Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 26.02.2009, 08:10

Problem z wyswietlaniem mapy na nowym serwerze

Niestety sprzetu i oprogramowaniaw pracy sie nie wybiera, Winda2000 i IE 6.0

Na mapie świata widać tylko tło kordy i gwiazdkę nawigacyjna. Ten sam problem mialem kiedys na 1 servie ale po jakims czasie znikł. O tyle to uciazliwe ze uniemozliwia przeprowadzenie zadnej akcji (cordy lokacji dalem w ulubione ale to troche malo)

pozdr

Vill

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (26.02.2009, 10:25)


2

Thursday, 26.02.2009, 08:15

Co zrobić. Przeglądarka sprzed 8 lat, nie obsługująca 50% współczesnych standardów.
Powinni dawać mandaty za jej używanie.

Może wynegocjujesz jej updatowanie do chociażby IE 7.0 / 8.0, motywując to względami bezpieczeństwa?
To ma więcej dziur niż największy dom publiczny w Singapurze.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Thursday, 26.02.2009, 08:20

Thorga ale takie sa realia biur w naszej łódzkiej wsi
Własnie mi sie przypomnialo ze ten sam problem na servie 1 znikł jakos zaraz tak jak oplacilem premium wie albo to zwiazane jest z premiumem (chociaz teoretycznie jest darmowe jeszcze) albo wtedy cos grzebaliście (sprwadz sobie kiedy :P)

4

Thursday, 26.02.2009, 08:29

Thorga ale takie sa realia biur w naszej łódzkiej wsi
Własnie mi sie przypomnialo ze ten sam problem na servie 1 znikł jakos zaraz tak jak oplacilem premium wie albo to zwiazane jest z premiumem (chociaz teoretycznie jest darmowe jeszcze) albo wtedy cos grzebaliście (sprwadz sobie kiedy :P)


Mają tam chyba jakiegoś informatyka, czy inną osobę odpowiedzialną za helpa i konserwację sprzętu?
Tego naprawdę nie powinno się używać.
Coraz więcej stron olewa dopasowanie się do tego starocia, coraz więcej stron będzie w tej przeglądarce wyglądać źle lub nie wyświetlać się wcale.
Często, żeby coś działało pod starym badziewiem sprzed 8 lat, trzeba wykonać drugie tyle pracy.

Jak ludzie nie zaczną widzieć, że pod tą przeglądarką coś im nie działa, to nie wpadną na to, że jest z nią coś nie tak i będą nadal jej używać.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Thursday, 26.02.2009, 08:35

Acha juz widze mine informatyka jak mu powiem "zamontuj mi inna przegladarke bo mi netowa gra nie działa" ... pomijam ze odesle mnie (wraz z podaniem o przyznanie nagany i utraty premii) do regulaminu "zakres uzywania sprzetu informatycznego oraz korzystania z internetu w ... (tajemnica państwowa)"
a na nowego kompa czekam juz przeszło 3 lata
nvm, spisze sobie kordy wiosek w promieniu 20 pol w domu
czy naprawicie czy nie temat monza zamknac (czy tez wywalic)

6

Thursday, 26.02.2009, 08:41

Dlatego napisałam - umotywuj to względami bezpieczeństwa danych :P
Np.
http://www.pcworld.pl/news/72625/Interne…usi.odejsc.html
(artykuł z 2004 roku... :D już wtedy to był przestarzały szajs)

Rozumiem, że wymiana sprzętu to koszty - update software'u albo zainstalowanie Firefoxa jest darmowe...
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 26.02.2009, 08:46

Spróbuj wcisnąć Ctrl+F5 na ekranie mapy. Sprawdź też, czy coś nie blokuje ci wykonywania skryptów ActiveX dla domeny t2.czaswojny.interia.pl.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Thursday, 26.02.2009, 08:54

Mam otwarte 2 okna, w jednym pierwszy serv - dziala bez zarzutu, w drugim serv 2 - nie działa mapa wiec to nie ustawienia przegladarki

.... własnie odświerzyłem i wyskoczylo okienko z błedem

Znak: 1
Bład: Brak definicji '_gat'
Kod: 0
Adres: URL:http://t2.czaswojny.pl/?a=map

i jeszcze 2 kolejne


Wiersz: 26
znak: 53
Błąd: Brak definicji 'aSpace'
Kod: 0

oraz

Wiersz: 162
Znak: 1
Błąd: Oczekiwano obiektu
Kod: 0

9

Thursday, 26.02.2009, 10:11

Dobra naprawiło sie :)
dzieki
Macie u mnie wieelkie piwo

10

Thursday, 26.02.2009, 10:24

Do podziału na trzech? :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny