Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 04.03.2009, 11:45

Pomocnicze Tabele reedycja (Zwoje, Armory, Bronie)

Chciałem najpierw przerobić tabele Mkotul, ale w końcu napisałem własne (bazując na jego ;) ) :

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=p…e2dhgJve8FiVOUg

Z biegiem czasu postaram si, także dodać potwory itd. 8)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 04.03.2009, 14:24

Temat przypinam. To chyba do tej pory najpełniejsza lista przedmiotów na forum.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Wednesday, 04.03.2009, 14:30

Tylko jeszcze dodaj Kirys nie 25 df, a 35 i do szyji dodaj amulet +5ini

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 04.03.2009, 14:35

Kosa Biała dwuręczna
Atak Bohatera +45
Obrona Bohatera +20
Inicjatywa Bohatera +20
Umiejętność Władania Bronią Białą: 12
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Wednesday, 04.03.2009, 17:24

Aktualizacja

P.s. Jakbyście wiedzieli w jakich epokach lecą rzeczy, bo tego nie mogę sprawdzić (jestem w 2 epoce). Informację zdobywam z Forum (Sprzedam, Kupię, Wycena) lub z aukcji już zakończonych, jakby ktoś coś miał lub zauważył coś co mi uciekło uwadze to proszę o info w temacie.

P.s. ' Myślałem o kolorkach przy czarach (klątwy, nasz odział, nasz hero, summon, czar destrukcyjne itd), żeby łatwiej szukać, ale straszna się robi kolorowanka. Wydaje mi się ze tak jest najbardziej przejrzyście.

6

Wednesday, 04.03.2009, 17:43

Zbroja skórzana 1 era
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f28433749f
na dowód :D
a i chyba słyszałem cos o pawężu, ale nie wiem jakie staty daje

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (04.03.2009, 17:57)


7

Tuesday, 10.03.2009, 12:13

W wycenie pojawił się prefiks do dystansowych
Orientalna
AA bohatera +12, Atak bohatera +12
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

8

Tuesday, 10.03.2009, 12:43

Dodałem dwa prefiksy i dwa zwoje:
(Ofiarny ) dla hełmów
Orientalny (bronie miotane dwuręczne )
Zwój anatema (magia życia)
zwój odnowa (magia żywiołów)


Czy kojarzy ktoś pawęż? Coś mi się kojarzy, że takie coś widziałem, ale za nic nie mogę teraz tego znaleźć nigdzie.

P.s. Czy ktoś już sprawdził jak działają klątwy na cały oddział? Czy to działa na wszystkie jednostki przeciwnika, czy na jednostki w danej armii (tylko jedna dostanie minus jeśli dwie armie są w osadzie) czy tylko na grupę (jednostka zajmują jeden "slot", np 300 procarzy z 2 armii)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 11.03.2009, 18:52


To jeszcze Demoniczny na dokładkę;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

10

Thursday, 12.03.2009, 17:50

Mistyczny napierśnik


z powodu takiego zwiększenie dropu prefixów pytanko dla adminów to wasza robota?

EDIT:
następny nowy pref


a i amulet to chyba 4 erra jest ale pewien nie jestem

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (15.03.2009, 18:55)


11

Sunday, 15.03.2009, 22:16

nie ty jesteś dzieckiem szczęścia :P mi jakoś nic z prefixem nie leci


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

12

Monday, 16.03.2009, 07:29

to nie mi leci tylko na aukcji znalazłem

13

Monday, 16.03.2009, 08:35

a ja znalazłem wreszcie upragniony pawąż ;)

Dzięki za pomoc szczególnie D@anio, a co do szczęścia to mi wypadły jak na razie 3 itemy z prefiksem (dworska hakownica, wzmocniony napierśnik i miękkie buty) resztę też znajduje na aukcjach ;) A co do wzmożonej ilości prefiksów to wydaje mi się ze też przyłożyli do niej ręke admini ;). Prefiksy wszystkie, można zobaczyć klikając w aukcjach przy szukaniu przedmiotów z prefiksem, wydaje mi się że ich ilość wzrasta, a przynajmiej wzrośnie patrząc na niektóre "braki".
Obecnie wyczekuje pierwszego tomahawk'a z prefiksem ;) Stawiam ze to będzie "zabójczy" i będzie to bardzo zbliżony bonus do "grzmiącego". Możliwe ze będzie więcej dodawać ataku (jakieś +5 p lot +2 i z 4 do inicjatywy).

A tak nawiasem mówiąc czekam na prefiksy, które dadzą moc taką co bużuteria (przyrost bonusu związany z levelem hero), to bardo urozmaici grę, i myśle że w 6 już można ich oczekiwać.

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Monday, 16.03.2009, 13:31


15

Monday, 16.03.2009, 16:11

urbi jak masz screena paweęża to mógłbyś wkleic go tu

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 16.03.2009, 16:12

Wygląd Itemów ze względu na epoki
Lepiej tu niech wklei obrazek;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

17

Wednesday, 18.03.2009, 05:16

Nie posiadam pawęza znalazłem go na aukcji ;) A obrazek z aukcji chyba nie posiada odpowiedniej jakości do wklejenia go do powyższego tematu ;(

18

Wednesday, 18.03.2009, 10:58

a ja znalazłem wreszcie upragniony pawąż ;)
sam jesteś pawąż (to mutacja pawia i węża ?)

jesli już to "upragnioną pawęż"
pawęż - rodzaj żeński, tarcza (pomijam kwestie techniczne)

ludzie zacznijcie pisać po polsku a jak nie potraficie używajcie edytora (firefox ma na pokładzie)

19

Wednesday, 18.03.2009, 11:22

Mój błąd, a co do edytora firefox to zobacz czy podkreśla na czerwono "pawąż" i następnie wygłoś swoje mądrości.
Odnośnie twojej niewiedzy to słowo pawąż oznacza: gruby drąg do przyciskania trawy, siana, zboża na wozie lub noszenia ciężarów; pawąz, pawęż (regionalnie) (dlatego firefox tego nie podkreśla).

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie zasad języka polskiego, odsyłam do ludzi z SJP.pl (słownik ortograficzny, języka polskiego, wyrazów obcych i słownik do gier w jednym)

http://www.sjp.pl/co/paw%B1%BF

Jest tam nawet przypisek, że "pawąż" oznacz taka wielką tarczę, ale jakoś mi ta nazwa nie pasuje chociaż język polski jest żywy i się ciągle zmienia...

20

Wednesday, 18.03.2009, 11:33

ale w tym przypadku chodzi o tarczę a nie o żaden drąg (nie bierz poważnie znaczeń słów ze słowników internetowych bo wiekszość jest pisana przez totalnych noobków), tarczę nawet dosyć specyficzna i od średniowiecza jej nazwa nie uległa zmianie, pawęż, pawężka, pawęza, paveska litevska (lit.), pavise, pavese (łac.)

jeśli już to lookaj tu chociaż są spore nieścisłości http://pl.wikipedia.org/wiki/Paw%C4%99%C5%BC_(tarcza)

edit
ta uwaga o pisaniu po polsku nie była osobista, ot tak przy okazji po prostu jako wypadkowa z tysiąca postów które jak się czyt to ręce, nogi i rajty opadają