Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Tuesday, 24.03.2009, 19:11

Lomnas - naprawione :P
D@nio - dodane pokazywanie miejsc gdy raport jest spoza top10


Link : http://alkuzad.t35.com/Raportownik Alpha v.1.4.2.rar

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Tuesday, 24.03.2009, 20:12

Wszystko śmiga :thumbsup: Kto mnie na rexiu pobije?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

43

Saturday, 28.03.2009, 23:54

Pod adresem http://alkuzad.t35.com/db.php mozecie znalezc podsumowanie z dnia dzisiejszego - 68 raportow.

Wielkie podziękowania naleza sie Lomnasowi bo z tego co widze to wiekszosc raportow jest jego. Jesli komuś chciałoby się policzyć to może ściągnąć listę z http://alkuzad.t35.com/db.txt

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Sunday, 29.03.2009, 06:14

Wszystko ładnie i pieknie tylko brakuje mi jednej informacji. Mamy tutaj system drzewkowy np. jaskinia->poziom 1-> Anioł (ilość raportów). Miłoby było jakby już na poziomie jaskini był również wgląd w ilość zapisanych raportów dla danej lokacji lub też dla poziomów - jeżeli oczywiście jest to możliwe.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

45

Sunday, 29.03.2009, 10:20

Jeszcze było by fajnie jak by segregowało po ilości punktów a nie alfabetycznie bo chcą zobaczyć jakie ma się miejsce trzeba patrzyć na punktacje każdego raportu.

46

Sunday, 29.03.2009, 11:15

Dodane liczniki

zaznaczam tez ze baza danych jest z 28.03.09 z godziny 23 i dopóki nie wydam nowszej wersji raportownika to baza musi być uaktualniana ręcznie - pobieranie danych trwa jakieś 10-15 min chociaż pracuje nad przyspieszeniem programu :)

Statystyki ilosciowe:
19 (27%) - Lomnas
11 (16%) - rumi_PL
11 (16%))- Pain
10 ( 14%)- Anashi
3 (4%)- darkblind
3 (4%)- Michoxx
3 (4%)- SeQuncer
3 (4%)- LouisCypher
1 (4%)- sawbar
1 (1,5%)- Jiraya
1 (1,5%)- robertpkt
1 (1,5%)- Drastic
1 (1,5%)- Kramer

-----------Raportownik TE - 1.5-----------

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Alkuzad" (29.03.2009, 13:28)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Sunday, 29.03.2009, 22:09

A da się coś zrobić żeby akceptował też raporty z drugiego serwera?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

48

Sunday, 29.03.2009, 22:34

Oczywiscie , jednak lepiej byloby rozdzielic to na 2 serwery ftp. Założę konto na t35 albo na innym hostingu i wystarczy zmienic konstrukcje warunku sprawdzajacego poprawnosc danego linka i drugi warunek ktory laczy z odpowiednim FTP.

Najnowsze dane pobrane - ponad 100 raportow ! oby tak dalej :)

Lomnas - 34 (33%)
rumi_PL - 11 (11%)
Pain - 11 (11%)
Anashi - 10 (10%)
Głupek - 7 (7%)
SeQuencer -5 (5%)
Mlaskacz - 4 (4%)
jjj - 3 (3%)
darkblindr - 3 (3%)
Michoxx - 3 (3%)
LouisCypher -3 (3%)
Jiraya - 1 (1%)
Eragon - 1 (1%)
sawbar - 1 (1%)
robertpkt - 1 (1%)
NEKR0MANTA - 1 (1%)
Kramer - 1 (1%)
DrastiC - 1(1%)

-----------Raportownik TE - 1.5-----------

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Alkuzad" (29.03.2009, 22:52)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Monday, 30.03.2009, 07:02

Znalazłem buga - problem związany z wyświetlaniem polskich liter.
Przez to nie można wejść na stronę z raportem - po odpowiednim manualnym wprowadzeniu polskich liter link działa.

Wieża Kości -> Poziom 2 - > Nieumarły (4) -> G�upek.10Leg.50.htm

Może można wprowadzić zamienniki np. ł=l, ó=o, ś=s itp. ?
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Monday, 30.03.2009, 07:41

Wieża Kości -> Poziom 2 - > Nieumarły (4) -> G�upek.10Leg.50.htm


404 ERROR: FILE NOT FOUND
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

51

Monday, 30.03.2009, 07:54

Nie wiem czy to tak ma być ale reportownik często piszę że "Ten raport już dodałeś", na początku myślałem że to ja ładuję stare raporty ale pisze on tak ponieważ jest już raporcik z tą samą ilością pkt.

52

Monday, 30.03.2009, 17:52

VeiN , LaCroiX - zmieniony rodzaj strony kodowej strony "db.php" z "UTF-8" na "Windows-1250" (na "iso-8859-2" "ś,Ś" nie działają).No cóż - wada zagranicznego serwera i Delphi które nie chce zapisywać pliku w UTF-8.

Michoxx - obecnie sprawdzane sa tez nicki bohaterow wiec po prostu zrobiles lokacje tak samo dobrze :P Zeby to poprawić trzeba by używać liczb rzeczywistych co mogłoby spowodować zamieszanie ze względu na konieczność rozdzielenia jedności od reszty (inaczej 1,25pkt to byloby to samo co 125 pkt :P).

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


53

Monday, 30.03.2009, 18:43

Michoxx - obecnie sprawdzane sa tez nicki bohaterow wiec po prostu zrobiles lokacje tak samo dobrze :P Zeby to poprawić trzeba by używać liczb rzeczywistych co mogłoby spowodować zamieszanie ze względu na konieczność rozdzielenia jedności od reszty (inaczej 1,25pkt to byloby to samo co 125 pkt :P).
Czyli z tego co piszesz wynika że po jakimś czasie beda brane pod uwage tylko raporty z dużą liczba punktów lub te z mała bo jak patrzyłem po tych raportach to większość zawiera sie w pewnym przedziale punktowym. Weżmy np. Gniazdo T-rexa poziom 4 Anioł przedział punktowy od 89 do 108 a biorąc pod uwage poziom bohatera 13 czyli jeden z początkowych poziomów w starożytnośći dużo większych wyników raczej nie bedzie czyli po jakimś czasie ten przedział się zapełni i bedą przyjmowane tylko raporty odstające od normy że tak sie wyraże. Popraw mnie jeśli sie pomyliłem.

Ale wniosek mój jest taki że po jakimś czasie kiedy twój programik zrobi sie bardziej popularny przedziały sie zapełnią to większość raportów nie bedzie przyjmowana do serwera.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (30.03.2009, 18:55)


54

Monday, 30.03.2009, 19:51

Algorytm punktujacy jest zooptymalizowany tak by wylaniac jak najslabszych bohaterow z jak najmniejszym wojskiem kontra jak najwieksza obstawe ktorzy zaliczyli dana lokacje. Raportownik ma pelnic taka sama funkcje jak dzial Lokacje specjalne - ma pokazywac jak najlepiej zaliczac dane lokacje.

Zastanawiam sie nad wprowadzeniem funkcji automatycznego pobierania linkow ,ale do tego bedzie chyba potrzebna ankieta wiec to juz pozniej.

ja w staro startowalem z 7 lvl :P

>>update db - 118 raportow<<

-----------Raportownik TE - 1.5-----------

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Alkuzad" (30.03.2009, 20:20)


55

Tuesday, 31.03.2009, 22:30

Czekam z niecierpliwością na obsługę t2. I jeszcze taka mała propozycja czy program mógłby robić jakiś log? tak żebym widział co się dzieje i co się działo? Bo próbowałem załączyć raport i chwile zająłem się czymś innym. Teraz nie wiem co się stało z raportem bo lista jest pusta i nie wiem o co biega podejrzewam że raport się nie załapał ale takiej informacji nie dostałem. mógłby być wpis albo w linkach albo w osobnym logu.

Jeśli będziesz potrzebował pomocy w pisaniu programu to daj znać(jestem z zawodu programistą) co prawda brakuje mi czasu ale w miarę możliwości mogę coś sklepać.

EDIT:

Raport się załapał bo jest na serwie ale lista pusta.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "AdamDante" (31.03.2009, 22:42)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Tuesday, 31.03.2009, 22:39

Raportownik ma pelnic taka sama funkcje jak dzial Lokacje specjalne - ma pokazywac jak najlepiej zaliczac dane lokacje.
Właściwie to w założeniu powinien lepiej to pokazywać :). W pierwotnej formie najbardziej cenne są raporty, w których jak najsłabszym herosem i obstawą pokonamy jak najsilniejszych przeciwników. Moim zdaniem to jest najlepsza konfiguracja gdyż dzięki temu można znaleźć etap, na którym mamy minimum wymagań do zaliczenia najtrudniejszej wersji danej lokacji.

Na ten moment najistotniejsza jest automatyczna aktualizacja strony raportownika (np. co 4h lub po automatycznie po dodaniu raportu). To powinno rozwiązać część problemów.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

57

Wednesday, 01.04.2009, 08:16

Adam Dante - dodam odpowiednia informacje do paska statusu.

Żeby sie za to wszystko zabrać trzeba miec troche czasu a szkola niestety pochlania go troche :P

P.S a czy masz jakies doswiadczenie z Delphi ? Czy samo C++ ?

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


58

Wednesday, 01.04.2009, 12:32

w Delphi nie pisałem niestety, jedynie C, C++, C#, JAVA.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

59

Thursday, 02.04.2009, 14:57

http://alkuzad.t35.com/db.php


El-Dorado (1)

coś tu źle podlinkowane bo pokazuje inne lokalizacje.

Edit:
No właśnie o eldorado mi chodziło, źle zrobiłem copy :)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (02.04.2009, 15:10)


60

Thursday, 02.04.2009, 15:07

eldorado 1 jest tez zle zrobione - pokazuje grote zla 7 lvl.