Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 01.03.2009, 21:17

problem z licznikiem czasu i nie tylko

dzisiaj od rana nie działają mi liczniki czasu na T2

dokładnie wygląda to tak że mam np 900s do końca akcji i nic sie nie dzieje. Jak odświerzę to pojawia sie np 840s.

nie byłby to problem ale nie mogę również zmieniać składu armii co już jest dość drażniące.

Dodam że używam mozilli i że na T1 ten problem nie występuje

nie występuje również na T2 jak zaloguję sie przez exporera (ale tam sza to nie mogę zajrzeć np na ranking bohaterów (wogóle nie pojawia sie odpowiedni przycisk) no i w pracy nie mogę korzystać z exporera wiec jutro bedę miał wiekszy problem)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 01.03.2009, 21:26

Spróbuj usunąć ciasteczka i przeczyścić pamięć podręczną Mozilii.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Sunday, 01.03.2009, 21:26

ja mam to samo ale od jakis 2 godzin, i tez mnie to denerwuje przez glupi brak mozliwosc zmiany skladu woja stracilem 3 dzieciecych mastodontow

4

Sunday, 01.03.2009, 21:27

he własnie sam na to wpadłem

szkoda tylko że już po napisaniu postu :)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 01.03.2009, 21:27

Daj znać czy pomogło.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)