forum dziala tak ze jedna osoba zadaje pytanie na ktore nieznalazla odpowiedzi a osoba druga jesli wie oco chodzi to poprostu pomaga osobie pierwszej odpisujac na pytanie nurtujace osobe pierwsza...
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Tuesday, 24.08.2010, 00:39

a tumasz troche racji z tymi odpowiedziami bo czasamijak o coś zapytasz to odsyłają cie gdzieś dalej zamiast odpowiedzieć(jakieś tabele pierdoły inne)przecież skoro pytasz to oczekujesz sensownej odpowiedzi a nie szukania po forach

cześć odpisujących jest wszechwiedząca ma zasób wiedzy ale tylkodla siebie reszte musisz poszukać sam