You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Villentr

Trainee

• "Villentr" started this thread

• Send private message

1

Thursday, February 26th 2009, 8:10am

Problem z wyswietlaniem mapy na nowym serwerze

Niestety sprzetu i oprogramowaniaw pracy sie nie wybiera, Winda2000 i IE 6.0

Na mapie świata widać tylko tło kordy i gwiazdkę nawigacyjna. Ten sam problem mialem kiedys na 1 servie ale po jakims czasie znikł. O tyle to uciazliwe ze uniemozliwia przeprowadzenie zadnej akcji (cordy lokacji dalem w ulubione ale to troche malo)

pozdr

Vill

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Feb 26th 2009, 10:25am)

2

Thursday, February 26th 2009, 8:15am

Co zrobić. Przeglądarka sprzed 8 lat, nie obsługująca 50% współczesnych standardów.
Powinni dawać mandaty za jej używanie.

Może wynegocjujesz jej updatowanie do chociażby IE 7.0 / 8.0, motywując to względami bezpieczeństwa?
To ma więcej dziur niż największy dom publiczny w Singapurze.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Villentr

Trainee

• Send private message

3

Thursday, February 26th 2009, 8:20am

Thorga ale takie sa realia biur w naszej łódzkiej wsi
Własnie mi sie przypomnialo ze ten sam problem na servie 1 znikł jakos zaraz tak jak oplacilem premium wie albo to zwiazane jest z premiumem (chociaz teoretycznie jest darmowe jeszcze) albo wtedy cos grzebaliście (sprwadz sobie kiedy :P)

4

Thursday, February 26th 2009, 8:29am

Thorga ale takie sa realia biur w naszej łódzkiej wsi
Własnie mi sie przypomnialo ze ten sam problem na servie 1 znikł jakos zaraz tak jak oplacilem premium wie albo to zwiazane jest z premiumem (chociaz teoretycznie jest darmowe jeszcze) albo wtedy cos grzebaliście (sprwadz sobie kiedy :P)

Mają tam chyba jakiegoś informatyka, czy inną osobę odpowiedzialną za helpa i konserwację sprzętu?
Tego naprawdę nie powinno się używać.
Coraz więcej stron olewa dopasowanie się do tego starocia, coraz więcej stron będzie w tej przeglądarce wyglądać źle lub nie wyświetlać się wcale.
Często, żeby coś działało pod starym badziewiem sprzed 8 lat, trzeba wykonać drugie tyle pracy.

Jak ludzie nie zaczną widzieć, że pod tą przeglądarką coś im nie działa, to nie wpadną na to, że jest z nią coś nie tak i będą nadal jej używać.

Villentr

Trainee

• Send private message

5

Thursday, February 26th 2009, 8:35am

Acha juz widze mine informatyka jak mu powiem "zamontuj mi inna przegladarke bo mi netowa gra nie działa" ... pomijam ze odesle mnie (wraz z podaniem o przyznanie nagany i utraty premii) do regulaminu "zakres uzywania sprzetu informatycznego oraz korzystania z internetu w ... (tajemnica państwowa)"
a na nowego kompa czekam juz przeszło 3 lata
nvm, spisze sobie kordy wiosek w promieniu 20 pol w domu
czy naprawicie czy nie temat monza zamknac (czy tez wywalic)

6

Thursday, February 26th 2009, 8:41am

Dlatego napisałam - umotywuj to względami bezpieczeństwa danych :P
Np.
http://www.pcworld.pl/news/72625/Interne…usi.odejsc.html
(artykuł z 2004 roku... :D już wtedy to był przestarzały szajs)

Rozumiem, że wymiana sprzętu to koszty - update software'u albo zainstalowanie Firefoxa jest darmowe...

Konrad

Administrator

• Send private message

7

Thursday, February 26th 2009, 8:46am

Spróbuj wcisnąć Ctrl+F5 na ekranie mapy. Sprawdź też, czy coś nie blokuje ci wykonywania skryptów ActiveX dla domeny t2.czaswojny.interia.pl.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Villentr

Trainee

• Send private message

8

Thursday, February 26th 2009, 8:54am

Mam otwarte 2 okna, w jednym pierwszy serv - dziala bez zarzutu, w drugim serv 2 - nie działa mapa wiec to nie ustawienia przegladarki

.... własnie odświerzyłem i wyskoczylo okienko z błedem

Znak: 1
Bład: Brak definicji '_gat'
Kod: 0
Adres: URL:http://t2.czaswojny.pl/?a=map

i jeszcze 2 kolejne

Wiersz: 26
znak: 53
Błąd: Brak definicji 'aSpace'
Kod: 0

oraz

Wiersz: 162