Nie jesteś zalogowany.

21

Thursday, 05.03.2009, 19:11

@Peter jesli ty wypowiadałes sie identycznymi textami w moim temacie to było cacy i na temat tak?? Jesli nadal tak uważasz to żal mi twojej marnej inteligencji.

@Kruczoczarny - Peter uzył identycznych zdan jak ja powyżej w temacie załozony przeze mnie...i co?? Wszystko OK jest. U niego nie było offence na moja osobę a w moim wypadku jest? Wyjasnij mi to prosze bo zżera mnie cieakwośc jakimi kategoriami mierzysz ludzi.

22

Thursday, 05.03.2009, 19:14

Pragnę jeszcz raz zauważyć, iż OPRÓCZ emocjonalnego podkreślenia swojej opinii, wskazałem też na konkretne argumenty za nią. Ale w takim razie prosił bym w imie sprawiedliwości o przyznanie również mi ostrzeżenia, aby kolega nie czuł się pokrzywdzony.
Dokładnie tego sie domagam. Twoja wypowiedz w moim temacie była identyczna niczym moja. Powiem więcej to Ty byłes prekursorem tych słów i nie dostałes warna, ja je tylko zacytowałem i prosze jaka natychmiastowa rekacja modów. Macie na mnie uczulenie czy jak?? Jesli tak to polecam wizyte u alergologa.

Aby nie mnożyć postów poza tematem:
Jeszcze raz, bo widzę że ciężko idzie Ci zrozumienie, uparcie nie chcesz się do tego ustosunkować: oprócz bluzgania, wypowiedziałem się merytorycznie, więc bluzgi nabrały innego znaczenia. A skoro mnie cytowałeś, może trzeba było zrobic quote'a? ;)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Peter Wiggin" (05.03.2009, 19:20)


23

Thursday, 05.03.2009, 19:16

Pragnę jeszcz raz zauważyć, iż OPRÓCZ emocjonalnego podkreślenia swojej opinii, wskazałem też na konkretne argumenty za nią. Ale w takim razie prosił bym w imie sprawiedliwości o przyznanie również mi ostrzeżenia, aby kolega nie czuł się pokrzywdzony.

Dokładnie tego sie domagam. Twoja wypowiedz w moim temacie była identyczna niczym moja. Powiem więcej to Ty byłes prekursorem tych słów i nie dostałes warna, ja je tylko zacytowałem i prosze jaka natychmiastowa rekacja modów. Macie na mnie uczulenie czy jak?? Jesli tak to polecam wizyte u alergologa.

24

Thursday, 05.03.2009, 19:21

KazMax, dostałeś osta, bo Twoim jedynym celem w tym temacie była obraza Petera, świadoma i z premedytacją. Prosta sprawa ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


25

Thursday, 05.03.2009, 19:25

Żenada, po prostu brak słów. Pogratulować takiej dennej oceny.
Peter gratuluje pochwał z twojej strony w moim temacie, przepraszam że ja tak Cie zaatakowałem.....JESTEŚCIE CHORZY!!!

26

Thursday, 05.03.2009, 19:27

a ty nie umiesz się opanować nawet na forum ;)
a poza tym w temacie KazMaxa Peter też swoim postem nie wniósł nic do tematu tylko napisał o zakonnicy na rowerze...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

27

Thursday, 05.03.2009, 19:30

KazMax, wolisz tłumaczenie, że za całokształt twórczości? Staramy się być w miarę pobłażliwi i na wiele rzeczy przymykamy oczy. Ale gdy ktoś wypowiada nam otwartą wojnę, to jak tu nie zareagować?

Przesadzasz, i to bardzo. Proponuje spacer i przewietrzenie rozgorączkowanej głowy :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


28

Thursday, 05.03.2009, 19:35

Mógłbym się kłócić, że w tamtym wypadku odniosłem się do pozbawionych sensu pretensji Kolegi KazMaxa, którego nadmierna ekscytacja skojarzyła mi się z dowcipem o owych zakonnicach i miała na celu pokazanie mojego braku aprobaty dla ewidentnie w tamtym przypadku nietrafionej opinii, natomiast tutaj, gdy temat jest dyskusyjny, kolega KazMax nie wyraził żadnego zdania a jedynie niecenzuralnie skrytykował moje, nie skierowane w żaden sposób do niego. Jednak jak już zaznaczyłem, godzę się na warna, uznając iż dura lex sed lex i moja wypowiedź mogła być uznana za osobistą wycieczkę nie podpartą argumentacją. Proszę więc moderatora o ponowne rozpatrzenie mojej wypowiedzi w temacie i ocenienie jej nawet z przesadną surowością, byle zakończyć tą bezsensowną pyskówke.
edit: Przepraszam za pomyłkę, oczywiście chodziło mi od początku o Kolegę KazMaxa, nie wiem czemu Kolega Wupas mi się zaplątał do wypowiedzi.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Peter Wiggin" (05.03.2009, 19:41)


29

Thursday, 05.03.2009, 19:37

Pablo dokładnie bylo tak jak napisałes. Ja tylko powtórzyłem słowa Petera. Nie chciałem (mimo iz wiedziałem ze jest to offence w moja stronę) prosic o warna dla petera bo pozniej było by znów gadanie ze sie czepiam itp.
Jak widac tutaj ludzie mierzeni są różną miarą, Peter jest cacy ja jestem beee, Peter moze wypisywac bzdury i glupoty pod moim adresem, ja nie mogę pod jego (na dodatek zaznaczam IDENTYCZNE bzdury).
No cóz smiem twierdzic że poniektórzy maja zaburzenia w postrzeganiu rzeczywistości, juz doradziłem konieczna wizytę u lekarza.

30

Thursday, 05.03.2009, 19:42

Nie, nie były identyczne. Zdecydowanie różniły się w celach, którym miały służyć. Treść a przypisywane znaczenie zależne od kontekstu to dwie rożne sprawy.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


31

Thursday, 05.03.2009, 19:43

KazMax, dam ci dobrą radę, prywatnie - nie jako operator - zażyj sobie jakieś czopki na uspokojenie :D
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

32

Thursday, 05.03.2009, 19:51

Thorga nie wiedziałem iz posiadasz tak obszerną wiedzę medyczną. Widac dobra jestes....w czopkach (tylko współczuję że takie małe a potrafi sprawić Ci tyle radości). Rozejrzyj sie za porzadna "giwerą" a nie zabawiasz się czopkami :P
Dobra wiem to co miałem wiedziec, z kliką sie nie wygra i tyle. Obiecuje że już więcej pisal w tym temacie nie będę.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Thursday, 05.03.2009, 19:54

Przeniosłem parę postów do tego tematu bo zdeka nie pasowało. Jak ktoś będzie miał dalej "podobne problemy" = warn za każdy post X( (poza faktem, że prywatnie polecam wizytę u psychiatry, parę kilometrów biegu i dużo seksu - byle nie z własną ręką :P)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych