Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Tuesday, 03.06.2008, 12:30

:rotfl: muli xD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


62

Tuesday, 21.10.2008, 18:03

http://boryk.com/vs.jpg

chciałbym mieć takie łacze w domu...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

63

Tuesday, 21.10.2008, 18:49

Spoko kruczy ja mam na razie podobnie xD chociaż uploda mam 250kbps..cóż nie mogę za wiele wymagać od radiówki...
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

64

Thursday, 23.10.2008, 21:23

HAHA ale sie porobilo w pregierzu ;] no prosze tyle topu za zasiadanie xD hieh XDDDD bedzie wesolo :) THORGA RZADZI ;]

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Thursday, 23.10.2008, 21:29

mow za siebie... w grze obsluguja admini ale rzadza gracze bo bez nich nie oplaca sie prowadzic gry bo sie na tym bankrutuje ;p
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Thursday, 23.10.2008, 21:30

No... Aż niemiło się to czytało. Ale regulamin jest jasny i nie ma się z czym kłócić :))
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

67

Thursday, 23.10.2008, 22:06

Owszem jak by kazdy dogladal tylko swego konta to wszystko byloby git. No niby gracze ale ich jest 152 tys i nawet jakby top 500 sie posypalo to nic by sie nie stalo.. choc podejrzewam z 4ta czesc kont to multikonta lub konta porzucone.. Dobrze ze jest w koncu ktos kto bedzie robil porzadki .. ;)

68

Thursday, 23.10.2008, 22:19

- widzę że są ostatnio dwie podobne sytuacje które nie tylko mnie interesują -- PZPN i te forum - idę pić , bo bez wódki tego nie rozbierzesz..
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........