Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

wizawi

Początkujący

Postów: 4

Skąd: Gdzies tu

  • Wyślij prywatną wiadomość

141

Wednesday, 18.08.2010, 17:22

szkoda ze zapal wygasł, program pobrałem ale przy próbie wrzucenia raportu pisze ze lokacje niezaliczone nie będą wysyłane na server. :( chociaż lokacja jest zaliczona http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=19544251&key=af9810341a

142

Wednesday, 18.08.2010, 22:52

Jest to mała literówka. Nie tylko lokacje niezaliczone ale i te które mają 0 lub mniej punktów. Możliwe też, że kod html raportów się zmienił i może program coś źle wylicza.

Możesz to sprawdzić bo w 1 poście są wzory jak program oblicza punkty. A ja nawet nie wiem czy mam źródła programu bo dysk padł a na płytkach nie wiem czy mam nową czy starą wersję a było to tak dawno, że jeszcze nie umiałem korzystać z SVN, Mercuriala czy chociażby Dropboxa. Zresztą kodu nie mogę upublcznić bo są tam wbite hasła na serwery hostujące wyniki także ktoś "mądry" mógłby wszystko pokasować. Jednakże jeśli miałbym źródła i znalazłby się ktoś kto zna Delphi i połapałby się w tym długim i brzydkim kodzie to może dałbym źródła :P

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

143

Wednesday, 25.08.2010, 09:49

a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

144

Wednesday, 25.08.2010, 15:33

azachiel666
jak podajesz linka do jakieś wiadomości to po skasowaniu u ciebie tej wiadomości nie jest już ona widoczna. tak wiec kliknij sobie na twój link i sam zobaczysz.
jak już dajesz linka na forum to wypadałoby go jakiś czas potrzymać u siebie w wiadomościach lub przenieść do zapisanych.

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

145

Thursday, 26.08.2010, 11:00

przepraszam podam dzisiaj jeszcze raz bo wlasnie napadam na jaskinie
oto i link
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=efee3fd93a
i tak mam ciagle w kolko juz 4 raz napadam :)
przynajmniej mi sie nie nudzi :)
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "azachiel666" (26.08.2010, 11:36)


czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

146

Thursday, 26.08.2010, 20:35

z czystej ciekawości się zapytam - po co ci szaman skoro nie wynalazłeś leczenia?

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

147

Thursday, 26.08.2010, 21:48

szaman robi w ekipie za nadwornego błazna :P

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

148

Thursday, 26.08.2010, 22:13

jako dodatkowy tragaz :)
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

149

Thursday, 26.08.2010, 22:13

było wolne miejsce to poszedł. Co ma sam w wiosce siedzieć jak może sobie zwiedzić kawałek lokacji. :) Nie ale tak na serio to on jest nowy i nie ma się co śmiać wy też na początku nic nie wiedzieliście. Azachiel, gdybyś przeczytał toturial to byś znał odpowiedzi na 80% pytań które tu zadajesz i jeszcze zamierzasz zadać.


azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

150

Wednesday, 01.09.2010, 10:17

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d284c6fdaa

teraz lepiej ?
mam szamanskie zaklecie i wszystkie jednostki zbadane oprucz tej ostatniej co musze miec 10 totemow i 10 jaskin :)
wiem ze w jaskini poziom 3 bede mial cyklopa ale gdzie to drugie monstrum mam znalezdz ?...niemam pojecia ale pewnie bedzie w lokacji portal mocy na pierwszym lub drugim poziomie...
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

151

Saturday, 04.09.2010, 19:57

no tak średnio. Dowal dowodzenie do 10 i Choć z 10 Mastodontami na 3lvl jaskini. Drugie monstrum znajdziesz w Portalu Mocy 2lvl on jest trudniejszy. Na niego z kolei najlepsze są młode wilki najlepiej 10 sztuk.


azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

152

Saturday, 04.09.2010, 22:14

spoko dzieki..ja latam z 6 mastodontami i 3 wilkami na jaskinie 3 poziom dostaje 1 reputacji i 100 ptk. rozwoju a tu jest link do tego


http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=21b0e8f2d3
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "azachiel666" (05.09.2010, 11:21)


153

Sunday, 20.02.2011, 19:20

Przy próbie wysłania raportu wyskakują mi dwa komunikaty ( na przemian albo jeden albo drugi):
1. próba połączenia z serwerem nieudana. Spróbuje jeszcze raz za 10 sekund. - przełączałem tryby passive/ active na obu to samo
2. dbbak.txt:Forbidden filename

próbowałem wysłać raporty na jukatan.
T2 - Cichy

154

Wednesday, 23.02.2011, 21:34

Po krotkim tescie:

-hosting nie padł
-pliki wszystkie są
-hasło zostało raczej to samo (nie pamietam dokladnie ale wydawalo mi sie ze wlasnie takie bylo)

Miło by było gdyby ktoś jeszcze potwierdził ten błąd. Można wykluczyć wady parsera bo błedy str2int nie wystepuja. Może ktoś chciał zmienić pliki akurat w tym samym momencie i nie weszlo ? Kto wie :P

Tak dużo czasu minęło, że jedyne co kojarzę z plikiem dbbak.txt to ze mial byc zabezpieczeniem na wypadek gdyby sie skasowal plik db.txt i zawiera tyle wpisow co w db.txt -1.

Aktualnie siedze na linuxie i nie dziala tu IE. Jesli ktos bylby tak mily i zapodal dzialajacego linka do raportu z jukatanu i zapisal go to byloby latwiej. Potem sprawdze jeszcze chmody.

Sprawdz firewall i wszystkie blokady dla FTP.

Btw. Nie dawalem Ci kruczy hasel na FTP ?

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


155

Wednesday, 23.02.2011, 23:01

Potwierdzam, z tym że mi wyskakuje tylko to: dbbak.txt: Forbidden filename

Wszystko jest ok parsuje, potem łączy z FTP wyskakuje że połączono, jest wynik, nazwa lokacji ilość woja i nagle wyskakuje to co wyżej napisałem, a wynik sie nie zapisuje na FTP.

Nie wiem czy o to Ci chodziło ale masz linka:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=121462a093

Mam go cały czas w zapisanych

156

Thursday, 24.02.2011, 14:53



Ehh, napisze wieczorem do supportu ale jesli to nie wypali to bedziecie musieli zapomniec o raportowniku :P No chyba ze ktos (a moze nawet ja :P) wyedytuje hexem adres ftp na inny. Ale nie porzucajmy nadziei ^^

EDIT:
http://www.helpingwebmasters.com/free-ho…om-t3908.0.html

Dosc szybko sie skapneli ze tak powiem - ten czlowiek mial problemy w 2009 a raportownik przestal dzialac w 2011 xD

Tak więc nie sądze by się udało z tym serwerem. Sprawdze czy da sie wyedytowac Hexem cos. Jednak jak zdazylem po forum przepatrzeć mało osób już gra w TE, a nawet jeśli to czy nie ma tu nikogo z zdolnościami PHP+MYSQL ? Przez te kilka lat nauczylem sie troche rzeczy i nie robil bym juz tego w delphi ale niestety mam 2x mature rozszerzona a zostalo niewiele czasu takze nie ma jak napisac niczego :P

Edit2:
Po wstepnym sprawdzeniu w ghexie adresy ftp nie powinny być ciężkie do przerobienia na inny serwer. Jednakże wiąże się to też z przenosinami i więc nie jest to szybka operacja. Ktoś chetny na bycie opiekunem projektu ? :P (oczywiscie caly czas KruczoCzarny ma moje gg takze stad te dosc szybkie odezwy na forum :P)

-----------Raportownik TE - 1.5-----------

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Alkuzad" (24.02.2011, 21:58)


157

Friday, 04.03.2011, 21:19

Z tego co widze to ktos mily odblokowal transfer i juz widze pierwsi ochotnicy do wklejania sie znalezli ale nikt nie napisal :P

Przez kilka dni bezskutecznie probowalem pobrac pliki na komputer - FTP zamula i sie rozlacza a przez PHP tez sa problemy - funkcja zip nie działa. A bez kopii bazy to nie ma co mowic o przeniesieniu z tego syfiastego t35.

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


158

Sunday, 06.03.2011, 08:03

Potwierdzam, wszystko działa bez zarzutu, wklejałem raporty na t2.
T2 - Cichy

159

Tuesday, 05.04.2011, 14:20

Raportownik umarł :P

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

160

Tuesday, 05.04.2011, 18:32

tak jak cała ta gierka ;(