Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 04.03.2009, 17:28

koniec ?!

takie mam pytanko ..... fajnie się gra , jednak zastanawiam się czy ta gierca ma jakiś koniec ?? nie twierdzę że mi się do końca spieszy , ale każda gra jakoś się kończy :D przecież trudno sobie wyobrazić 20 epokę :P i 1000000000000 punktów :D może założyć jakiś cel tej gry ?? proszę o opinie

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 04.03.2009, 17:30

Epok jest 6...
A koniec? Być najlepszym. W jakiej kategorii? W takiej, jakiej masz szansę:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Wednesday, 04.03.2009, 17:35

no chciałbym , ale wystartowałem z 4-ro miesięcznym opóżnieniem i muszę się mocno spinać aby nadrabiać ........... martwię się że najlepsi (czy bardziej :najdłużej grający) po prostu znudzą się ....... i nie będzie do kogo równać :( jak mówi przysłowie :żeby gdzieś dojść , trzeba najpierw wstać , ale gdy idziesz to musisz wiedzieć dokąd :P pozdrowionka :)

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 04.03.2009, 22:16

ech - nie przejmuj się ;) w tej chwili 4 epoka jest zaporowa - a jeszcze 2 zostały ;P A z tego co widzę to poniektórzy siedzą w 4 epoce już 4 miesiąc

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 04.03.2009, 23:08

Ja bym się o to na twoim miejscu nie martwił. Przyjemniej jest raczej czerpać przyjemność z gry niż myślenie o tym żeby jak najszybciej dobić do końca ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 04.03.2009, 23:23

lomnas bycie najlepszym w tej grze to chyba nie ten kierunek. w tej grze nie ma miejsca na rankigowiczów. jak ktoś trzepie ranking to znaczy ze ma klapy na oczach. a co do końca. mam nadzieje ze nigdy sie nie skonczy bo po epoce 6 zawsze moze byc 7 i 8.

pozdro
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 04.03.2009, 23:26

Czy ja napisałem, że w rankingu? A celów może być dużo...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 06.03.2009, 15:42

RE: koniec ?!

nie twierdzę że mi się do końca spieszy , ale każda gra jakoś się kończy
Przykład gry online?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 06.03.2009, 16:02

W 6 epoce pewnie będą pistolety laserowe miecze świetlne statki hiperprzestrzenne i inne bajery ;] Trudno będzie wymyślić siódmą :) A może w 7 będzie magia + technologia? Super-hiper-jądrowo-plazmowo-ogniowo-magiczna wyrzutnia mithrilowych rakiet. Jak dla mnie jest ciekawie mimo że wystartowałem jeszcze poźniej.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

10

Friday, 06.03.2009, 18:03

Ja też później wystartowałem ale zrozumiałem że tu się nie gra na ranking tylko dla własnej satysfakcji bo i tan nawet jak ktoś ma 1 miejsce to po przejściu można go zjechać, a według mnie 6 epok to i tak za dużo pomyślcie sobie ilu przeciwników ze swojej epoki będzie można znaleźć w 6 epoce jak i tak dojście tam samo w sobie będzie według mnie osiągnięciem, ja na początku mojej gry postawiłem sobie za zadanie dojście do 5 epoki i pozostanie tam na stałe ale z tego co widzę to przede mną jeszcze z 8 miesięcy grania :) .


EDIT:

nie twierdzę że mi się do końca spieszy , ale każda gra jakoś się kończy
Przykład gry online?
the crims?

11

Friday, 06.03.2009, 20:26

RE: RE: koniec ?!


nie twierdzę że mi się do końca spieszy , ale każda gra jakoś się kończy
Przykład gry online?
hmm reddragons czy jakoś tak ??
z tego co pamiętam były tam ery czy coś i kończyły się chyba co 3 miechy i wszyscy startowali od nowa ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 06.03.2009, 20:57

A o to Wam chodzi... Źle was zrozumiałem, myślałem, że chodzi Wam o coś w stylu "Gratulacje osiągnąłeś 6 epokę, możesz zacząć od nowa"

A tak wogule to wymieniliście dwie gry... rzeczywiście każda się kończy. :whistling:
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

13

Friday, 06.03.2009, 22:34

Hmm... jak dojdziesz do szóstej epoki i rozbudujesz wszystkie budynki we wszystkich miastach na max, to w nagrode dostaniesz dożywotnie darmowe premium. :) Masz, koniec gry i nagroda. ;D
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

14

Saturday, 07.03.2009, 09:52

A tak wogule to wymieniliście dwie gry... rzeczywiście każda się kończy. :whistling:


chciales przyklad jednej gry, wiec o co ci chodzi? czy ty po prostu lubisz walic takimi randomowymi tekstami, zeby wykorzystac rzadko uzywana emotke?
a oprocz gier z realnym koncem polegajacym na resecie, sa tez takie w ktorych konczy sie fabula (mfo - chociaz, co kilka miechow niby cos dodja no ale ludzie szybko koncza); jest burningriders, w ktorym po zakonczeniu ligi wlasciwie jedyne, co mozesz robic to farmic techy na coraz wyzsze poziomy, ktore wymagaja coraz wiecej tygodni do opracowania i jest to raczej wegetacja, a nie gra; sa tez gry na silniku vallheru, ktore rowniez maja resety choc w wiekszosc w nieregularnych odstepach (badz zdaza skielznac przed takowym;D)
pewnie znalazloby sie tego jeszcze wiecej, ale trzeba by w tym jakos glebiej siedziec...
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Saturday, 07.03.2009, 11:32

Mfo się nie kończy po pierwsze fabuła jest nieskończona, a po drugie największym atutem mf jest PVP więc jak ma się to skończyć?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

16

Saturday, 07.03.2009, 12:20

Mfo się nie kończy po pierwsze fabuła jest nieskończona, a po drugie największym atutem mf jest PVP więc jak ma się to skończyć?


zalezy dla kogo... i prawie widac, ze przeczytales moj powyzszy post z uwaga i zrozumieniem, bo wspomnialem tam o tym, ze co jakis czas cos dodaja do fabuly, ale wiekszosc osob konczy to po tygodniu max. a cale to pvp jest tak samo urozmaicone jak w d2, tzn kazdy ma dokladnie taki sam sprzet tylko, ze tu jest go lawiej zdobyc;D i ten dreszczyk emocji wejdzie duzo critow czy nie;D chyba ze cos sie zmienilo od czasu jak tam gralem wieki temu i mialem ~120lvl;D
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

17

Saturday, 07.03.2009, 12:28

CEL !!!

JA bym zaproponował jakiś cel, a nie tylko bycie najlepszym
np. wybudowanie w ostatniej epoce czegoś...super budowli, statku kosmicznego itp.
Budowanie miało by na celu zbiórkę , zrzutę przez cały sojuż surki i obronę go przed innymi klanami
a i może jeszcze jakieś obce "COŚ" może jakieś zwierze też atakujące nasz "cud" ...itp

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 07.03.2009, 12:37

Może w 6 epoce będzie można wybudować na końcu statek kosmiczny. I dzięki nie mu możesz "polecieć" na trzeci server, który będzie wyglądał trochę inaczej i będzie można do niego dostać się tylko w taki właśnie sposób. Będą na nim tylko kilka epok. Ale np. będziemy zaczynać od przyszłości Oo
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

19

Saturday, 07.03.2009, 12:37

No wtedy byłoby ciekawiej, może admistracja przemyśli to :D
Ale we wszystkich grach spotkałem się z jednym i tym samym celem : byc najlepszym. To po kilku miesiącach bycia najlerpszym gra się nudzi i kasujemy konto.

20

Saturday, 07.03.2009, 17:43

No wtedy byłoby ciekawiej, może admistracja przemyśli to :D
Ale we wszystkich grach spotkałem się z jednym i tym samym celem : byc najlepszym. To po kilku miesiącach bycia najlerpszym gra się nudzi i kasujemy konto.
No to widocznie w [ciach] nie grałeś :P .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (09.03.2009, 14:15)