Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] t2 nie dziala?

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 26.02.2009, 13:03

Mogę wiedziec co to jest cache. Usunąłem tylko historie przeglądania, a i jak się resetuję przeglądrkę?

gawlinski1

Nierejestrowany

22

Thursday, 26.02.2009, 13:05

1. C:\WINDOWS\system32\drivers\etc <---- jeśli folder się nie otwiera wejdź w mój komputer i przystąp wpierw do kroku nr. 2,3,4,5 a potem dopiero do nr 1;)
2. NARZĘDZIA
3. OPCJE FOLDEROWE
4. u góry zakładka WIDOK
5. znajdujesz "pokaż ukryte pliki i foldery" potwierdzasz OK
6. powinie pojawić się pliki w tym folderze "etc" i otwierasz notatnikiem plik "hosts"
------------------------------------zawartość pliku----------------------
# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# To jest przykładowy plik HOSTS używany przez Microsoft TCP/IP
# w systemie Windows.
# Ten plik zawiera mapowania adresów IP na nazwy komputerów
# Każdy wpis powinien być w osobnej linii.
# W pierwszej kolumnie powinny być umieszczone adresy IP, a następnie
# odpowiadające im nazwy komputerów. Adres i nazwa powinny być oddzielone
# co najmniej jedną spacją
#
# Dodatkowo, komentarze (takie jak te) można wstawiać w poszczególnych
# liniach lub po nazwie komputera, oznaczając je symbolem '#'.
#
# Na przykład:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # serwer źródłowy
# 38.25.63.10 x.acme.com # komputer kliencki x

127.0.0.1 localhost
193.200.241.64 t2.czaswojny.interia.pl
-------------------------------------------------------------------
7. dopisujesz na samym dole: 193.200.241.64 t2.czaswojny.interia.pl
8. czyścisz pliki z przeglądarki.. jak chcesz i działa ci już wszystko..

=========================================
firefox:
NARZĘDZIA --> WYCZYŚĆ DANE PRYWATNE --> ZAZNACZ WSZYSTKO NAJLEPIEJ ALE PRZECZYTAJ UWAŻNIE CO ROBISZ
(żeby np. nie było ze teraz nie masz haseł zapamiętanych)
IE 7:
NARZĘDZIA --> USUŃ HISTORIA PRZEGLĄDARKI --> USUŃ WSZYSTKO
lub
NARZĘDZIA --> OPCJE INTERNETOWE --> HISTORIA PRZEGLĄDANIA --> USUŃ

23

Thursday, 26.02.2009, 13:10

Dzieki juz działa.

24

Friday, 27.02.2009, 07:07

1) Start -> Uruchom -> wpisujemy cmd i wciskamy enter
2) w oknie które się pojawi wpisujemy: ipconfig /flushdns
3) w tym samym oknie wpisujemy nslookup t2.czaswojny.interia.pl
powinno się pokazać coś w stylu:


Cytat

Serwer: dns.tpsa.pl
Address: 194.204.159.1

Nieautorytatywna odpowiedź:
Nazwa: t2.czaswojny.interia.pl
Address: 193.200.241.64


Jeśli zamiast 193.200.241.64 pokazuje się 193.200.241.151, należy spróbować użyć innych dnsów (takich, które aktualizują się szybciej), ew sposób obejścia dla systemu Win XP:
-
-

Zrobiłem do tego momentu jak powyżej. I mam zamiast końcówki 64, 151. Nie wiem tylko jak mam "spróbować użyć innych dnsów".
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Friday, 27.02.2009, 07:44

Wykonaj resztę instrukcji, która znajduje się po dwukropku;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Rincewind

Początkujący

  • "Rincewind" started this thread

Postów: 4

Skąd: Warszawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Friday, 27.02.2009, 08:15

hm...



Address: 192.193.215.69

*** nplgol1-qrs10.eur.nsroot.net can't find t2.czaswojny.interia.pl: Non-existen
t domain



i co teraz? zaden z ww ip mi sie nie pojawil. czy nie mozna zrobic tak, zeby t2 dzialalo tak jak t1? wykupilem premium za polr roku zeby moc w spokoju gierkowac w pracy a tu lipa :( da sie to zrobic tak, zeby nie ingerowac w pliki systemu? grzebanie w systemie moze sie wiazac z wykryciem czasu wojny i z zablokowaniem tej stronki u nas przez administracje. BW juz mi zablokowali :(

Cytat

C47 napisał(a)
myślenie nie boli, a ty znowu potwierdzasz, że chyba niektórzy profilaktycznie nie myślą w razie tego bólu...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Rincewind" (27.02.2009, 08:33)


27

Friday, 27.02.2009, 08:40

To nie zależy od nas - wasze serwery DNS nie odświeżyły się jeszcze (czyli kojarzą domenę z nieaktualnym adresem IP).
Ustawienia naszego serwera nie mają tutaj nic do rzeczy.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Rincewind

Początkujący

  • "Rincewind" started this thread

Postów: 4

Skąd: Warszawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Friday, 27.02.2009, 08:43

a jest jakakolwiek szansa ze to sie zmieni? :) troche tak glupio siedziec w robocie i pracowac :)

Cytat

C47 napisał(a)
myślenie nie boli, a ty znowu potwierdzasz, że chyba niektórzy profilaktycznie nie myślą w razie tego bólu...

29

Friday, 27.02.2009, 09:00

Możesz spróbować podanych przez nas sposobów albo... czekać.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Rincewind

Początkujący

  • "Rincewind" started this thread

Postów: 4

Skąd: Warszawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 27.02.2009, 09:15

no to trudno, ale przynajmniej mam ochronke przed atakami, to mi sie surki troche uzbiera na wieczor :) z mojej strony temat moznaby juz zamknac :)







edit: literowki

Cytat

C47 napisał(a)
myślenie nie boli, a ty znowu potwierdzasz, że chyba niektórzy profilaktycznie nie myślą w razie tego bólu...

31

Friday, 27.02.2009, 19:14

Pomogła, na dzień.... Dzisiaj sytuacja znowu sie powtórzyła i ani usuwanie ciasteczek i pamieci podrecznej nie pomogło ani odświerzanie dnsów , a adres jest poprawny : 193.200.241.64.
Więc teraz co Panowie doradzają ?

32

Friday, 27.02.2009, 19:16

Mi tez dzisiaj nie dziaałało to jeszcze raz spróbuj wszystko od nowa. Czyli cały post Konrada.

33

Friday, 27.02.2009, 19:22

udało mi się w końcu wbić.... niestety moje szczęście nie trwało nawet 5 minut i sytuacją się powtórzyła.....

p.s. jak już wcześniejszym poście napisałem, próbowałem "sposobów Konrada " i kilku swoich.

34

Friday, 27.02.2009, 19:26

No to tylko podaj swoje ID i czekaj na administrację.

35

Friday, 27.02.2009, 20:49

caly czas mi chodzilo ok a tu nagle :

404 - Not Found

EIDT: flushdns pomogl.

36

Friday, 27.02.2009, 21:11

No mi niestety nic nie chce pomóc, co zresztą staje się dla mnie powoli irytujące... Irytujące było by jeszcze bardziej gdybym wcześniej zdążył wykupić premium. Ale cięgle mam nadzieje że jednak ktoś się zainteresują moim problemem i pomoże mi go rozwiązać. Rozumiem że jest piątek wieczór wiec spróbuje jeszcze poczekać aż ktoś kompetentny zauważy mą prośbę. A tym czasem udam się na piwo bo widzę że już dzisiaj są nikłe szanse na granie. Ubolewam tylko nad faktem że przez to spadnę z pierwszej 20 na końcowe pozycje.... choć z drugiej strony jak sytuacja sie bedzie powtarzać to dla własnego spokoju podaruje sobie tą gre.
Nidalf T2

37

Friday, 27.02.2009, 22:03

A mi nic się nie udało zmienić w systemie i raz się udaje wejść do gry a raz nie.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

38

Friday, 27.02.2009, 23:33

to skandal



Nie no sorry ale czegoś tutaj nie rozumiem. I nie mam zamiaru być upierdliwy, ale to że mamy grzebać w ustawieniach systemowych żeby działała jakaś gra przeglądarkowa to jest przegięcie. Szczególnie że serwer T1 działa bez zarzutu.
Pisze to dlatego że tez od rana nie mogę się zalogować bo cały czas mi wywala błąd.


Co mamy zrobić? Wsiąść w pociąg i pojechać ci grzebać w ustawieniach systemowych?
moim zdaniem powinniscie te bledy naprawic ja tez nie moge sie zalogowac dzis weszlem tylko 2 razy to jakis zart!!!!!!!

Rolff

Początkujący

Postów: 2

Skąd: Hel

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Saturday, 28.02.2009, 12:13

A mi dziala jakis czas , za chwilke nie dziala , a jak znow dziala to dziwnym zbiegiem okolicznosci mialem wlasnie atak :)
i tak za kazdym razem :)
chyba admini i ich koledzy chca sobie ponabijac pkt
macie tez tak ze akurat w tym czasie jak wam nie dziala to was atakuja ?
moze to wlasnie cos z tym jest nie tak , ze w momecie ataku serwer cie niewpuszcza a jak juz jest po to mozna wejsc
ja moge grac ale jak mnie atakuja to nie da sie zalogowac, dobrze ze nic nie zyskuja tymi atakami :)

spokojnie s1 dziala a na poczatku tez byly problemy , admini nabija pkt i potem bedzie dzialalo juz bez zarzutow :)

40

Saturday, 28.02.2009, 13:35

LOLLLLLLLLLLLLLLLL

A mi dziala jakis czas , za chwilke nie dziala , a jak znow dziala to dziwnym zbiegiem okolicznosci mialem wlasnie atak :)
i tak za kazdym razem :)
chyba admini i ich koledzy chca sobie ponabijac pkt
macie tez tak ze akurat w tym czasie jak wam nie dziala to was atakuja ?
moze to wlasnie cos z tym jest nie tak , ze w momecie ataku serwer cie niewpuszcza a jak juz jest po to mozna wejsc
ja moge grac ale jak mnie atakuja to nie da sie zalogowac, dobrze ze nic nie zyskuja tymi atakami :)

spokojnie s1 dziala a na poczatku tez byly problemy , admini nabija pkt i potem bedzie dzialalo juz bez zarzutow :)
jak to ma tak wygladac tu h... im w d... oni powinni starac sie zrby bylo jak najwiecej graczy z tego maja kase a nie zebysmy my sie prosili o gre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!