Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Rincewind

Początkujący

  • "Rincewind" started this thread

Postów: 4

Skąd: Warszawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 27.02.2009, 08:42

Oddam konto t1

mam do oddania konto kumpla, ktory stracil zainteresowanie gra.



3 epoka 3 wioski do rozbudowy (stoja tam jako tzw pustaczki :)) aktualnie 587 w rankingu ponad 184k pkt. jeden bohater na 16 poziomie ( oczywiscie do wskrzeszenia) zrobiony na palna



przekonaj mnie, dlaczego to akurat Tobie mam oddac to konto :)



do adminow:

zasiadlem z tym kontem raz, zeby moc opisac konto bo nawet nie wiedzialem w jakim jest stanie :)

Cytat

C47 napisał(a)
myślenie nie boli, a ty znowu potwierdzasz, że chyba niektórzy profilaktycznie nie myślą w razie tego bólu...

2

Friday, 27.02.2009, 20:51

ja chetnie przejme twoje konto mam dosc duze doswiadczeniew time edge...... aktualnie gram na koncie 24k pkt bo moje stare uleglo kradziezy oraz kasacji ;/.......



wiem co i jak w tej grze dlatego prosze o przekazanie wlasnie mi tego konta



z gory dziekuje i pozdrawiam

Rincewind

Początkujący

  • "Rincewind" started this thread

Postów: 4

Skąd: Warszawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 01.03.2009, 20:10

jak nikt sie nie zgłosi do jutra do 21 zaloguje sie na to konto, zmienie haslo i niech Gooli sprawdzi PW na forum

Cytat

C47 napisał(a)
myślenie nie boli, a ty znowu potwierdzasz, że chyba niektórzy profilaktycznie nie myślą w razie tego bólu...

4

Monday, 02.03.2009, 21:23

widze ze nikt sie po konto nie zgłosil wiec wydaje mi sie ze ja je powinienem otrzymac.....22 min temu :rotfl:

Rincewind

Początkujący

  • "Rincewind" started this thread

Postów: 4

Skąd: Warszawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 04.03.2009, 08:47

sorki za zwloke :) nie wchodzilem na forum.

dane masz juz nma PW :)

Cytat

C47 napisał(a)
myślenie nie boli, a ty znowu potwierdzasz, że chyba niektórzy profilaktycznie nie myślą w razie tego bólu...