Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 01.03.2009, 22:30

Pomoc w rozwoju bohatera

Bardzo prosze o pomoc w bardzo pilnej dla mnie sprawie...



A więc rozpoczynając gre zdecydowałem się na bohatera nekromante. Nie sadziłem że zdoła ona zainteresowac bardziej niż Bloodwars i przydzielanie punktów statystyk bohatera potraktowałem troszke po macoszemu. I tak mam teraz hero bez umiejętności latania i z 1 pkt dowodzenia... Jak mógłbym to nadrobic? Jest jakaś lokacja specjalna gdzie jednak mógbym dac rade?

Z góry dziękuje za pomoc

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 01.03.2009, 22:35

Jeżeli masz Hero na 1 poziomie to masz możliwość resetu bohatera. Stracisz całe zdobyte doświadczenie ale początkowy 1000 będziesz mógł rozdzielić od nowa.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Sunday, 01.03.2009, 22:46

Wielkie dzięki!!!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 01.03.2009, 22:56

Nie ma za co:)
//Zamykam.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)