You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, March 4th 2009, 5:28pm

koniec ?!

takie mam pytanko ..... fajnie się gra , jednak zastanawiam się czy ta gierca ma jakiś koniec ?? nie twierdzę że mi się do końca spieszy , ale każda gra jakoś się kończy :D przecież trudno sobie wyobrazić 20 epokę :P i 1000000000000 punktów :D może założyć jakiś cel tej gry ?? proszę o opinie

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

2

Wednesday, March 4th 2009, 5:30pm

Epok jest 6...
A koniec? Być najlepszym. W jakiej kategorii? W takiej, jakiej masz szansę:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Wednesday, March 4th 2009, 5:35pm

no chciałbym , ale wystartowałem z 4-ro miesięcznym opóżnieniem i muszę się mocno spinać aby nadrabiać ........... martwię się że najlepsi (czy bardziej :najdłużej grający) po prostu znudzą się ....... i nie będzie do kogo równać :( jak mówi przysłowie :żeby gdzieś dojść , trzeba najpierw wstać , ale gdy idziesz to musisz wiedzieć dokąd :P pozdrowionka :)

czarny syn

Intermediate

Posts: 184

Location: skar kam

  • Send private message

4

Wednesday, March 4th 2009, 10:16pm

ech - nie przejmuj się ;) w tej chwili 4 epoka jest zaporowa - a jeszcze 2 zostały ;P A z tego co widzę to poniektórzy siedzą w 4 epoce już 4 miesiąc

VeiN

Moderator

Posts: 543

Location: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Send private message

5

Wednesday, March 4th 2009, 11:08pm

Ja bym się o to na twoim miejscu nie martwił. Przyjemniej jest raczej czerpać przyjemność z gry niż myślenie o tym żeby jak najszybciej dobić do końca ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

viceroy

Intermediate

Posts: 243

Location: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Send private message

6

Wednesday, March 4th 2009, 11:23pm

lomnas bycie najlepszym w tej grze to chyba nie ten kierunek. w tej grze nie ma miejsca na rankigowiczów. jak ktoś trzepie ranking to znaczy ze ma klapy na oczach. a co do końca. mam nadzieje ze nigdy sie nie skonczy bo po epoce 6 zawsze moze byc 7 i 8.

pozdro
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

7

Wednesday, March 4th 2009, 11:26pm

Czy ja napisałem, że w rankingu? A celów może być dużo...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

Posts: 388

Location: Mezopotamia

  • Send private message

8

Friday, March 6th 2009, 3:42pm

RE: koniec ?!

nie twierdzę że mi się do końca spieszy , ale każda gra jakoś się kończy
Przykład gry online?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Habogan

Intermediate

Posts: 232

Location: Z Bamako

  • Send private message

9

Friday, March 6th 2009, 4:02pm

W 6 epoce pewnie będą pistolety laserowe miecze świetlne statki hiperprzestrzenne i inne bajery ;] Trudno będzie wymyślić siódmą :) A może w 7 będzie magia + technologia? Super-hiper-jądrowo-plazmowo-ogniowo-magiczna wyrzutnia mithrilowych rakiet. Jak dla mnie jest ciekawie mimo że wystartowałem jeszcze poźniej.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

10

Friday, March 6th 2009, 6:03pm

Ja też później wystartowałem ale zrozumiałem że tu się nie gra na ranking tylko dla własnej satysfakcji bo i tan nawet jak ktoś ma 1 miejsce to po przejściu można go zjechać, a według mnie 6 epok to i tak za dużo pomyślcie sobie ilu przeciwników ze swojej epoki będzie można znaleźć w 6 epoce jak i tak dojście tam samo w sobie będzie według mnie osiągnięciem, ja na początku mojej gry postawiłem sobie za zadanie dojście do 5 epoki i pozostanie tam na stałe ale z tego co widzę to przede mną jeszcze z 8 miesięcy grania :) .


EDIT:

nie twierdzę że mi się do końca spieszy , ale każda gra jakoś się kończy
Przykład gry online?
the crims?

11

Friday, March 6th 2009, 8:26pm

RE: RE: koniec ?!


nie twierdzę że mi się do końca spieszy , ale każda gra jakoś się kończy
Przykład gry online?
hmm reddragons czy jakoś tak ??
z tego co pamiętam były tam ery czy coś i kończyły się chyba co 3 miechy i wszyscy startowali od nowa ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Aliar

Intermediate

Posts: 388

Location: Mezopotamia

  • Send private message

12

Friday, March 6th 2009, 8:57pm

A o to Wam chodzi... Źle was zrozumiałem, myślałem, że chodzi Wam o coś w stylu "Gratulacje osiągnąłeś 6 epokę, możesz zacząć od nowa"

A tak wogule to wymieniliście dwie gry... rzeczywiście każda się kończy. :whistling:
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Posts: 115

Location: Karak Krakoff

  • Send private message

13

Friday, March 6th 2009, 10:34pm

Hmm... jak dojdziesz do szóstej epoki i rozbudujesz wszystkie budynki we wszystkich miastach na max, to w nagrode dostaniesz dożywotnie darmowe premium. :) Masz, koniec gry i nagroda. ;D
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

14

Saturday, March 7th 2009, 9:52am

A tak wogule to wymieniliście dwie gry... rzeczywiście każda się kończy. :whistling:


chciales przyklad jednej gry, wiec o co ci chodzi? czy ty po prostu lubisz walic takimi randomowymi tekstami, zeby wykorzystac rzadko uzywana emotke?
a oprocz gier z realnym koncem polegajacym na resecie, sa tez takie w ktorych konczy sie fabula (mfo - chociaz, co kilka miechow niby cos dodja no ale ludzie szybko koncza); jest burningriders, w ktorym po zakonczeniu ligi wlasciwie jedyne, co mozesz robic to farmic techy na coraz wyzsze poziomy, ktore wymagaja coraz wiecej tygodni do opracowania i jest to raczej wegetacja, a nie gra; sa tez gry na silniku vallheru, ktore rowniez maja resety choc w wiekszosc w nieregularnych odstepach (badz zdaza skielznac przed takowym;D)
pewnie znalazloby sie tego jeszcze wiecej, ale trzeba by w tym jakos glebiej siedziec...
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

Aliar

Intermediate

Posts: 388

Location: Mezopotamia

  • Send private message

15

Saturday, March 7th 2009, 11:32am

Mfo się nie kończy po pierwsze fabuła jest nieskończona, a po drugie największym atutem mf jest PVP więc jak ma się to skończyć?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

16

Saturday, March 7th 2009, 12:20pm

Mfo się nie kończy po pierwsze fabuła jest nieskończona, a po drugie największym atutem mf jest PVP więc jak ma się to skończyć?


zalezy dla kogo... i prawie widac, ze przeczytales moj powyzszy post z uwaga i zrozumieniem, bo wspomnialem tam o tym, ze co jakis czas cos dodaja do fabuly, ale wiekszosc osob konczy to po tygodniu max. a cale to pvp jest tak samo urozmaicone jak w d2, tzn kazdy ma dokladnie taki sam sprzet tylko, ze tu jest go lawiej zdobyc;D i ten dreszczyk emocji wejdzie duzo critow czy nie;D chyba ze cos sie zmienilo od czasu jak tam gralem wieki temu i mialem ~120lvl;D
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

17

Saturday, March 7th 2009, 12:28pm

CEL !!!

JA bym zaproponował jakiś cel, a nie tylko bycie najlepszym
np. wybudowanie w ostatniej epoce czegoś...super budowli, statku kosmicznego itp.
Budowanie miało by na celu zbiórkę , zrzutę przez cały sojuż surki i obronę go przed innymi klanami
a i może jeszcze jakieś obce "COŚ" może jakieś zwierze też atakujące nasz "cud" ...itp

Aliar

Intermediate

Posts: 388

Location: Mezopotamia

  • Send private message

18

Saturday, March 7th 2009, 12:37pm

Może w 6 epoce będzie można wybudować na końcu statek kosmiczny. I dzięki nie mu możesz "polecieć" na trzeci server, który będzie wyglądał trochę inaczej i będzie można do niego dostać się tylko w taki właśnie sposób. Będą na nim tylko kilka epok. Ale np. będziemy zaczynać od przyszłości Oo
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

19

Saturday, March 7th 2009, 12:37pm

No wtedy byłoby ciekawiej, może admistracja przemyśli to :D
Ale we wszystkich grach spotkałem się z jednym i tym samym celem : byc najlepszym. To po kilku miesiącach bycia najlerpszym gra się nudzi i kasujemy konto.

20

Saturday, March 7th 2009, 5:43pm

No wtedy byłoby ciekawiej, może admistracja przemyśli to :D
Ale we wszystkich grach spotkałem się z jednym i tym samym celem : byc najlepszym. To po kilku miesiącach bycia najlerpszym gra się nudzi i kasujemy konto.
No to widocznie w [ciach] nie grałeś :P .

This post has been edited 1 times, last edit by "VeiN" (Mar 9th 2009, 2:15pm)